Umí vám to dobře udělat pusou?

„Nevadí mi, když má muž malý penis, protože i s malým nástrojem lze dokázat velké věci, “ říká třicetiletá Martina. „Vadí mi ale, když jsou mu fuk moje potřeby a zanedbává můj chrám lásky, protože mám nejraději uspokojení pusou. Považuju ho za akt naprostého odevzdání,“ vysvětluje.

Muži si užívají kouření penisu a většina partnerek jim ho dělá s ohromnou chutí a dobře. Naopak už to ale tak časté není. Někteří partneři se možná podobného kroku trochu bojí. Spousta žen by ale z jejich strany uvítala větší odvahu.

„Několikrát jsem příteli v hovoru nenápadně naznačovala, že by mne moc potěšilo, kdyby mi vylízal fifinku, ale měla jsem pocit, že je z toho trochu nesvůj, tak jsem raději stočila hovor jinam. Přitom předešlý partner to dělával a já bývala bez sebe blahem. Uvědomila jsem si, že to pro mne znamená mnohem víc než klasická soulož. Je to mnohem intimnější akt, připadám si, že jsem jenom jeho,“ říká zasněně pětadvacetiletá Klára.

Existuje hodně žen, které mají podobný názor jako ona. Dotyk ústy na nejintimnějších místech je pro ně zpečetěním vztahu a silnějším prožitkem než orgasmus při běžné souloži.

Nalaďte se na tělo partnerky
Ostatně, i Kámasútra nabádá partnery, aby jazykem sály a dráždily chrám lásky svých milenek. Proč jsou tedy muži v těchto ohledech tak nesmělí a opatrní, když i nejslavnější příručka lásky jim podrobně radí, jak na to? Za vším hledej strach. Domnívají se, že by své milence mohli ublížit, dopustit se něčeho nevhodného nebo rovnou vyvolat trapas či ostudu, kterou jim budou ženy dlouho připomínat. Právě proto platí, že udělat ženě radost pusou by mělo být záležitostí párů, v nichž už si oba jsou jisti, že spolu chtějí být a nejde jenom o přelétavé známosti na jednu nebo pár nocí. Muži pak snadněji odhazují zábrany a přestávají mít někde vzadu v podvědomí schovaný strach ze selhání a potupení své mužnosti. Více pak vnímají tělo partnerky a jsou schopni se na něj správně naladit.

Postup pro nesmělé
Co ale dělat v situaci, kdy by muž rád partnerce vyhověl, ale není si jistý, jak její intimní nástroj uchopit a zahrát na něj? Nesmíte jít na partnerku nijak hrr. Zaměřte se nejdřív na její erotogenní místa, která dobře znáte. Dejte jí pusinku na ucho, jakoby omylem se dotkněte jejích bradavek, dělejte zkrátka to, o čem víte, že ji potěší. Postupně se přesouvejte níž a níž, až k jejímu klínu. Pohlaďte stehna, prsty dobývejte stále bližší a bližší území. Když budete cítit odezvu, pomalu přisajte ústa. Něžně líbejte a hlaďte jazykem její fifinku, vnímejte její záchvěvy, pokud vám dá žena najevo, že můžete přitlačit, nebojte se a udělejte to. Jemně vsuňte prsty dovnitř, možná se vám podaří objevit i tajemný bod G.

[[related]]

Jaké chyby muži při lízání dělají?

  • Jsou příliš hrr. Ženy mají rády něžnou předehru. Ta je správně naladí, než dojde na věc.
  • Sají příliš silně. Žena není půllitr piva, tudíž neočekává, že ji muž vycucne na ex.
  • Přestanou ve chvíli, kdy se partnerka dostává do varu. Každému páru, i takovému, který se k sobě sebelépe hodí, chvilku trvá, než se sehraje v různých oblastech života, sex nevyjímaje. Muž by proto měl naslouchat jejímu tělu a pokud si s ním ještě neví rady, klidně se zeptat, zda ještě chce a jak. Dnešní partnerky už jsou natolik poučené, že se nebojí dát najevo svůj názor a nebudou tiše ležet a trpět něco, co se jim nelíbí.
  • Nechají toho v okamžiku, kdy partnerka dosáhne orgasmu. Zatímco muž je od přírody nastavený tak, že po milostném akce unavený usne, žena naopak očekává, že s ní bude partner sdílet chvíle doznívání krásného zážitku. Právě tyhle okamžiky podle žen sbližují a vytvářejí intimitu.

Máte rády, když vás partner přivede k orgasmu pusou? A jak je na tom on? Jde mu to, nebo se ještě má co učit?

26.9.2012 12:00| autor: Helena Stejskalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist