Připravte ho o rozum

Chcete svému milému dopřát vzrušující zážitek, na který jen tak nezapomene? Naučíme vás to!

Vrhněte se na něj v okamžiku, kdy za sebou zavře dveře. Uvítání vášnivým polibkem ho příjemně rozechvěje. A při hravém pohlazení a pomačkání jeho pozadí mu bude jasné, že po něm toužíte….Cestu do koupelny mu zpříjemňujte pomalým svlékáním. Než se naděje, bude stát nahý pod sprchou a vaše ruce budou klouzat po jeho rozpáleném těle. Nedovolte mu, aby se vás dotýkal, on vás smí hladit jen pohledem. Při jeho očistě si dávejte na čas. Neskutečně mu to rozproudí krev. Pomalu se sesuňte k jeho teď už připravenému mužství a s rukama na jeho půlkách rozehrajte vášnivou hru. Dovoleno je úplně vše, jen na jeho chloubu zapomeňte. Laškovně mu přejíždějte nosem mezi chloupky, tak moc blízko, aby cítil váš horký dech. Drážděte ho v tříslech líbáním, použijte jazyk, ale nikdy nesklouzněte na jeho pýchu. A nezapomeňte se mu při tom vyzývavě koukat do očí. Čím déle to vydržíte, tím více bude šílet. Až budete mít pocit, že vzrušením exploduje, odtáhněte ho do postele. Stále platí, že on se smí kochat jen pohledem na vás.

Povalte ho na záda, uchopte za zápěstí a ruce mu položte vedle hlavy. S šibalským úsměvem ho upozorněte, že s nimi nesmí v žádném případě pohnout. Ale vězte, že on poslechne…Putujte něžnými polibky od jeho rtů směrem dolů…,lehce mu olízněte čelist, hříšně stiskněte mezi zuby a pokračujte líbáním na krku a potom stále níž. Zastavte se na jeho bradavkách a s pohledem upřeným do jeho očí mu je nemravně přejeďte jazykem. Troufněte si i na něžné kousnutí. Pomalu se přesouvejte níž.

článek

Rty stále na jeho kůži. Uvelebte se mezi jeho nohy a pohledem mu naznačte, že se má na co těšit. Lehkým zatlačením mu nohy pokrčte. Vsuňte mu ruce pod zadek a pořádně si ho za něj přidržte. A teď rozjeďte stejně mučivé dráždění jako ve sprše. Opět úmyslně vynechávejte TO místečko. Líbejte mu vnitřní strany stehen, třísla. Věnujte se jeho podbřišku. Špičkou jazyka kroužete blíž a blíž…a když už si bude myslet, že se konečně dočkal vašich úst, přestaňte. Bude se napínat vzrušením.

Znovu se vraťte k tomu krásnému trýznění. Tentokrát přisajte rty k jeho šourku, lehce vtahujte a líbejte. Potom sjeďte jazykem ještě níž. Oblast mezi šourkem a análním otvorem mají muži velice citlivou. Jelikož má stále pokrčené nohy, přímo se nabízí přivést ho na vrchol blaha laskáním právě tam. Pouhý dotek jazyka ho dostane do extáze. A co teprve, když se tam chvilku zdržíte. Olizujte ho střídavě na šourku a právě tam dole, dokud nebude žadonit, ať už to ukončíte. Až poté se pomaličku vydejte k jeho pulsující chloubě. Nespěchejte. Užívejte si ten jeho spalující pohled. Něžně ho olízněte, vezměte do pusy a konečně mu dopřejte ten slastný pocit. A jelikož i vaše vzrušení je na hranici únosnosti, předejte otěže do jeho rukou a spanilá jízda může začít…

Vyzkoušejte a rozhodně se nám nezapomeňte svěřit se svými zážitky.

Foto zdroj: profimedia.cz

23.10.2013 12:00| autor: Anna V.
Více o tématu: erotické hrátky

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist