První sex

Přemýšlela jsem, jak někdo může stále střídat partnery jako ponožky a druhý si zase užívá dokonalého sexu s jedním a tím samým partnerem po mnoho let. V čem to vězí?

Vyzkoušela jsem obě varianty a po divokém období se vracím k tomu, co mám spolehlivě vyzkoušené.

První sex s ex byla docela katastrofa. Ale po dalších a dalších schůzkách se to víc a víc zlepšovalo. Za ta léta, co jsme spolu chodili a pak se i vzali, jsme si sexu užívali opravdu plnými doušky. Poznali se tak, že jsme přesně věděli, co a kdy nám v sexu vyhovuje. Nebáli se i experimentovat. Měl mě tak dokonale proklepnutou, že i když mi nebylo dobře a neměla na „to“ náladu věděl spolehlivě, kde a jak mě správně nažhavit. Milovali jsme se na všech místech v našem bytě. Na chodbě, na kuchyňské lince, na stole, ve vaně, na pračce,…

Po létech přišlo ochladnutí a manželova touha přerostla tak, že se zamiloval do jiné. Odstěhoval se a já zůstala sama. Najednou svobodná a stále plná touhy a chuti po sexu. Co dělat? Řešila jsem to známostmi na jednu noc. Všechny jsem je ale znala tak nějak z okolí – žádný cizí mužský.

První sex s jiným partnerem. Upřímně, stálo to za starou bačkoru. Žádný z nich neznal tak dokonale moje tělo a moje chutě, jako bývalý a já neměla trpělivost je to učit. Čím víc mužů jsem poznala, tím víc jsem je srovnávala s bývalým. Tenhle je moc cítit potem z cigaret, ten má břicho, ten má hrubé ruce, ten zas neví, kde je poštěváček. Jeden ho měl dokonce zahnutého do boku a já na něj musela z boku nasedat. Už jsem myslela, že bývalý byl ten pravý a jediný a další mužský mě snad ani nedovede k dokonalému silnému orgasmu.

článek

Skoro jsem to už vzdávala a řekla si, že než neuspokojivý sex, to raději budu držet celibát! Ale člověk míní, osud mění. Na internetu jsem se seznámila s Liborem o 7 let starším. Libor je zralý muž, který ví, jak ženu uspokojit. Náš první sex proběhl pro nás oba premiérově. Oba jsme se poprvé milovali v autě.

Stud i napětí bylo tak velké, že k uspokojení nedošlo. Jen jsme se dokázali dostat do takových pozic, že hatha jóga by pro nás byla brnkačka. Nevěřila bych, že i ve vyšším věku může být člověk tak ohebný a skladný. A dokonale při tom zamlžit okna v autě, že přes ně není vidět.

Libor byl sice z toho zklamaný, že se mu napoprvé nepostavil, že není tak dokonalý milenec jak mladší ročníky. Údajně má i pocit, že ho má malého, ale opak je pravdou.

Druhý sex měl neskutečnou předehru. Sešli jsme se na parkovišti u obchodu s nábytkem. Chtěl mě hned v autě. Rozepnul mi zip u riflí a bleskově rukou zajel do kalhotek. V mžiku v nich bylo pořádné horko a vlhko. Na zadních sedadlech a v kufru trůnil stůl, pro který jsem si jela. Takže v autě bylo málo místa na kámasútru. A na přední sedadlo jsme si v té době ještě netroufali.

„Prosím pojeďme ke mně, moc tě chci a hned teď!“ Těmto prosbám se nedalo odolat. Jak v agonii jsem jela přes půlku města s rozepnutými kalhotami, čehož Libor náležitě využíval! Jen zázrakem jsem nenabourala, naštěstí byla neděle v podvečer a ulice byli prázdné. Okamžitě za dveřmi svého bytu mě svlékl do naha a začal mě vášnivě líbat všude, nejvíc na překrvené jeskyňce.

článek

Ale ouha opět tréma a stydlivost a opět se mu nepostavil. Po dalších a dalších schůzkách a poznávání mého těla se naše milování zlepšovalo a zlepšuje den ode dne víc a víc. Ten jeho kolík je tak široký, že naše spojení je tím nejnádhernějším erotickým zážitkem, který jsem nikdy v životě nepoznala. Za pár měsíců předčil i bývalého a poznal další a další erotogenní zóny na mém těle, o kterých ex neměl ani potuchy.

Liborovi doteky mě dokonale rozpalují. Rozpaluje mě i po telefonu. Pár narážek a mám ji vlhkou, připravenou k akci.

Když to tak na závěr shrnu. Ti, co střídají partnery jako ponožky, nemají trpělivost. Stále hledají a nenalézají ten správný a dokonalý sex. Ten správný a dokonalý sex s plným uspokojením a souzněním lze dosáhnout až s jedním dlouhodobým partnerem, který vás dokonale pozná. Chce to jen čas a trpělivost, která se vyplatí.

Foto zdroj: profimedia.cz

24.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer
Více o tématu: předehrasex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist