Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář na tento týden

Zamávej minulosti a vykroč nově

Konec roku do našich životů přináší chaos, zmatek a také smutek. Přijmi vše s láskou a dej sbohem starému roku, udělej tlustou čáru za minulostí a vykroč vstříc novým začátkům, to, že se ti bude dařit, je jisté!

26. 12. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně.

Neprochladni!
Trápí tě bolesti podbřišku a nevíš co s tím? Jako první pomoc je teplá láhev, kterou si přiložíš na bříško, pokud máš doma heřmánek nebo kontryhel, rozhodně si uvař čaj a vypij alespoň tři šálky. Sedací koupel tě nejen zahřeje, ale také uleví od nepříjemných pocitů a bolesti. Nezapomínej na dostatečný přísun tekutin a pořádně své tělo proplachuj, zejména od patnácti do devatenácti hodin působí čaje i byliny velmi léčivě.

Nemůžeš si pomoct?
Tak jo, pokud opravdu cítíš potřebu pustit se do úklidu, můžeš, práce ti půjde od ruky a skvělý pocit z nablýskané domácnosti ti udělá dobře.

Nač ještě nezapomenout?
Rozhodně zalej všechny květiny, které doma máš a nezapomeň také na vánoční hvězdu. Prádlo můžeš vyprat s polovinou pracího prášku, skvrny jdou snáze odstranit, zkus to.

27. – 28. 12. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, prodlouženou páteř a boky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro stehna, prodlouženou páteř a boky působí preventivně a léčivě. Cokoliv v tyto dny stehna, prodlouženou páteř a boky mimořádně zatěžuje, působí škodlivěji.

Pomalu ale jistě se blíží Novoluní, s ním také přichází mnoho rozporuplných myšlenek a emocí, které tě nutí přemýšlet a měnit život. Pokud nemůžeš v noci spát, nedělej si starosti, během několika dnů se všechno uklidní.

Co můžeš udělat?
Plavání je skvělou volbou, nejen, že si vyčistíš hlavu a zapomeneš na starosti, ještě uděláš mnoho dobrého pro své tělo i duši. Určitě si zaběhni do sauny nebo páry, masáž na závěr je naprosto dokonalé zakončení této ozdravné kúry.

29. – 31. 12. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v tyto dny uděláš pro celou kostru, kolena a pokožku, působí preventivně a léčebně.

Nov je tady, co teď?
Novoluní 7:53 – čtvrtek, tento den je velmi důležitý pro všechny Kozorohy, nám ostatním připomíná, jak důležitá je rodina a přátelé. Nezapomeň na své blízké a udělej si pomyslnou inventuru ve své hlavě, prober seznam a rozluč se s těmi, kteří tě jen využívají nebo volají, když potřebují půjčit peníze. To nejsou praví přátele, naopak ty, kteří s tebou sdílí radosti i starosti, pozvi na večeři nebo uspořádej silvestrovskou oslavu.

Co dál?
Napiš si na papírek, co chceš ze svého života odstranit, ať již starý nefunkční vztah, práci, zlozvyk nebo starý vzorec chování a papírek spal, dbej na bezpečnost, popel vysypej venku ne do popelnice ani do kontejneru, nechej ho volně rozfoukat větrem. Máš skvělou příležitost změnit svůj život k lepšímu, neboj se toho a začni hned!

Malá rada na závěr letošního roku
Mnoho z vás tápe a neví, co vlastně chce odstranit, čeho se zbavit, co neumí. Poradím ti jak na to. Např. mám vztah, nejsem spokojená a neustále se mi vrací stejné a stejné zkušenosti, bolest, nepochopení, ignorace ze strany partnera a já to neustále omlouvám, protože se bojím rozchodu. Přeci jen mám někoho, i když to za nic nestojí, je tady. Tady to je přesně situace, kdy je dobré se rozhodnout! Nedovol nikomu, aby tě jen využíval, zabrzdi to a v klidu si s partnerem promluv, pokud nenaleznete společné řešení a také vzájemný respekt, je to znamení, že se máte rozloučit.

Neboj se toho!
Vždy, když něco skončí, přijde nové a věř, že jakmile chytneš druhý dech, začneš konečně žít a nová láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jsi bohyně, která si zaslouží lásku a úctu, nezapomínej na to! Stejně tak to platí pro muže, také oni si zaslouží milující ženu a ocenění za to, co pro ni dělají. Jsi skvělá, změň svůj život a začni si vážit sama sebe, nemusíš čekat, až zhubneš, až potkáš jiného a další až až… udělej to hned! Mrkni na oblohu, vidíš tam tu dokonalost a krásu? Nastartuj v sobě nové začátky, budou se ti líbit.

1. 1. – Vodnář

Nový rok
Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce a kotníky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro bérce a kotníky, působí preventivně a léčebně. Vše, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Milé čtenářky, děkujeme vám za přízeň a těšíme se na setkání na stránkách našeho magazínu také v novém roce! Přejeme vám mnoho radosti, lásky a vzájemného porozumění.

Foto zdroj: Shutterstock.com

25.12.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist