Lákadlo pro ženy? Zadaný muž!

Zadaný neznamená nedostupný! Nová britská studie odhalila, že pánové, kteří k „někomu patří“, jsou častým cílem jiných žen! Máte se bát i o svůj vztah?

Taky nemůžete pochopit, proč se na vašeho drahého vyzývavě usmívá sousedka, nebo ho jeho kolegyně v práci občas „obdaruje“ dvojsmyslnými narážkami? Vždyť každý ví, že má vás, tak o co dotyčným jde?! Pravda je taková, že svobodný muž není pro ženy tolik zajímavý! Aspoň tak tvrdí odborníci!

Zadaný muž je žádaný muž!

Britský psycholog Anthony Little z University of Stirling podrobil výzkumu několik stovek svobodných žen různého věku. Všechny přítomné dámy shlédly fotografie mužů. Na některých obrázcích byl muž sám, na ostatních s nějakou ženou.

Oslovené respondentky měly určit, kteří pánové jsou atraktivnější. A co myslíte? Výsledky jasně prokázaly, že muži, kteří vedle sebe měli ženu, působili charizmatičtěji! A co víc, o muže, kteří byli na fotografii sami, se něžné pohlaví zajímalo až poté, co jim výzkumníci sdělili, že mají vážné vztahy! Tak tomu se říká těžká realita!

Znamená to tedy, že váš protějšek bude středem zájmu všech svobodných žen? I to se může stát!

článek

Ženy lační po vítězství

Váháte, jestli můžete svoji polovičku bez obav pustit do ulic, aby ho náhodou neulovila nějaká z těch krvežíznivých šelem? Nebojte, nebezpečí nečíhá úplně všude.  Studie mimo jiné také ukázala, že pokud je ženské pohlaví vdané, ať už šťastně či nikoliv, za přitažlivý objekt svého zájmu shledává pouze muže, kteří jsou svobodní a nemají žádné závazky. Alespoň nějaká útěcha, že? Na pozoru tedy buďte pouze před svobodnými vztahovými rivalkami. Ty s prstýnkem na ruce jsou z obliga! Své o tom ví í dvaatřicetiletá asistentka Jitka.

Když ptáčka lapají…

„S Pavlem jsme spolu žili celé roky a svatba byla na spadnutí,“ začíná se smutkem v hlase svoje vyprávění sympatická čtenářka. „Jednoho dne nastoupila k Pavlovi do firmy nová účetní a to byl začátek konce,“ dodává s tím, že se od ní Pavel nechal úplně zmanipulovat a to jejich vztah totálně rozhodilo.

„Samé noční telefonáty, textové zprávy, i provokativní e-maily nebyly výjimkou. Už jsem na to neměla sílu a řekla jsem dost,“ krčí rameny Jitka a přiznává, co ji nejvíce překvapilo.

„Když jsme se s Pavlem dohodli, že půjdeme na nějakou dobu od sebe, netrvalo dlouho a ta, co mě o něj připravila, za chvíli ztratila zájem,“ končí svůj příběh s tím, že dotyčná prostě jen získala trofej, kterou pak nechtěla „leštit“.

Jitka tak v současné době zvažuje, zda svému příteli věřit. Není si totiž jistá, zda provokace z asistentčiny strany nezašly přece jen trochu dál – do postele. Nevěru dle svých slov neodpouští.

A co vy? Chtěla vám nějaká svobodná slečna odloudit vašeho partnera? Máte s tím zkušenosti?

Foto zdroj: profimedia.cz

12.6.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist