Ideální doba sexu? Sedm minut

Sníte o sexu, který bude trvat celé hodiny? Věřte nám, to by vás určitě nebavilo. Koneckonců zjistili to i vědci z Pensylvánie, kteří se zabývali tím, jak dlouhý by měl sex být, aby byl pro nás ten nej. A na co přišli?

Rozhodně ne na to, že nás bude uspokojovat několikahodinový sex. Podle nejnovější studie totiž dáváme všichni přednost sexu, který trvá v průměru sedm až třináct minut. A není divu, že mu dáváme přednost. Takové milování je pro nás i nejkvalitnější. V průběhu této doby totiž máme dostatek sil na jednak nadstandardní výkony, krkolomné pozice, které by nám mohla závidět i kámasútra, ale také na vzrušení, které námi při sexu prochází.

Představte si večer, kdy popíjíte s partnerem vínko, přitom sledujete lechtivý film a jediný pohled stačí, že ze sebe začne strhávat šaty dolů. Spalující žár, který prostupuje celým vaším tělem, mučivé vlny slasti, které zažíváte, když vám partner laská bradavky a rukou zajíždí hluboko do klína. To uspokojení, když ho konečně připraveného a nadrženého přijmete do svého vlhkého klína. A pak ona třešinka na dortu, dokonalý orgasmus, ve kterém se zhroutí navzájem sobě do náruče. Není to nádhera?

článek

A teď si představte verzi, kterou mají mnozí z nás zafixovanou jako svůj sen – hodinový sex.  Sledujete lechtivý film, začnete ze sebe strhávat šaty, spalující žár vás pohání k tomu, abyste laskala svého partnera tak, jak to má rád a nechala si oplácet stejnou mincí. Uspokojení, když do vás konečně pronikne a potom nekonečné minuty, kdy jen přirážíte a tam a zpět, tam a zpět, změna polohy, tam a zpět, tam a zpět. A přichází na přetřes bolavé nohy, naběhlé a bolestivé rty od líbání a v neposlední řadě i rozbolavělé intimní části těla. Dlouhý sex pak velmi často přechází v nudnou záležitost, která ani nemusí skončit vyvrcholením.

Takže ano, rozhodně si myslíme, že na sex stačí bohatě sedm až třináct minut a ať nežereme, tak s předehrou třeba i dvacet. Ale hodina? Děkuji pěkně, ale ne.

A jak to máte vy? Kolik času strávíte milováním?

7.8.2013 12:00| autor: Taylor

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist