Profesionální ochutnavač i budič aneb Nejbláznivější povolání světa

Máš pocit, že tvoje práce je děs? Neříkej dvakrát! Umíš si představit, že bys musela uklízet něčí sperma nebo bys pracovní dobu trávila v zadnici slona? I tak si totiž někdo vydělává na chleba. Jako vážně!

nejhorsi-povolani-1100x618.png Zdroj: iStock

Tahle povolání bys fakt dělat nechtěla

Jsou profese, které zní opravdu neuvěřitelně. Jenže co naplat, někdo to přece dělat musí. Můžeme ti slíbit, že po přečtení této šílené hitparády budeš svého nepříjemného šéfa zase milovat. Tyhle fleky vážně existují! Měnila bys ten svůj za některý z uvedené bizarní sedmičky?

1. Ochutnavač zvířecích konzerv

Pro naše čtyřnohé miláčky přece jen to nejlepší. A samozřejmě se to týká i stravy. Proto je potřeba nějak zjistit, jestli jsou vyrobené konzervy, granule a paštiky chutné. Pes na tuhle otázku těžko odpoví, takže musí nastoupit degustátor. To je fakt žrádlo!

2. Uklízečka v privátních kabinkách

Tohle je teda silný kafe. Do soukromých kabinek chodí lidé masturbovat nad časopisy a ukájet se u filmů pro dospělé. Ale někdo ten svinčík po nich přece musí uklidit! Že není tělesný materiál jen na podlaze a nábytku, ale i na stěnách, to nemusíme zmiňovat. Těžce vydělaný prachy!

3. Inseminátor slonic

Umělé oplodnění se týká všech, lidí i zvířat. V případě chobotnatce žádná sranda. Tomu, co ho provádí, koukají z těla slona jen nohy! Sice je to vcelku hnus, ale na druhou stranu je tam pěkně teploučko. Tomu říkáme ponořit se do práce! Když už jsme u toho, on to vlastně ani sběrač sloního spermatu nemá lehké. Na videu je ukázka tohoto vyvoněného zaměstnání… OMG!

4. Profesionální budič

Nepříjemný zvuk budíku dokáže zkazit celý den, však to znáš. Nešlo by ale spáče probudit jemně a s citem? Že váháš. I tohle je něčí profese. Týpek u někoho zazvoní, vzbudí ho a popřeje krásné ráno. Zdá se ti to jako pohoda? No, věc názoru. Dotyčný mluví jedině s těmi, kteří si ještě nevyčistili zuby. To néééé!

5. Teplý postelový „lehač“

Jedná se o nadstandardní hotelové služby. Studené lůžkoviny na pokoji nejsou nic moc, to dá rozum. Stačí zavolat na recepci, která ihned vyšle zahřívače. Ten si ve speciálním obleku rochní v peřinách, dokud nejsou zahřáté. Makat vleže? To je sen pro všechny lenochy. Ale co když najednou přijde manžel nějaké ubytované ženy? Možná by to chtělo připojištění….

Přečti si také:

6. Golfový potápěč

Když se hráči na greenu nepodaří odpal a míček letí do rybníčku, byl by hřích ho tam nechat ležet. Hlavně v případě, že se dá znovu prodat za sníženou cenu! Speciální „potápník“ v neoprenu tedy celou směnu brouzdá po dně a loví ztracené kulaté neposedy. Není tam vidět ani na krok a klima taky není zrovna ideální. Jen pro otrlé!

7. Nelítostný únosce a znásilňovač

Lidská fantazie nezná hranic. Když jde o sex, tak už vůbec! Něčeho se podrž. V dnešní době je možné najmout si profesionálního únosce, který svou oběť „mučí“ různými sexuálními praktikami. Blbý je, když někdo tenhle zločin nahlásí na policii. Už se to stalo a dokonce několikrát. Ale co by někteří nadšenci neudělali pro extra milostný zážitek… Proti gustu…

11.9.2023 11:00| autor: Lucie Feiková | zdroj: careeraddict.com/strange-jobs, kamerpower.com/50-weirdest-jobs-that-actually-exist-weird-jobs-nobody-knows-about/

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist