Máš špatný den? 10 důkazů, že může být i hůř!

Ráno jsi zaspala, tvůj kávovar vyhlásil stávku, po cestě do práce ti došel benzin a přišla jsi pozdě na poradu. Máš chuť se na všechno vykašlat? Holka, oproti těmhle nešťastníkům máš pořád ještě kliku!

Osud má někdy zvláštní smysl pro humor. V životě přijdou situace, které fakt nevymyslíš! Nechceme být škodolibí, ale tyhle snímky nás vážně pobavily. Kdo že to má dneska den blbec? Těchto 10 případů mluví za vše…

1. Stojící motorista

Znáš to, sedneš do auta, sešlápneš spojku a chceš zařadit rychlost. Jenže ouvej, řadicí ti páka zůstane v ruce! Doufáme, že řidič neměl žádné extra plány. A jestli ano, holt musí utíkat na nejbližší zastávku MHD.

2. Milovník horské dráhy

Výhled jako na dlani? To je určitě fajn. Ovšem pouze v případě, že neuvízneš na horské dráze a nečekáš hodiny na záchranu. V tak děsivé poloze! O důvod víc, proč tuhle atrakci navštívit jen s prázdným žaludkem. Nikdy ne po vydatném obědě!

3. Kalamity Jane

Ajaj, tady někdo zapomněl, kde končí příjezdová cesta. No, řekli bychom „stane se“, ale tohle se „poštěstí“ vážně jen málokomu. Borec na konec v sukni musí být u sousedů velmi oblíben. Chudák paní, příště si raději zavolá taxi. Vždyť tohle je veřejné ohrožení!

4. Poblinkaný taťka

Dětské projevy lásky a pusinky jsou tááák roztomilé. Tedy dokud na jednom z rodičů neskončí obsah žaludku ratolesti. Pak je trochu těžké udržet vlastní útroby na uzdě. Jó, teď si miminko asi dohrálo. A jaká to byla švanda.

5. Skřípnutá cestovatelka

I když jízda s hlavou z okna je pro psy velice zábavná záležitost, pokud jde o lidi, taková sranda to zase není. Že by paní potřebovala trochu čerstvého vzduchu? Ale jedno je jisté – má nejlepší výhled. Kam se hrabe sedadlo „u okýnka“!

6. Přítelkyně slunce

Vsadíme boty, že až si „opálená“ dáma nakupí potraviny, pomaže do lékárny pro přípravek se zklidňujícím aloe vera. To jí nikdo neřekl, že přes poledne to dost pálí? Ta barva na zádech proklatě ladí k šatům. Au!

7. Zapomnětlivý řidič

Zastavit, natankovat, zaplatit a odjezd. Co je na tom složitého? Těžko říct, ale tenhle maník jaksi vynechal důležitou věc – vyndat pistoli z nádrže. Tak alespoň odjel jen s hadicí, a ne s celým stojanem. To by se mu ta plná nádrž prodražila ještě víc!

8. Pracovitý dělník

Žebřík je dobrý pomocník. Bohužel i on má sklony ke zlomyslnostem. Samozřejmě upadne ve chvíli, kdy poblíž není nikdo, kdo by přispěchal na pomoc a postavil ho zase do latě. Snad pracantovi proplatili přesčas, protože tahle šichta se hodně protáhla.

9. Zoufalý běžec

Nic nenakopne tempo při sportu tolik jako naštvaný hroch za zády. Ne nadarmo se říká, že kdo uteče, vyhraje. Tady je důkaz! S tímhle obřím monstrem to byl závod s časem. Anebo na té benzinové pumpě zrovna rozdávali něco zdarma? Těžko říct…

10. Uvězněný zvědavec

Raději se ani nebudeme ptát, co tak lákavého z odpadkového koše vonělo, ale že měli hasiči o zábavu postaráno, to je bez debaty. Strkat hlavu do malého otvoru se vážně nevyplácí. Je to jasné všem, tedy kromě zdokumentovaného pána, co má asi rád adrenalin!

Co ty na to, měnila bys s někým z téhle bláznivé fotogalerie? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

3.1.2017 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist