Hodina gymnastiky

Moje dcera nastoupila do deváté třídy základní školy, nikdy s ní nebyly problémy, dobře se učila, pečlivě plnila své úkoly, vlastně to bylo zlaté dítě. Jejím největším koníčkem byla hudba a sport. Po vyučování si brala kroužky navíc a za školu hrála volejbal. Jejím snem bylo nastoupit na pedagogickou školu a v budoucnu se stát paní učitelkou. Ten den měla škola volejbalový zápas, při němž nesměla chybět ani má dcera.

Dva týdny se pečlivě připravovali na tento očekávaný zápas, Kája mi říkala, že škola, proti které hrají je nejúspěšnější na celé Moravě. Proto bylo jejím jediným cílem je společnými silami porazit. Já jsem slíbila, že se na zápas přijdu ihned po práci podívat. S Kájou to nebyl vztah jako matky s dcerou, byly jsme zároveň nejlepší kamarádky, já věřila jí a ona zase mně. Přesně tak, jak jsem to měla já se svými rodiči. Manžel mě opustil, když Káje byly tři roky a tak jsme zůstaly na všechno samy. Já však byla pyšná na to, že mám tak nádhernou, chytrou dceru, na kterou se mohu ve všem spolehnout.

Ten den jsem po práci rychle spěchala na očekávaný zápas. Hrál se ve škole, kterou Kája navštěvovala. Když jsem dorazila do tělocvičny, přivítal mě jejich „fešný“ tělocvikář. Byl to hezký chlap, milý, sympatický, vlastně už delší dobu jsem k němu chovala jisté sympatie. Vždy jsme si povídali o našich zaměstnáních, o Káje a společných zájmech. Řekla bych, že jsme k sobě měli blízko i do té doby, než se mezi náma odehrála ta osudná událost.

článek

Zápas začal a já bezhlavě fandila. Kája mě po očku sledovala a já ji vždy ukázala vztyčený palec, který naznačoval, že jsou nejlepší. Po necelé hodince jsem však musela akutně na záchod. Kde jsou záchody jsem věděla přesně, znala jsem tuhle školu dokonale. Jako školák jsem ji totiž také navštěvovala. Při cestě zpátky mi však do cesty vběhl Radek, zmíněný „fešný“ tělocvikář. „Musel jsem využít téhle chvíle a něco ti říct.“ Zatáhl mě do pánských šaten a řekl, že už to nemůže vydržet. Začal mě divoce líbat a já se nebránila. Líbil se mi, tak proč se neustále bránit? Navíc mi byl sympatický, byl to zkrátka chlap, jakého bych si po svém boku představovala. Vášnivě jsme se libali a on mi začal rozepínat moji průhlednou blůzku. „Já věděla, proč si ji dneska beru!“ Když mi sundal podprsenku, moje ňadra vykoukla vztyčená, připravena k akci. Radek vzal mé bradavky do úst a začal je divoce sát a kousat. Začala jsem vzdychat vzrušením. Opřená o šatní skříňku jsem mu začala rozepínat kalhoty. Byla jsem nesmírně zvědavá, co se pod nimi skrývá. Velikost mě překvapila, byl tak macatý a velký, že mě na chvíli popadl strach, jestli jej vůbec zvládnu.

článek

Po tolika letech půstu jsem opravdu nebyla schopna odhadnout, co snesu. Ovšem vzala jsem jej lačně do úst a chtěla jsem mu ukázat, že tohle jsem ještě nezapomněla. Má ústa v duchu vzdychala, byl to opravdu solidní kousek. Užívala jsem si téhle chvíle a začínala pomalu vlhnout. Radek zanedlouho převzal iniciativu a začal mě laskat jazykem. Sténala jsem vzrušením, zajížděl tak hluboko, kroužil kolem klitorisu a já byla téměř na prahu svého vzrušení. Radek si olízl rty, kousnul do mých, chytnul mě za zadek a svými pažemi mě držel ve vzduchu. Ne však na dlouho. Za pár sekund jsem nasedla na jeho kvalitní sedlo a rajtovala v bláznivém tempu. Cítila jsem ho snad až v krku. Bylo to však velice příjemné, můj strach honem rychle ovládlo silné vzrušení a já vzdychala čím dál silněji. Z tělocvičny se ozýval hlasitý aplaus a to nás hnalo ještě více kupředu. Pošeptala jsem mu do ucha, že chci, aby mi to udělal zezadu. Neváhal, opatrně mě sundal a já si za malou chvíli ohnutá jako luk, užívala ty krásné chvíle. Byl tak vášnivý, přirážel jako divoký hřebec, až se otřásaly snad všechny šatní skříňky. Vzdychala jsem, celá rozechvělá až jsem nakonec vykřikla v neskutečném orgasmu. Radek po chvíli také. Oba jsme se na sebe usmáli a líbali se ještě pár minut. Po návratu do tělocvičny jsem na Káju zamávala, ta na mě hodila vyzívavý pohled a myslím, že jí to bylo jasné. Doma si ze mě dělala srandu, že bychom se k sobě s panem tělocvikářem hodili. Slovo dalo slovo a dali jsme se s Radkem dohromady. Je to dva roky, co jsme spolu a musím říct, že zatím vše klape naprosto bez chybičky.

Foto zdroj: profimedia.cz

11.10.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist