Pravidelně jednou za rok

Naše firma má obchodní zastoupení po celé republice. Já i on už jsme tu nějaký ten rok zaměstnáni. Každý pracujeme pro jinou oblast, a tak to k sobě máme hodně daleko. Jako většina plně vytížených zaměstnaných lidí jsme se seznámili v práci. Oba máme svou práci, své manželství a své děti, ovšem každý jinde a s někým jiným.

Když jsme se viděli poprvé, padli jsme si hned do oka. Bylo to na společné pracovní schůzce zástupců různých oblastí. Do firmy jsme tehdy přišli oba takříkajíc zároveň, což už je pět let. Řešili jsme nejen podobné pracovní problémy, ale také problémy osobní. Obě naše manželství jakoby po těch letech ztrácely na zajímavosti, ze sexu se vytratilo napětí už dávno a všichni jako bychom žili hlavně svou prací. Jak se ale brzy ukázalo, hladiny našich sexuálních přání a tužeb měly být naplněny zcela jiným způsobem.

Jako většina firem, i ta naše pořádá pravidelné předvánoční večírky. Sejdou se na nich všichni zaměstnanci ze všech oblastí republiky, kromě těch, kteří musí z důvodu služební pohotovosti zůstávat na svých pracovištích. My dva měli hned první rok to štěstí, že se nás pohotovost netýkala a na pravidelném předvánočním večírku jsme se setkali. Nemuseli jsme si dlouze nic vysvětlovat.

článek

Na přivítanou u baru jsme si dali pár drinků, chvíli jsme se zdrželi a prohodili pár slov s kolegy, ale to všechno jen proto, aby to nebylo nápadné a každý si hned nevšiml, že jsme se tak brzy oba vypařili. Jen díky brzkému odchodu na hotel, kde byli všichni účastníci pravidelného setkání ubytováni, jsme si mohli následující hodiny v klidu a soukromí náležitě vychutnat spolu jen ve dvou.

Náš tajný úprk z večírku naštěstí nebyl tehdy ještě zaznamenán. Nikdo netušil, že už po naší první společné schůzi na firmě jsme se náležitě seznámili v horizontální poloze v nedalekém hotýlku. A tak jsme po těch měsících, co jsme se neviděli, jen občas slýchali po telefonu, měli co dohánět.

Jeho laskání nebralo konce, nejdřív jsme se dychtivě a plní touhy a napětí prudce pomilovali hned, sotva jsme otevřeli dveře hotelového pokoje. Jakmile dozněly slastné vzdechy po našem prvním společném orgasmu, hladili jsme se a líbali, povídali si a leželi střídavě jeden druhému v náručí. Objednali jsme si na pokoj láhev šampaňského, bylo přece co oslavovat. Naše utajené setkání nabíralo na obrátkách. Druhé kolo slastných orgasmů na sebe nenechalo dlouho čekat a já i on jsme měli zase chvíli čas a prostor objevovat na sobě tajná zákoutí našich těl. Dávali jsme si v tom objevování záležet. Ochutnávali jsme svá nejskrytější místečka do posledního puntíku, do posledního centimetru čtverečního našich těl. Posilněni svěžím nápojem jsme měli odvahu a sílu pokračovat dál téměř do rána. Přišel třetí a čtvrtý orgasmus a naše touha už dostávala konečně znaky naplnění našeho dlouhého čekání.

článek

Když konečně povolila gradující smršť orgasmů a mysleli jsme, že společně usneme jeden druhému v náruči, ozvaly se na chodbě kroky, pak hlasy a nakonec trnutí klikou. Byl to náš kolega, spolunocležník má tajné lásky. Rychle jsem se oblékla, vysvětlování celé situace nechala na mém drahém a jako blesk jsem vystřelila z jejich pokoje a proběhla chodbou hotelu k sobě. V mém pokoji už naštěstí slastně vyspávala moje kolegyně, a tak jsem co nejtišeji zalezla pod peřinu, ale usnout jsem ještě dlouho nemohla.

Je jasné, že náš vztah nezůstal v rámci firmy tajemstvím, ale naštěstí se o tom nedozvěděli naši partneři doma. Takže jsme si to příští rok a ten další po něm zase zopakovali vždycky po roce, opět na našem firemním večírku.

Foto zdroj: profimedia.cz

20.11.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist