Snubní prstýnek, který zaručeně neztratíte

Představujete si snubní prstýnek, který bude vaši ruku zdobit 24 hodin denně, aniž by vám překážel při mytí nádobí? Prstýnek, jenž vám nesklouzne při plavání a nezpůsobí bolest, když vám v horku otečou prsty? Máme pro vás cool tip.

Místo snubního prstýnku potetovaný prsteníček. Mnoha lidem to bude připadat jako obskurní nápad, ale vězte, že tato trendy novinka si našla své příznivce i mezi páry, které tetování nijak zvlášť neholdují.

Trendy šperky – velká inspirativní fotogalerie

šperky inspirace fotogalerie

Přítel pracuje v potravinářské firmě a veškeré šperky včetně prstýnků má zakázano nosit. Já jsem zase přestala nosit prstýnky i náramky ve chvíli, kdy se nám narodil Matýsek. Připadalo mi, že ho musí tlačit, když mu podpírám hlavičku. Teď v září se s přítelem budeme brát a s klasickým snubákem už nepočítáme. Místo toho se rozhodujeme, jaké zvolíme tetování,“ říká nevěsta Marta (28).

Domácností vytížené manželky a maminy často vnímají klasický zlatý kroužek jako nepraktický k celodennímu nošení. Navíc s přibývajícím věkem prsty často natékají a může přijít den, kdy prstýnek už vůbec nepůjde dolů. Roztržití pánové zase mají tendenci zapomínat snubák v koupelně hotelových pokojů nebo si s ním zaplavat v moři a už se s ním nikdy nesetkat. Tetování se nedá nikam odložit… a nedá se tak ani ztratit.

Už jsem slyšela varování, že se tetování nejde zbavit a zůstane mi, i když se rozvedeme. Ale kdo si připouští možnost rozvodu ve chvíli, kdy obléká svatební šaty? Aspoň všem ukážeme, že spolu hodláme vydržet a myslíme to vážně,“ dodává Marta.

[[related]]
Další výhodou drobného tetování prostředníčku je samozřejmě cena. Obyčejný zlatý kroužek bývá dražší než veškeré honosné šperky ve výloze jen proto, že nese nálepku “svatební”.  Tetovací salony vás nenatáhnou jen kvůli tomu, že se berete, jejich umění je cenově dostupnější než opracované zlato.

Pro otrlejší je tu také varianta snubního piercingu jako důkaz, že se vám láska vryla pod kůži. A to jak obrazně, tak doslova. Piercingový prsten na obrázku už trochu zavání masochismem, ale v případě rozvodu sundat půjde. Jen jizva zůstane… určitě však méně bolestivá, než ta na duši.

23.7.2012 12:00| autor: Libuše Burger
Více o tématu: tetovánízásnuby

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist