Nehoda na dálnici

Náhody provází celý můj život. Řekněme si, že bez nich by byla přece jenom trochu nuda. Člověk neví, co ho čeká a pak „prásk“ a přijde okamžik, který si pamatuje do konce života.

Ten den jsem měla výbornou náladu. V práci se mi dařilo a byla jsem na sebe hrdá, že jsem dokázala vše tak bravurně zvládnout. Rozhodla jsem se tedy, že si udělám pohodový den a vyrazím do Brna na nákupy. Vyjížděla jsem kolem třetí hodiny odpoledne, takže na silnici byl blázinec. Právě jsem odjížděla z benzinové pumpy, když jsem uslyšela silné bouchnutí. Auto se začalo podivně houpat a mně bylo jasné, že mi praskla pneumatika. Vjela jsem do nejbližšího odstavného pruhu, vytáhla trojúhelník a zjistila, že zadní pravá pneumatika je totálně v háji. V palubní desce jsem hledala telefonní kontakty na někoho, kdo by mi mohl pomoci.

Nedoufala jsem, že by mi někdo zastavil a kolo vyměnil. Rezervu jsem sice měla, ale sama jsem se na to moc necítila. Věděla jsem, že tohle jednoduše nezvládnu. Lovila jsem v knížečce první pomoci kontakt na nějakou schopnou službu, když v tom za mnou zastavila černá „octávka“. V dáli už jsem slyšela: „Všechno v pořádku? Nepotřebujete pomoct?“ Vylezla jsem z auta a nevěřila svým očím. Byl to Lukáš, můj spolužák z vysoké školy, s kterým jsem si ten čas velmi dobře rozuměla. „Ty jo, Lucie, co to tady zase provádíš? Všichni na cestě chraňte se, Lucie vyrazila na nákupy!“ prohlásil se smíchem. „Haha, to je opravdu velice vtipné, praskla mi pneumatika, za to já nemůžu.“ vyhrkla jsem na svou obhajobu.

článek

Každopádně Lukášovi to moc slušelo. Vypadal ještě líp, než v jeho studentských letech. Pro něj jsem měla vždy slabost, ale měl dlouhou dobu přítelkyni, a tak pro mě nepřicházel v žádném případě v úvahu. „Ukaž, podívám se na to.“ Byla jsem opravdu moc ráda, že mi zastavil právě on, neboť jsem absolutně netušila, jak se odtud dostanu. Lukáš vytáhl rezervu a začal ji šikovně měnit. „A jak se vůbec máš? Neviděl jsem tě od té doby, co jsme úspěšně odpromovali. Jsi vdaná, máš děti, chlapa? Povídej“.

Odpověď byla celkem rychlá a stručná. Chlapa jsem neměla už přes půl roku, s bývalým přítelem to neklapalo a na děti mám ještě čas. „Tys mě nechtěl, tak co jsem měla dělat,“ rýpla jsem si. Ale samozřejmě jsem to myslela z legrace. Lukáš na mě vrhl nechápavý pohled, ale pokračoval dál ve své práci. Rezerva byla do hodiny na svém místě a já mohla bezpečně dojet do Brna. Lukáš v Brně bydlel, takže jsme měli společnou cestu.

Domluvili jsme se, že zajdeme někam na kafe a „pokecáme“. V kavárně Alfa jsme strávili přes tři hodiny, povídali jsme si, smáli se, bylo opravdu fajn ho zase po tak dlouhé době vidět. Skvěle jsme si rozuměli, na tom se nic nezměnilo. On byl pořád stejný, stejně vtipný, inteligentní a zábavný. V ten moment jsem cítila, že ho vlastně nechci mít jen za kamaráda. Byla jsem neskutečně vzrušená a tajně si přála, aby se stalo něco víc. Když jsme se loučili, doufala jsem, že mě pozve k sobě domů, ale neudělal to. Se zklamáním v očích jsem nasedla do auta a chystala se na cestu domů.

článek

Motala jsem se v Brně, když mi asi tak po 15 minutách došla smska: „Vrať se zpátky, prosím!“ Otočila jsem to na nejbližší křižovatce a jela zpátky za Lukášem. Otevřel mi dveře a stačil jediný pohled a oba jsme věděli, co přijde. Vrhli jsme se na sebe a začali se vášnivě líbat. Lukáš mě přirazil ke zdi a strhával ze mě šaty. Vzdychala jsem mu do ucha a rozepínala mu košili. Připadalo mi, že to trvá věčnost, než jsem ji z něj sundala. Svým poklopcem mě tlačil do rozkroku a já byla totálně mimo. Hnětla jsem ho přes kalhoty a těšila se, až ho ucítím.

Lukáš mě vzal do náruče a já na něj obkročmo nasedla. Jazykem kroužil kolem mých bradavek a vysával z nich moji touhu. Odhodil mě na postel, rozepnul si kalhoty a chystal se mi ukázat, čím je obdařený. Prohnutá jak luk jsem si vychutnávala všechny jeho doteky a laskání. Během několika minut do mě vstoupil a mé tělo zalilo příjemné teplo. Chtěla jsem ho víc a víc. Kousala jsem ho do rtů a bláznivě přirážela. Byla jsem z něj totálně hotová. Zanedlouho přišel ten krásný a mohutný orgasmus, který jsem si užila se vším všudy. Ten večer jsem u Lukáše strávila noc a věřím, že náhoda, která mě potkala, byl jednoduše můj osud. Měli jsme se znovu setkat. Jak to bude dál? To se nechám překvapit.

Foto zdroj: profimedia.cz

15.11.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist