Zapomenuté erotické snímky a tajemný milenec Heleny Zeťové

Této bývalé modelce a úspěšné zpěvačce bude 7. listopadu rovných 32 let. Své dětství prožila v beskydských horách a možná v kombinaci s její štíří povahou jí to dopomohlo k odvaze žít a jít za svými cíly. A odstěhovat se z rodné hroudy.

Odešla z domu už v patnácti

A o pouhý rok později, už v roce 1996 koncertovala s rockovou kapelou. Poté odjíždí do Španělska, kde koncertuje na ostrově Lanzarote. Jen nakrátko – myslí si – odjíždí zpátky do Čech kvůli jednomu tehdy velmi populárnímu pořadu DO-RE-MI. Díky tomu v roce 2000 vzniká Black Milk, v podstatě náhodným nápadem v rámci tohoto pořadu. Helena se už do Španělska nevrací a skupina Black Milk složená z dcer úspěšných otců brázdí vody našeho showbyznysu pět dlouhých let. Terezu KerndlovouHelenu Zeťovou pak tato dívčí formace vystřelila na poměrně úspěšné sólové dráhy. Helena už rok po osamostatnění získává ocenění Skokan roku ve Zlatém Slavíku. A to s písní nejznámější a možná i nejkrásnější Impossible.

[[related]]

V témže roce vydává i své první album a netrvá dlouho, vyráží i na své vlastní turné. Hned poté, co si absolvovala krátkou šňůru jako doprovod kapely No name. Pamatujete? Byla to doba VyVolených…

Bulvár přikrmila divokým vztahem a pornem, ale jinak…
O svých partnerech Helena spíš mlčí a bulvár si na ni smlsnul před pěti lety, kdy žila s hokejistou Jaroslavem Bednářem, jež jí fyzicky napadal. Helena si tak prožila peklo, kterým prochází každá žena příliš dominantního mužesympatické je, že se o svém selhání nebála mluvit, že našla sílu se vzepřít a přes modřiny nevzdat životní naději. Povstala z popela jako Fénix a jako správná Štírka sekla svým jedovým ocasem a šla dál.

Vody bulvárních novin rozčeřila ještě jednou. To když vyšlo najevo, že v dobách bouřlivého mládí nafotila plně odvážné snímky, kdy jí bylo osmnáct, a byla bez peněz. Za odvážné obrázky dostala celých 10.000 Kč, tvrdila poté a celou věc považuje za dávno z paměti vytěsněnou. Její nedávné lehce erotické snímky však stojí za to a jsou velmi decentní a krásné.

Od té doby žije vcelku klidným životem a pro bulvární plátky není příliš zajímavým soustem. A na svém klidu si zakládá, je to pro ni životně cenná deviza. V současné době je jí domovem Řecko, které z celého srdce miluje pro jeho poklidný styl žití. Do Čech jezdí jen za prací a za přáteli. A zpět se vrací do horkého Řecka za svým klidem a… za oním tajemným mužem, o kterém se v Čechách jen neúspěšně spekuluje. Zvláštně krásná a charismatická žena je Helena Zeťová, nemyslíte?

Foto: profimedia.cz
7.11.2012 8:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist