Užijte si lesbický sex. Sex se ženou je prý hezčí.

Děsí vás už jen představa, že byste se měla zcela odevzdat nějaké své kamarádce a užít si s ní nevázané sexuální hrátky? Nemusí! I z hlediska výzkumu je sex mezi dvěma ženami mnohem intenzivnější, delší a naplněnější.

„Představa, že bych se měla milovat se ženou se mi vysloveně hnusila,“ vzpomíná sedmadvacetiletá Jana. „Jenže pak přišel divoký večírek na koleji, při kterém tekl alkohol proudem a hrály se lechtivé hry, takže vzrušení bylo za chvilku patrné v každičkém kousku místnosti. Před milujícími páry se nedalo utéct. Cítila jsem se trapně, jen tak tam na ně koukat a nic nedělat. Ale partnera jsem tehdy neměla a tak jsem se raději zvedla k odchodu. Spolu se mnou i mé dvě spolubydlící. Pustily jsem si televizi, psotupně jsme se vystřídaly ve sprše a mlčky asi všechny tři přemýšlely o proběhlém večeru. Ze mě tedy vzrušení rozhodně neopadlo. A film, který běžel v televizi, jej ještě stupňoval. Jak se zdálo, Eva s Renatou na tom byly stejně. Ležely jsme vedle sebe na jedné velké třílůžkové posteli, kterou jsme spojily hned na začátku semestru a těkaly pohledem někam jinam. Pak se mě pod peřinou dotkla čísi ruka a já ani nemukla. Pomalu mi přejížděla po stehně, putovala přes bříško až k mým plným a vzrušeným ňadrům.

[[=====]]

Netušila jsem čí ruka mi laská neskutečně něžně bradavky, ale chtěla jsem oplácet a tak jsem se natočila k Evě a jemně jí přejela prstem po rtech, krku a sjela pod deku k ňadrům. Eva si mě dychtivě přitáhla k sobě a začala mě vášnivě líbat, zatímco Renata si pohrávala stále s mými prsy.

Bylo to neskutečně vzrušující, ve chvíli, kdy se obě vrhly na mé touhou zmučené tělo, neměla jsem ani chuť, ani sílu se bránit. Renata mi jazykem laskala pošťěváček a Eva mi lízala a sála bradavky. Orgasmu jsem dosáhla až zbytečně brzy. Ale svým spolubydlícím jsem věnovala stejnou péči, jako ony mě. Poprvé jsem ochutnala jaké je to milovat jazykem ženu, hrála jsem si s plnými prsy a vyzkoušela i vzrušující hru s robertkem. Byla to neuvěřitelně silná zkušenost, kterou jsme ještě mockrát zopakovaly.“

Také vás vzrušuje představa milování se ženou? Pak se mu rozhodně nebraňte, čeká vás totiž něžné milování, které nezná hranic a nemá konce. Znalé ženy přesně ví, kde jsou samy vzrušivé a dokážou snadno předat rozkoš i své pratnerce. Překvapivě při lesbických hrátkách ženy vynechávají předehru, nebo jí zkracují na minimum. Líbání a nesmělé doteky pro ně nejsou tolik vzrušující jako samotné laskání.

Nebojte se pomůcek

Hodně žen dosahuje pouze vnitřního orgasmu a tak se nebojte do sexuálních hrátek zapojit také nejrůznější pomůcky v podobě robertků, venušinných kuliček nebo kalhotky s imitací penisu. Vystačíte si tak i bez muže a užijete si vzrušení s vyvrcholením. Kalhotky s imitací penisu používají ženy spíše bisexuálně zaměřené, nebo ty, které rády experimentují, naproti tomu vibrátor je součástí hrátek mnohých lesbických párů. Velmi oblíbený je dvojitý vibrátor, kterým stimulujete pochvu i zadeček najednou a užíváte si mnohem většího vzrušení. I když si to spousta žen nepřizná, zadeček je velmi častou erotogenní zónou.

Nekonečné milování

Jednou z výhod milování dvou žen, je nekonečná délka. Milovat se můžete prostě tak dlouho, dokud vás to bude bavit a vzrušovat. Nejste omezeny ejakulací a následným ochladnutím vášně, jako je tomu při sexu s muži. Pochlubte se nám, vyzkoušela jste už někdy milování se ženou? A jaké to bylo?

Foto: Profimedia.cz
29.4.2013 12:00| autor: Isabela

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist