Skutečný význam tří mužských hlášek. Nebudou se vám líbit!

Ti muži! Čert aby se v nich vyznal! Občas řeknou něco, co ve skutečnosti nemá s jejich opravdovými city nic společného. Proč? Aby snáze dosáhli svého! Jaké jsou jejich nejpoužívanější lživé výroky a co vlastně znamenají v „překladu“?

Jsou muži čestní a nečestní. Jsou tací, kteří jednají na rovinu, ale bohužel i takoví, kteří se uchylují k zatajování pravdy. Nicméně, zdá se, že co se lží týká, silnější pohlaví je méně vynalézavé, zkrátka muži používají stále stejné „staré a dobré“, zajeté fráze.  Které to jsou?

1. „Mám ženu, ale už dlouho nám to neklape

Ano, tohle je jedna z největších mužských lží. Pravděpodobně jste se seznámili někde v baru, přelétla jiskra a vy už nevydržíte pohled na otlak od jeho snubního prstenu. Tak se zeptáte, proč ten prsten nenosí?

Následuje vodopád smutných příběhů o tom, že je sice už dlouho ženatý, ale byl to sňatek z mladistvé nerozvážnosti, s manželkou si nerozumí, nespí spolu, netráví čas, prostě jen žijí spolu v jednom bytě. Pochopitelně každý v jiné místnosti, jak jinak.

Jaká je pravda? Nevěřte mu ani to, že má nos mezi očima! Je to typický nevěrník, který má ukázkové, fungující manželství (alespoň v očích jeho ženy), dvě děti, jezevčíka a dobře vychází s tchýní. A ty řeči, že se rozvede? To je jen tahání na vařené nudli!

2. „Na mne se musí pomalu“

Další a velmi častá lež, která s realitou nemá nic společného. Už jste spolu nějaký ten pátek, máte pocit, že jste pro sebe stvoření. Všichni vaši přátelé už ho znají, ale je trochu divné, že o jeho kamarádech nevíte nic. Doufáte, že se to časem zlepší. Jenže opak je pravdou!

Náhle se s vámi rozchází s tím, že se nechce vázat. Proč na to, proboha, přišel až teď?! Copak vás vůbec neměl rád?

článek

Jaká je pravda? Smutná! Takovému člověku šlo jen o to si s vámi chvíli užít. Nic víc, nic míň. Proto vás naplno nevpustil do svého světa a držel vás tak nějak „stranou“. Vy jste byla zamilovaná a jemu šlo jen o sex. Proto odchází a svádí to na nechuť k závazkům. Necita!

3. „Nejsem pro tebe dost dobrý“

Už vám tohle někdy někdo řekl? Tak to nejste první a bohužel ani poslední! Co této větě předchází? Seznámili jste se před několika týdny, vy už si malujete růžovou budoucnost v těch nejjasnějších barvách a on se najednou začne chovat odtažitě. Přichází konec, protože vám „nakuká“, že jste pro něho až moc dokonalá.

On se k vám vlastně vůbec nehodí, vždyť chce pro vás jen to nejlepší! (Ale samozřejmě je mu to všechno strašně líto. A taky na vás nikdy nezapomene.)

Jaká je pravda? K naštvání! Vztah s vámi byl pro něj pouze ve stádiu pokusu, protože se pravděpodobně rozešel se svou bývalou pár dní před tím, než vás potkal. A jeho ex se mu najednou ozvala s tím, že by to mohli dát zase dohromady. On teď neví, co má dělat, protože ublížit vám nechce, ale tak trochu mu stojíte v cestě. No jo, klasika…

A co vy? Znáte ještě nějaké strategické slovní manévry mužů? Podělte se o ně s námi!

Foto zdroj: profimedia.cz

6.8.2014 12:00| autor: Lucie Feiková
Více o tématu: lhanílhářnevěrník

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist