Sexy a žhavá těla – nechte se svést!

Ano, všechny milujeme své partnery a oceňujeme jejich péči o nás i rodinu, jejich smysl pro práci a vůbec. Ale! Představa neskutečně uhrančivého souseda od vedle nebo kolegy z práce s postavou kulturisty v naší náruči není taky vůbec špatná…Pojďte si pohrát s fantazií….

Copak byste dokázala odolat takovému svalnatému krasavci, který vás bude dlouhou dobu hypnotizovat očima tak, že se vám podlomí kolena? Jeho pohled vystřídá pohyb ladné divoké šelmy, to jak se k vám začne přibližovat s příslibem čehosi v uhrančivých očích. Neptá se, nemluví, rovnou jde na věc. Jediným trhnutím vás zbaví halenky, aby se mohl nedočkavě přisát rty k vašim ňadrům, nekonečně dlouho dráždit vaše bradavky a přitom nekompromisně drancovat rukou váš nažhavený klín. V tu chvíli vás napadne jediná myšlenka: Vem si mě tady, teď a jak budeš chtít.

Pojďte se nechat unášet na vlnách fantazie. A aby vám to šlo snáze, připravili jsme pro vás vlevo fotogalerii opravdu žhavých a sexy těl. Tak který by stál za hřích? 

článek

Foto: aliexpress.com, wallpapers-papeldeparede.blogspot.com, tumblr.com , hipish.free.fr, losojosdelespectador.blogspot.com, pandce.proboards.com, answerbag.com, heavenandearthessentials.com, sodahead.com, facebook.com

7.3.2014 12:00| autor: Isabela

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist