6 extrémních žádostí o ruku

Romanticky založení muži obvykle navrhnou dívce sňatek při intimní večeři při svíčkách, pod Eifellovou věží nebo na vrcholu Stolové hory. Najdou se však i tací, kteří pojmou zásnuby vskutku originálně. Vezmete si z nich příklad?

1. Sedmadvacetiletá architektka Graciela z Manhattanu oslavila narozeniny ve speciálním letadle, které s vámi po dobu pěti minut balancuje ve výšce mezi 7 a 13 kilometry, a navodí tak svým pasažérům pocit stavu bez tíže. Právě na tento moment čekal její přítel. Požádal ji o ruku, když se spolu doslova vznášeli kabinou letadla. Jedinou jeho starostí bylo, aby mu neuletěl zásnubní prstýnek – nakonec ale všechno dopadlo podle jeho představ. Šťastný pár plánuje, že desáté výročí svatby oslaví na oběžné dráze.

2. Odvážný Todd by pro svou milou do ohně skočil, a dokázal to velkolepým činem. S pomocí svého kamaráda – kaskadéra uspořádal pro celou rodinu soukromou show: ve speciálním kaskadérském obleku prošel plameny a celý hořící skočil do bazénu. „Malisso, jsem z tebe doslova rozpálený,“ zažertoval, když poklekl před svou vyvolenou. Potom už přešel k vážnější otázce: „Vezmeš si mě?“

3. Vášnivý fanoušek amerického fotbalu Rand si vzal do hlavy, že svou přítelkyni požádá o ruku prostřednictvím televizní reklamy při slavném finále sezony. Lásku nic nezastaví a odhodlaného muže už vůbec ne. Jenomže za takový spot si televize účtuje kolem 2,5 milionu dolarů, vždyť Super Bowl je v Americe nejsledovanější událost roku! Rand proto hledal podporu na internetu a uspořádal na sebe sbírku. Díky chápavým přejícím lidem se mu na kontě sešlo 85 tisíc dolarů – nepochybně úctyhodná suma, nicméně na reklamní čas při Super Bowlu zdaleka nestačila. Rand proto ze svého snu slevil a ženu svého srdce požádal o ruku v reklamě lacinější lokální televize.

4. Programátor finančního softwaru Bernie Peng využil svých developerských dovedností a nahekoval se do oblíbené počítačové hry své přítelkyně. Když ta potom dosáhla určitého skóre, objevil se na obrazovce zásnubní prsten s růžovým safírem a Bernieho vyznání. Výrobce dotyčné hry se o celé historce dozvěděl z internetu. Na milence se ale nezlobil. Namísto žaloby za nepovolené změny v kódu jim naopak přispěl na svatební hostinu.

5. Organizační schopnosti do svého plánu zapojil Sean Palmgren, který shromáždil skupinu svých přátel a příbuzných v parku a každému jedinci dal do ruky černý deštník. Na každý z nich pak napsal jedno písmeno tak, aby celá řada deštníků tvořila souvislý nápis: „Vezmeš si mě?“ Svou přítelkyni Betsy nato pozval na procházku parkem. Dívka v první chvíli netušila, že otázka na deštnících patří jí. Došlo jí to až v okamžiku, kdy Sean před ní padnul na kolena.

6. Hned tak se vám asi nepoštěstí, že vás požádá o ruku samotný Tom Cruise. Portugalská dívka Sonia se tím pochlubit může… do určité míry. Slavný herec Tom Cruise totiž v této situaci zafiguroval jako pouhý prostředník. Dotyčnou dívku v televizním  přenosu požádal, aby si vzala za muže kameramana, který právě natáčel jeho projev před španělskou premiérou Posledního samuraje. „Prosím tě, vezmi si ho, brečí nám tady za kamerou,“ zavtipkoval Tom.

A jak byste si přály být požádány o ruku vy?

10.3.2011 12:01| autor: Nateša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist