Vem si mě drsně!

Jmenuji se Dana a žiji už deset let v celkem spokojeném manželství. Alespoň si to myslím. Děti nám pomalu dorůstají do puberty a manžel je pořád stejně galantní a šarmantní chlap jako před svatbou.

Každý jsme si za ta léta vybudovali svůj okruh známých a zároveň máme také spoustu společných. David, manžel, mi pomáhá v domácnosti. Často a rád se postaví v kuchyni ke sporáku a vykouzlí výborný oběd nebo večeři. Zajde na rodičák, vypraví děti do školy. Prostě správný chlap, který nenechává všechnu práci na mně.

Donedávna nám to klapalo také v posteli. Schválně říkám klapalo, protože minulý týden přišel David s tím, že by chtěl trošku oživit náš sexuální život. Řekla jsem proč ne? Je pravda, že experimentovat už jsme se nijak nesnažili. Věděli jsme, kam máme “sáhnout”, aby dosáhl ten druhý maximálního vzrušení, ale že by to bylo vášnivé a plné změn jako kdysi, to už ne.

Nepřikládala jsem tomu nijak velký význam. Vždyť jsme se milovali poměrně často a rádi. David však jednou vypnul televizi, to když už děti spaly, a chtěl si se mnou promluvit. A tak jsem se dozvěděla, že ho naše milování už tolik nevzrušuje a neuspokojuje a že prostě potřebuje změnu. Byla jsem ráda, že to neřeší mileneckým vztahem, ale se mnou.

David by totiž chtěl zapojit do našeho milování nejen nějaké erotické pomůcky. Ale on by chtěl rovnou zkusit “tvrdý sex”. Obléknout mě do latexového oblečku, vrazit mi do ruky bičík a prostě si užívat. To jsem se zhrozila poprvé. Podruhé, když se vyjádřil v tom smyslu, že by chtěl přizvat do naší postele někoho dalšího. O tom jsem však nechtěla ani slyšet.

Myslela jsem si, že je vše vyřešené, ale David domluvil s rodiči hlídání dětí a mně přinesl ohromnou květinu a dárkovou tašku. Vylovila jsem s ní celá šokovaná latexový obleček, bičík a pouta. Jako z veliké dálky jsem slyšela Davidův nadšený hlas, jak touží po tom, abych se do toho oblékla. Svolila jsem. Nasoukala jsem se do latexového oblečku, který těsně obepínal celé mé tělo, ovšem má ňadra se dmula v celé své kráse a pýše zcela nezakrytá.

V rozkroku jsem měla namísto latexu ohromnou díru. Vskutku praktické. Než jsem se vydala za Davidem prohlédla jsem se v zrcadle a světe div se, líbila jsem se sama sobě. Rozpustila jsem si přísně stažené vlasy a polaskala ňadra, aby se bradavky prvokativně vztyčily vzhůru. Se smyslným pohledem a chůzí kočky jsem se za ním vydala do obýváku. Zřejmě i jeho očekávání jsem předčila, okamžitě na něm bylo patrné vzrušení a mně se ta hra začala líbit. Vzala jsem si do ruky pouta i bičík a přikázala mu, aby přistoupil. Nabídla jsem mu k laskání svá ňadra a užívala si nádherných dotyků. Potom jsem ho donutila přede mne pokleknout a jazykem lízat mou nadrženou štěrbinku. Když se mi zdálo, že se dostatečně nesnaží, bičíkem jsem ho ukáznila.

Nechtěla jsem, aby mě přivedl k orgasmu, chtěla jsem zůstat tak krásně nažhavená a vzrušená. Odvedla jsem ho tedy k posteli, nechala ho se vysvléct a položit. Ruce jsem mu připoutala k pelesti za hlavou a svůdně jsem se nad ním kroutila. Občas jsem ho přetáhla bičíkem a on slastně vzdychal. Jeho mužství trčelo v celé své kráse a pulzovalo chtíčem. Dopřála jsem mu jemný dotyk špičkou jazyka a přejela jsem po něm svůdně bičíkem. Pak jsem mu nasedla na obličej a nechala se znovu dráždit. Byl v extázi a já taky. Musela jsem se znovu chvíli vydýchat, abych se na něj nezhroutila v křeči orgasmu. Posadila jsem se na něj a jen velmi pomalu jsem nadsedávala. I když toužil, přirážel a snažil se, nedovolila jsem mu rychlé tempo. Chtěla jsem ho donutit prosit o orgasmus. Bičíkem jsem usměrňovala jeho tempo a neskutečně jsem si to užívala. Když už byl na pokraji zhroucení, postavila jsem se nad něj a natočila se tak, aby krásně viděl, jak mi bičík zajíždí chvíli do mé roztoužené jeskyňky a hned zase do nadrženého zadečku. Snažil se na mě dosáhnout, posadit mě na klín a drsně si mě vzít, ale ještě mokrým bičíkem jsem ho pěkně švihla. Vykřikl touhou i bolestí. Laskala jsem svá velká ňadra, provokativně jsem s nimi pohupovala přímo jemu nad obličejem a dělala si to drsně bičíkem…

Byl šílený touhou. Byla jsem milosrdná. Odemkla jsem mu pouta. A to jsem neměla dělat. Byl jako zvíře. Přitáhnul si mě drsně k sobě zadečkem, vrazil do mě svého naběhlého obra a do zadku mi strčil bičík. Přirážel hrubě a dychtivě a já křičela slastí. Orgasmus, který jsem prožila byl ten nejšílenější v mém životě. A David? Těch latexových oblečků už mám doma pět a začínám v tom být opravdu dobrá.

Foto: Profimedia.cz
22.4.2014 12:00| autor: Dana

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist