Lechtivé MMS se mohou krutě vymstít

Je okouzlující, sexy, zábavný a tak milý! Proč mu po telefonu neodtajnit něco ze svého nahého těla? Protože nikdy nevíte, kde vaše lechtivá fotografie skončí! Dejte si pozor na tlaky mužů a nenechte se nachytat v rouše Evině!

Zamilovanost je krásná, ale bohužel právě kvůli ní se můžete dostat do potíží. Stačí, když vás miláček vyprovokuje k zaslání erotické MMS zprávy či videa. Dobře, něco tak soukromého může zůstat utajeno, ale co když ne? Napadlo vás někdy, co se stane s vaším erotickým materiálem, když se s partnerem rozejdete?

Zlomené srdce dělá hlouposti

Rozhodně není výjimečné, když se chce zhrzený partner mstít a vystaví onen citlivý materiál na internet, kde může vesele kolovat několik let. (Šikovný partner-zloděj si na něm i přivydělá.) „Je důležité si uvědomit, že tyto kompromitující materiály jsou věčné. Nikdy nevíte, kdy je daný člověk může použít proti vám. Proto je dobré si vždy dobře rozmyslet, komu podobné věci posíláte,“ varuje Martin Kožíšek, manažer internetové bezpečnosti.

Jak zní nejlepší rada? Nepodlehnout nátlaku a svoje tělo nezvěčňovat ani prostřednictvím webové kamery. Nahrát si záznam, jak se třeba pomalu svlékáte, není nic složitého. „Mně se stalo něco podobného. Přítel byl na služební cestě a vyhecoval mě k sexu po Skypu. Celé si to nahrál, a když jsme se pohádali, vyhrožoval, že to pošle mému šéfovi, aby prý viděl, jaká jsem rajda. Nic potupnějšího jsem v životě nezažila,“ svěřuje se čtenářka Leona, která měla obrovské problémy, aby kompromitující záznam od bývalého milence získala zpět.

článek

Prohledejte internet 

Je v této chvíli již pozdě? Dostala se vaše erotická fotka do rukou cizí osoby? To, zda došlo k jejímu zneužití, si můžete ověřit na několika internetových portálech, které se zabývají vyhledáváním konkrétní fotografie. Stačí nahrát obrázek, o němž nemáte jistotu, že nekoluje kdesi v éteru, a systém přejde k lustraci. Díky bohu za tento nápad! Vždyť nahé fotky mohou být předmětem vydírání a sexuálního harašení dospělých i dětí!

Chraňte sebe i své blízké

Podle průzkumu téměř 10 % českých dětí umisťuje na internet fotografie, které jsou minimálně vyzývavé, v tom horším případě se na nich dotyční objevují zcela obnažení! 

„Nahá fotografie dítěte může v cizích rukách napáchat ohromnou škodu. Pachatel může dítěti vyhrožovat, že fotky vyvěsí ve škole, na sociální síti, nebo je ukáže rodičům. Vystresované dítě pak pod tlakem souhlasí třeba s nafocením dalších aktů a v horším případě i s osobní schůzkou, která může skončit tragicky,“ doplnil Kožíšek s poukázáním na prevenci. Proto hovořte se svými dětmi o této problematice a sami se raději zcela vyhněte zasílání erotického materiálu. Jen tak budete moci klidně spát.

Foto: profimedia.cz
16.7.2013 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist