Láska přes internet….nový trend?

Stále více žen využívá internetové seznamky. Nehledají ale dlouhodobý vztah. Jsou většinou šťastně zadané a mají bezproblémové manželství.

Problémem je nuda v posteli. A tak si chtějí okořenit sexuální život zážitky hned s několika partnery najednou. Pro jejich lovení je internet tím nejideálnějším médiem.

Nevěra po internetu se pomalu začíná stávat fenoménem. A nejedná se zdaleka jen o tzv. virtuální zálety, při nichž dvojice pouze nezávazně flirtuje. Podle nejnovějších průzkumů podvádí svého partnera každá druhá žena a nemálo z nich hledá prostředníka k nevšedním postelovým zážitkům právě na internetu.

„Proč to dělám? No přece proto, že se s manželem v posteli nudím. Většinou vyvrcholí ještě dřív, než se já stačím uvést do nálady. Prostě dvě minuty a je hotovo. Já se pak musím uspokojit sama, což se tomu mému moc nelíbí. Možná trpí komplexy, že mě nedokázal dostat do varu,“ svěřuje se třiatřicetiletá Monika, která svého partnera tajně podvádí už sedm let a nehodlá s tím přestat.

[[related]]

„Můj první milenec byl z Liberce. Našli jsme se na internetové seznamce. Nejprve jsme si vyměnili e-mailovou adresu, pak jsme si zavolali a domluvili si vhodné parkoviště. Nastoupila jsem k němu do auta. Pro jistotu, člověk nikdy neví, kdy narazí na nějakého úchyla, jsem všechno dopředu řekla své nejlepší kamarádce. Obkroužili jsme kolečko, pak jsme se začali objímat, dál už to snad nemá cenu rozebírat,“ pokračuje Monika, která si se stejným chlapíkem smluvila také druhé rande. „To bylo v hotelu, kde jsem byla jako první. Lehla jsem si oblečená do postele. Když dorazil, divoce mě políbil a začal ze mě strhávat oblečení. Měli jsme pak opravdu hodně hříšný sex, po dlouhé době jsem objevila kouzlo orgasmu. Domů jsem dorazila bez výčitek svědomí.  Bylo mi krásně. Cítila jsem se příjemně uvolněně jako po hodině intenzivního cvičení.“

Monika měla poté aférky s pěti muži, s třemi udržovala intenzivní milostný poměr, který trval nejčastěji několik měsíců. „Nejprve si sedneme a já mu na rovinu řeknu, jak to chci. Sex na jednu noc nefunguje. Člověk přece vůbec nemůže tušit, jak toho druhého uspokojit,“ tvrdí. Při podobných schůzkách je ale potřeba dodržovat určitá pravidla. Třeba parfém si Monika u ženatých pánů musí odepřít, manželka by mohla mít podezření

A nebojí se samotná Monika, že ji její manžel usvědčí z nevěry? „Jsme spolu už dvanáct let. Svého muže nechci opustit. Náš problém ale řešit moc nejde, k partnerskému psychoterapeutovi ho jít nedonutím. Nechci ho opustit, jsem s ním šťastná, snese mi modré z nebe: uvaří, je neuvěřitelně vtipný. A jestli něco tuší? Doufám, že ještě nic nezmerčil. V mobilu mi rozhodně neslídí,“ uzavírá.

A co vy a internetová i reálná nevěra? Také vedete paralelní vztahy? Nebo se naopak takových Monik bojíte, protože možná spí s vaším partnerem?

20.8.2012 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist