6 tipů pro zlepšení sexuálního života podle Feng Shui

Feng Shui je fenoménem doby především v oblasti zařízení interiérů našich domovů. Věděli jste ale, že správně zařízený interiér může mít vliv třeba i na kvlitu vašeho sexuálního života?

Zde je  šest Feng Shui tipů, po jejichž aplikaci byste se měli vznášet na vlnách lásky, vášně a vzájemného porozumění.

Udělejte místo ve skříni
Pokud žijete sami a toužíte poznat partnera, se kterým byste mohli trávit romantické večery, vykliďte skříň. Udělejte místo pro svého budoucího partnera tak, že si své věci budete věšet jen na jednu stranu. Tím dáváte najevo, že jste připraveni vpustit lásku do svého života.

Dál od zdi
Ve většině ložnic se snažíme ušetřit místo, a tak natlačíme postel buď do kouta nebo na zeď. Tím však zabraňujeme proudění energie. Pár centimetrů od zdi vám však prostor o tolik nezmenší a nejen že se zkvalitní váš vztah ale i spánek. A to není  k zahození.

Povlečení se Shrekem? Rozhodně ne!
Ložnice by měla být jakousi svatyní lásky a vše v ní by mělo sálat romantikou a vášní. Což neznamená, že povlečení musí mít kraječky a volánky a zářit rudou barvou. Kvalitní povlečení, které navodí sexy atmosféru může být i černobílé, lesklé nebo vyšívané – mělo by  lákat a být příjemné. Nic s obrázky z kreslených pohádek, dětské motivy a přezdobenost na povlečení dospělých nepatří.

Televize v ložnici je tabu
Na tomto se učitelé Feng Shui a designéři kupodivu shodnou. Televize do ložnice nepatří. Ale hodí se, pokud jste nemocní nebo máte líný víkend, že? Pokud ji z nějakého důvodu odmítáte z ložnice odnést, zkuste jí najít místo, kde nebude na první pohled vidět. Zavřete ji například do skříně, jejíž dvířka otevřete jen občas. Usínáte-li u puštěné televize, zkuste si raději číst. Vaše podvědomí totiž vnímá vše, i když vy už jste v náruči Morfeově. Často pak díky tomu můžete mít neklidné spaní.

Křesla nebo sedačku?
Máte-li obývací pokoj zařízen pro jednoho, nejspíš tak i zůstanete. Abyste si přitáhli romantickou energii a s ní i partnera, pořiďte si alespoň  jedno dvojkřeslo.


Už žádné smutné obrazy
Máte-li doma obrazy a obrázky,  na kterých jsou samostatné postavy nebo smutné výjevy, vyměňte je raději za fotografie rozesmátých přátel a skupin lidí. Otevřete si tak bránu pro energii, která vám má přinést štěstí.

Nevíme, jestli vám tyto Feng Shui tipy přinesou to, o čem jsou vyznavači tohoto učení přesvědčeni. Pokud jste ale trávili letošního Valentýna sami, pak za vyzkoušení nic nedáte. Nejsou to obrovské změny a kdo ví…?

Foto: thecanaryreport.org,rentalo.com

 

Připraveno ve spolupráci s living.cz

21.2.2011 12:00| autor: Sabrina Harisová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist