Zpověď zlatokopky: Mám všechno a nemusím přitom hnout ani prstem!

Stýskáš si, že bys chtěla alespoň jednou do roka k moři, koupit si dražší parfém, nebo si pořídit tu hříšně drahou kabelku, po které už dlouhou dobu prahneš? Adriana ti prozradí, jak se sama dostala k dovoleným za statisíce, ke značkovým šatům a luxusnímu sporťáku, ve kterém si vozí zadek. A čemu přesně za tohle všechno vděčí? Je to víc než jednoduché, najdi si mužského, co umí vydělávat!

Adrianě se to podařilo a její život teď připomíná pohádku. Tedy alespoň co se majetku týče. Pokud máš chuť stát se zlatokopkou a mít pohodový život v luxusu, taky máš zpověď Adriany, která by tě mohla inspirovat:

Adriano, kolik roků má tvůj nynější přítel?
Frederik oslavil před třemi měsíci 65. narozeniny a musím říct, že jsme si oslavu na Mauríciu opravdu užili. Za pár týdnů odlétáme do Cancúnu, kde oslavím své pětadvacáté narozeniny. Zřejmě si říkáte, že musí být odporné, žít s mužem, co je o tolik starší než já. Ale opak je pravdou, Frederik je v nejlepší kondici a nemluvě o jeho galantním přístupu, chová se ke mně totiž jako k princezně.

Jak dlouho jste spolu a kde jste se poznali?
V záři budeme mít dvouleté výročí, seznámili jsme se na plese jedné nadnárodní společnosti, na který jsem byla pozvaná. V té době jsem se rozešla se svým přítelem a byla jsem už pár týdnů single. Frederik se do mne zakoukal a od našeho setkání mi nedal pokoj, volal mi, psal mi, posílal mi kytky a já se nakonec nechala „ukecat“.

Jak na váš vztah pohlíží tvá rodina a okolí?
Podle mojí máti jsem obyčejná prospěchářka a podle otce běhna, co jde po penězích. Naši se mnou ukončili styky, tudíž nikoho blízkého, kromě Frederika nemám. Rodina se za mne stydí a nechce mít se mnou vůbec nic společného. Když jim ale pošlu peníze třeba na Vánoce, nebo k narozeninám, nikdy je neodmítnou, zato mi pokaždé pípne sms zpráva, že jsem se opět nepředala a že jsem lakomá. Frederikovy peníze jim podle všeho nesmrdí a je v pořádku, když jim je pošlu, ale jinak o nás dvou nechtějí slyšet.

Co tě na Frederikovi přitahuje?
Nebudu vám namlouvat, že mi imponuje vrásčité tělo, jeho hlasité chrápání a pleš, to bych vám totiž lhala. Samozřejmě největším lákadlem pro mne byly a jsou peníze. Když má mužský tučné konto, najednou je vám úplně jedno, jak vypadá. Prachy jsou prostě to nejmocnější afrodiziakum na světě.  Vážím si ho jako člověka a mám ho nesmírně ráda za to všechno, co pro mne dělá, ale láska z mé strany jako taková tam bohužel není. S přibývajícím věkem jeho sexuální potřeby utichají a já se už nemusím přetvařovat, jak moc po něm toužím.

Plánuješ rodinu, nebo normální vztah s mužem založený na oboustranné lásce?
Ne, já mít děti nikdy nebudu, za prvé je nechci a za další jsem podstoupila sterilizaci. Nemám sklony k mateřství. Já se chci bavit životem, cestovat, opalovat se na karibských plážích a koupit si všechno, co se mi líbí. A co se týká lásky, zamilovaná jsem byla jenom jednou, a ten dotyčný mi zlomil srdce, od té doby na lásku nevěřím a luxusu v podobě citů jsem se jednou provždy vzdala.

Nechybí ti přítomnost vášnivého a mladého milence?
Určitě ne, protože v tomto směru jsem své potřeby zcela pokryla. Udržuji ryze sexuální vztah se svým fitness trenérem, je úžasný, urostlý a mezi námi dvěma prostě přeskočila jiskra. S ním má sex opravdu grády a pokaždé se  v jeho náruči cítím nádherně. Vůbec se mi pak nechce domů.

Musela sis někdy na něco šetřit, nebo si vydělat, ať už v zaměstnání, nebo na brigádách?
Ne, všechno, co jsem chtěla, mi zaplatili muži, se kterými jsem měla románek. A opravdu se za to nestydím, některé ženy se v zaměstnání mohou strhat, aby zaplatily nájem a mojí prací je, abych pečovala o svoji postavu a krásu, která mi vydělá na všechno. Každá z nás má na výběr a já jsem si prostě vybrala to, co jsem chtěla – luxusní život vydržované paničky. Nesnesla bych pomyšlení, že dělám v práci 8 hodin denně, 5 dní v týdnu a nemůžu si koupit ani obyčejnou kabelku za 50 000 Kč. Takový život, kde se všechno točí kolem šetření, prostě pro mě není.

Jaké máš plány na léto?
Čeká nás Mexiko, pak týdenní jízda na soukromé jachtě a nákupy v New Yorku. A co bude následovat dál, se zatím uvidí.

Poradíš našim čtenářkám, jak si může žena omotat muže kolem prstu?
Nic nezabírá tak skvěle jako sex, pokud budete chtít, ráda vám dám pár osvědčených triků, jak chlapa pobláznit, aby vám nedal pokoj a běhal za vámi jako mlsný kocour!

Pokud tě příběh Adriany a rozhovor s ní zaujal, určitě se můžeš těšit na příště, kde nám tato nádherná blondýnka svěří své funkční triky k postelovým hrátkám.

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

3.7.2015 4:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist