Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu

Nový týden bude plný lásky, nervozity i nových příležitostí

Komu se bude dařit v práci a získá své vysněné pracovní místo? Kdo má šanci potkat svou druhou půlku a prožít lásku jako z románu? Kdo naopak bude muset řešit drobné potíže a týden bude mít spíše ve znamení nervozity? Přečti si naše nové horoskopy podle karet, prozradí ti víc.

Beran (21.3. – 20.4.)

Nalaď se hned ráno na harmonii a radost! Ptáš se proč? Jen tak zvládneš s naprostým klidem a pohodou každý úkol. Dařit se ti bude nejen pracovně, ale také v osobním životě. Pokud snad ještě nemáš vedle sebe lásku, určitě vyraž mezi lidi a pořádně se rozhlížej, když budeš aktivní, potkáš chlapa, který ti bude oporou na dlouhou dobu. Neboj se vyzkoušet něco nového – cvičení, tanec nebo zajímavý seminář.

Býk (21.4. – 21.5.)

Zklidni svoji ohnivou náladu, hned ráno budeš mít totiž pocit, že se ti nic nedaří a budeš se snažit potlačit své pocity. Naopak, nic nepotlačuj a nedus v sobě, jinak během několika dní bouchneš jako sopka. Cesta, kterou se máš dát, je komunikace, sděl těm, kterých se to týká svůj názor, a nenechej se vláčet emocemi. Jen tak prožiješ pohodové dny doma i v zaměstnání.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Pusť smutek ze svého srdce i mysli, nemá smysl se neustále vracet do minulosti a otevírat staré rány a bolest. Nejlepším lékem na smutek je jakákoliv aktivita, vyber si něco nového, začni cvičit, běhat nebo zajdi do útulku venčit opuštěné pejsky. Když uděláš tlustou čáru za minulostí a odhodláš se konečně vykročit vpřed, budeš překvapená novou energií, která k tobě začne proudit.

Rak (22.6. – 22.7.)

Pocit, že se ti nedaří ve finančních záležitostech, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů a strachu. Zkus se uklidnit, pokud řešíš práci a bojíš se požádat o zvýšení platu, klidně šéfovi nadhoď svůj návrh, který sice neschválí hned, ale časem ti opravdu vyhoví. Stejně tak pokud váháš, jestli si vzít půjčku nebo hypotéku, tady budeš také úspěšná, jen se nenechej zneklidnit pomalejším vývojem. Má to svůj důvod!

Lev (23.7. – 22.8.)

Můžeš se v klidu nadechnout a nechat věci jen tak volně plynout. Máš skvělou intuici, která ti umožní úspěšně proplouvat každou situací, bez ohledu na to, jak je náročná. Jestli delší dobu marně hledáš novou práci, buď si jistá, že se ti podaří sehnat práci svých snů. Nenechej se odradit lidmi kolem sebe a vyraž na pohovor, jen ti závidí, věř svým schopnostem a buď si jistá, že místo bude tvé!

Panna (23.8. – 22.9.)

Přestaň bojovat sama se sebou a zahoď všechny pochybnosti, které o sobě máš! Tím, že neustále pochybuješ o svých kvalitách a schopnostech, nedovolíš, aby k tobě přišla nová šance a energie. Pokud marně hledáš novou práci, nebo se toužíš seznámit se svojí platonickou láskou, tak věř, že se k tobě blíží velká a rychlá změna. Z počátku budeš překvapená, ale pak zavládne nadšení a radost!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Díky jisté životní zkušenosti konečně procitneš! Pochopíš, že ten, kterého jsi považovala za dokonalého, má vlastně dvojí tvář a najednou procitneš bez růžových brýlí na očích. Nemusí jít jen o tvého partnera nebo přítele, ale také o nadřízeného či kolegu v práci. To, že ti spadne obrovský balvan ze srdce, je jisté, připrav se na nový příval energie a úlevu.

Štír (24.10. – 22.11.)

Seber zbytky sil a začni nový den s úsměvem! Jen tak si zajistíš, že tě tvé pocity viny nesrazí na kolena. Nemá smysl zabývat se tím, co se stalo v minulosti, věř, že ať byla tvá situace jakkoliv těžká a složitá, je zapotřebí jednou provždy udělat tlustou čáru za minulostí. Raduj se z maličkostí a můžeš si být jistá, že také na tebe čeká to, po čem již dlouho toužíš a negativním přístupem si zatím blokuješ.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dostatek síly a energie tě vybízí k nadprůměrným výkonům! Nejen, že v práci zvládneš bravurně i ty nejsložitější úkoly, ještě pomůžeš všem, kteří zdaleka nestíhají tvé tempo. Stejně také doma, úklid, pečení, vaření a do toho ještě uklidňuješ zlobivé ratolesti. Na chvíli se zastav a odpočiň si, takové tempo nemůžeš vydržet dlouho, rozděl úkoly také mezi ostatní a na chvíli si hoď nožky na stůl!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Dostáváš úžasnou příležitost vyřešit, dořešit a zharmonizovat všechno, co ti v minulosti nešlo dokončit. Veškeré problémy a potíže odchází pryč a ty konečně ucítíš velkou úlevu, radost a pocity štěstí. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také při složitých jednáních, která se z nějakého důvodu oddalovala. Hledáš práci? Najdeš! Stačí se nebát a oslovit šéfy firem nebo společností, tvá práce snů je tady jen pro tebe!

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Nedělej si přehnané obavy ohledně tvých finančních záležitostí, pocit, že nemáš dostatek, v tobě prohloubí jen strach. Věř, je to zcela zbytečné, zkus udělat pomyslnou inventuru a podívej se, v čem bys mohla ušetřit, najednou zjistíš, že jsi občas utrácela zcela zbytečně. Nemusíš se bát, peníze mít budeš, jen je potřeba upravit výdaje a přestat se bát, nechej život na chvíli volně plynout a nestrachuj se o budoucnost!

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máme pro tebe radu nebo spíš doporučení, pokud opravdu toužíš po klidu a harmonii, neodkládej jistou záležitost a začni ji urychleně řešit. Je jasné, že se ti nechce, ale tím, že všechno odkládáš na neurčito, máš v hlavě pořádný zmatek a strach, jak vše dopadne. Dopadne to dobře, jen je potřeba začít! Věř, že také na tebe čeká nová práce, ukončení nepříjemných tahanic s bývalým partnerem nebo uklidnění situace na pracovišti, neboj se toho!

Foto zdroj: Profimedia.cz

5.12.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist