Večerní kurz marketingu

Seděla jsem ve třídě plné unavených ženských, které každou chvíli koukaly na hodinky nebo display svých mobilů. Tenhle večerní kurz marketingu byl úplně na nic. Byly tady snad všechny sekretářky, které měly přes čtyřicet a doufaly, že jim ten hloupý certifikát zajistí trvanlivost pracovního poměru. Já byla nejmladší a seděla bych kdekoliv, jen ne doma u televize.

Nudný patron právě dokreslil nějaký graf, pak odložil fixu a otevřel dveře dříve, než mohl dotyčný zaklepat. Třídou to jen zahučelo. Téměř každá z žen si buď upravila dekolt nebo neposednou kadeř. Jeho parfém ke mně dolétl dřív než jeho pozdrav. Byla to kořeněná vůně s troškou vanilky. Neznámý prošel až do středu třídy, napůl nervózně a napůl sexy si prohrábl tmavé vlasy a představil se.

Ve třídě bylo naprosté ticho, protože jsme se soustředily na jeho modrý pohled, rozhalenou košili a pevný zadek. Nepamatuju si co říkal, ale vím, že jsem  byla šťastná za své modré propínací mini šaty, které jsem měla nejradši. Vždy, když jsem je měla na sobě, měla jsem způsobně nohu přes nohu, ale tentokrát jsem se posunula blíž ke kraji židle a pravou nohu přehodila výš přes stehno. Všimla jsem si, že zaregistroval moje sněhobílé krajkové kalhotky. Bezmyšlenkovitě si olízl rty a já byla ztracená. Jeho pohled pak ještě několikrát zabloudil ke mně pod stůl a mně bylo jasné, že i on má problém se ovládat. Začala jsem ho škádlit. Naučeným pohybem jsem přehodila vlasy na stranu a natočila se tak, aby viděl do rozepnutého výstřihu. Naklonila jsem se víc nad stůl a předstírala, že něco píšu. Rukou jsem si přehodila vlasy zase na druhou stranu, aby si myslel, že se pekelně soustředím. Skočil na to – přidal na hlase, abych ani náhodou nezapomněla, že tam je. Zaslechla jsem nějaké chichotání, asi řekl vtip. Já ale vnímala jen jeho pohyby.

Zvuk šoupajících židlí ukončil hodinu a já se měla zvednout a jít domů. Měla bych jít, přesvědčovala jsem se a přitom jsem nelogicky zvolnila krok. Zůstal sám ve třídě. Ani jsem si nevšimla, kdy odešel náš nudný učitel. Nakoukla jsem dovnitř. Byl ke mně zády. Čekal snad na někoho? Na mě? Srdce se mi rozbušilo, ale udělala jsem další krok. V hlavě prázdno žádný plán, jen touha. Co to dělám, ptala jsem se sama sebe a přesto jsem se k němu pomalu blížila. Ani se nepohnul. „Zavři dveře!“ Na příkazy jsem nebyla zvyklá a možná právě proto jsem okamžitě splnila jeho pokyn. „Zhasni!“

[[=====]]

Ve třídě bylo přítmí, které přerušovaly jen pruhy světla z pouličních lamp. Stála jsem napůl cesty k němu a nevěděla co dál. Vše bylo tak intenzivní, že bych přísahala, že jsem zaslechla tlukot jeho srdce…ale možná to bylo jen to moje.

Náhle se otočil a došel až ke mně. Stáli jsme proti sobě a já byla rozklepaná vzrušením a zároveň strachem. Vůbec jsem netušila, kdo to je, ale věděla jsem, že se mě musí dnes dotýkat. Posadil se na roh lavice a otočil mě k sobě.  Jeho obličej byl výšce mého výstřihu a to se mu líbilo. Velmi rozhodně chytl okraj látky a trhl s ním. Do tmy zazářila moje bílá podprsenka. Šaty mi rozepnul až k pupíku a přitáhl si mě k sobě. Prsty odtáhl látku a začal horkým jazykem opisovat kruhy okolo jedné bradavky. Zajela jsem mu prsty do vlasů a přitáhla si ho blíž. Zaklonil hlavu a zadíval se mi do očí. Pak mě najednou drsně chytil za vlasy, stáhl mě k sobě a začal mě zuřivě líbat. Nemohla jsem popadnout dech. Jednou rukou držel moje vlasy omotané okolo jeho dlaně tak, že jsem se nemohla hnout a druhou mi cestoval po celém těle. Nevynechal jediné místečko. Když se mi dostal do mokrých kalhotek, spokojeně zamručel. Celou dobu mě nepřestával líbat, ani když vstal, udělal se mnou pár kroků a přitiskl mě tváří ke zdi. Stál za mnou a celou vahou se na mě tlačil. Kousal mě do krku a rukou mi sjel ke kalhotkám. Vůbec se s nimi nezdržoval, prostě je odsunul stranou a pak jsem jen zaslechla rychlé zasvištění jeho zipu. Byla jsem jako v transu. Každou chvíli mohl do třídy někdo přijít a já tam stála, bradavky přitisknuté na studenou zeď, šaty vykasané do pasu, vzrušená a bylo mi úplně jedno, jestli mě někdo vidí.

Otočil mě tváří k sobě, kousl mě do rtu a přirazil. Vykřikla jsem. Zasmál se. Znovu přirazil a pak začal zrychlovat. Prázdnou třídou se nesly moje výkřiky a jeho zrychlený dech. Ruce měl úplně všude a já ho nechala, ať si se mnou dělá co chce. Cítila jsem, že se blíží můj orgasmus, a tak jsem sáhla za sebe, chytla se jeho boku a přitahovala si ho k sobě. Najednou přestal, otočil mě zády ke zdi, nadzvedl a posadil si mě na sebe. Znovu rychle přirážel  a okusoval mi bradavky. Všechno okolo bylo rozmazané, v hlavě mi hučelo a já se už ani nesnažila tlumit výkřiky. Cítila jsem, jak mi uvnitř všechno pulzuje a tepe. Držela jsem ho za ramena, nohy zaklesnuté do sebe okolo jeho boků, jsem se přestávala ovládat.  Zrychlila jsem tempo a zběsile klouzala nahoru dolů. To se mu ale nelíbilo, a tak mě podepřel rukou, otočil a položil na lavici. V ten moment se mi před očima prohnalo tisíce světel a vlna slasti mě připravila o dech. Přitáhla jsem ho ještě hlouběji do sebe a užívala si i jeho blížící se finále. Už to nemohl vydržet. Dvakrát prudce přirazil a pak jsem ucítila horké kapky na svém stehně. Přerývavě dýchal a spokojeně si mě prohlížel. Jako dobře odvedenou práci.

Pak si zapnul poklopec, upravil vlasy a mně došlo, že byl celou dobu oblečený. Pomohl mi upravit se a postavil mě na nohy. Byly dost vratké a já si říkala, že pokud vyjdu na ulici, každý na mně uvidí, co jsem před chvílí dělala. Byl to vzrušující pocit. Nakonec jsem si ale raději zavolala taxi, už mi to totiž zase začínalo myslet. Na rozloučenou mě pohladil a já nasedla do auta a nechala se odvézt do tmy. Ani jsem se neotočila.

Foto zdroj: profimedia.cz

12.3.2014 12:00| autor: Lea Mertová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist