Wellness víkend a žhavý sex ve whirpoolu

Znáte ten pocit, kdy sedíte doma, nudíte se a přemýšlíte o nějaké fajn dovolené? Nebo alespoň o prodlouženém víkendu, kde si konečně užijete svůj volný čas a nebudete myslet na práci? To by se zamlouvalo snad každému. Já měla to štěstí, že jsem jeden takový obdržela k narozeninám.

Prodloužený víkend jsem naplánovala na poslední týden v říjnu, kdy i moje kamarádka Lucka dostala volno v práci. Chystaly jsme nejnutnější věci a společně se těšily na chvilky strávené v sauně, whirpool bazénku či na masážích. Rezervován byl čtyř hvězdičkový hotel a pokoj s nádherným výhledem na vrcholky hor. Víc jsem si snad nemohla přát. S Luckou jsme si skvěle rozuměly, měly jsme stejné názory, stejný humor, jednoduše řečeno Lucka byla tou pravou kamarádkou do nepohody.

Společně jsme si naplánovaly program a procedury, které na nás během pobytu čekaly. Byly jsme rozhodnuty nepromeškat jedinou minutu. Voucher obsahoval také neomezený vstup do sauny, páry a whirpool bazénku. Možností bylo i objednání na určitou hodinu, abychom se nemusely mačkat s davem dalších lidí. Objednaly jsme se tedy hned na pátek na šestou hodinu, kdy bylo zapsáno jen pár lidí.

článek

Když jsme dorazily na místo, spatřily jsme jen tři lidi. Mladý pár a mladíka asi kolem třicítky. Mladý pár si užíval radovánek ve velkém bazénu a mladík seděl ve whirpoolu. My se rozhodly, že navštívíme nejprve saunu a pak se posuneme dál. Asi po půl hodině strávené ve všech saunách jsme chtěly jít do whirpool bazénku. Zjistily jsme ale, že jej mladík stále okupuje. Co už, s Luckou jsme si říkaly, že půjdeme za ním. Vlezly jsme dovnitř a zjistily, že mladík není vůbec k zahození. Tmavé vlasy, zelenkavě modré oči, trošku zarostlý. Hned jsem si pomyslela, že ten by za hřích určitě stál. Podívala jsem se na Lucku a věděla, že ona má na věc úplně stejný názor. Chvilku jsme se ve whirpoolu jen tak povalovaly, ale já musela neustále myslet na toho klučinu naproti nám. Lucka se na mě podívala těma svýma modrýma očima a já věděla, že plán je nachystán. Mladík po nás pokukoval, nic jiného mu ani nezbývalo, když jsme seděly přímo proti němu.

Chytla jsem Lucii za hlavu a vášnivě ji políbila, hrály jsme si s jazyky, pomalu přejížděly naše rudé rty a čekaly až se mladík chytne. Ten jen koukal s otevřenou pusou a nevěděl, která bije. Naše polibky se prohlubovaly, odhrnula jsem jí vrch plavek a dráždila její bradavky. Přesunuly jsme se pomalu k mladíkovi a jemnými doteky ho začínaly připravovat na akci. Já mu cucala ušní lalůček a Lucka mi dráždila bradavky. Mladík sice neměl potuchy, co se děje, ale samozřejmě se nebránil. Po pár minutách se úspěšně zapojil do naší hry.

článek

Strčil mi jazyk do pusy a začal si divoce hrát s tím mým. Lucie mu zatím hnětla přirození a mladík začínal být pěkně vzrušený. Svlékly jsme mu plavky a obě jsme si hrály s jeho klackem. Mladík byl opatřen docela slušným vybavením, to se mu muselo nechat. Střídal nás jako ponožky, nejdřív líbal mě, pak Lucku a hnětl nám ňadra. Lucie si lehla na okraj whirpoolu, roztáhla nohy a nechala se unášet dalšími minutami. Můj prst pomalu zajížděl do její skulinky a jazyk se rozkmital na jejím klitorisu. Mladík ji mezitím cucal bradavky a byl připraven k akci. Vystoupal nahoru a během pár sekund zavítal jeho had dovnitř. Lucka vzdychala jako šílená, mladík přirážel jak nejrychleji mohl a já ji zuřivě líbala. Když nadešla její chvíle, každý sval na jejím těle se stáhl, hladila jsem jí prsa a ona mi to v uspokojení ráda vracela.

Další minuty patřily mně. Mladík mě drapl za zadek a prudce do mě vstoupil. Rychlými pohyby se snažil vymilovat mou duši a já byla na vrcholu blaha. Milovala jsem tuhle polohu, kdy jsem byla oddána jen muži, který si se mnou mohl dělat, co chtěl, ale chtělo to změnu. Lehla jsem si vedle Lucky a nechala ho, ať dráždí nás obě. Mladík střídal své stanoviště velmi pečlivě. Dal si záležet, aby se nám to líbilo. Lucie mi dráždila bradavky a já cítila, že za chvíli přijde mé vyvrcholení. Jeho penis zajel na okamžik do Lucčiny lasturky a ona mě mezitím uspokojovala prsty. Vzdychala jsem čím dál rychleji, už jsem to nemohla vydržet. V té chvíli do mě znovu vstoupil a já vykřikla vzrušením. Stačilo jen pár sekund a já dosáhla neuvěřitelného orgasmu. Mladík nás poté ještě chvíli laskal jazykem. S Luckou jsme ho nakonec vášnivě políbily, oblékly si plavky a vrátily se zpět do svých pokojů.

Foto: profimedia.cz

5.11.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist