Sexuální fantazie – sním o sexu se dvěma muži

Přemýšleli jste někdy nad tím, zda je to u heterosexuálů tak, že muži sní ve svých představách o ženách a heterosexuální ženy o mužích i ženách? Není to náhodou tak, že i heterosexuální muži sní o ženách i mužích a jen se to bojí přiznat? Možná to není zapotřebí až tak rozebírat, možná postačí konstatování, že zkrátka lidská fantazie nezná mezí, ať už se k tomu jedni přiznají a druzí nikoli.

Bohužel se velmi často v reálném životě stává, že nenalezneme patřičně zhýralý protějšek, se kterým bychom mohli (nebo možná i chtěli) všechny své sexuální fantazie zrealizovat, a tak velmi často dochází k tomu, že své fantazie musíme spíše krotit. A protože s fantaziemi je to stejné jako se sexem a každému tudíž vyhovuje něco jiného, nelze proto nic a nikoho odsuzovat.

Možná by nás velice překvapilo, kdybychom viděli druhým do hlavy a věděli, co se jim tam odehrává. Možná bychom to raději ani vědět nechtěli. A protože moudrá příroda každého z nás obdarovala jinak, je právě i svět našich sexuálních fantazií odlišný.

Možná, že to většinou všichni cítíme velmi podobně, to s čím se bez okolků svěříme kamarádům či kamarádkám, je však nesnadné svěřit našim sexuálním partnerům, našim protějškům, kteří by s námi mohli právě tyto fantazie sdílet a realizovat. Bereme to sice na jednu stranu jako velmi intimní záležitost, ale na stranu druhou nemůžeme myslet, že nám náš protějšek naše fantazie splní, když o nich ani neví.

A jak jsme již zmínili, svěřit se kamarádce s fantazií nebývá až tak velký problém, a tak se o jeden takový vyfantazírovaný sexy příběh můžeme dnes podělit s vámi, našimi čtenářkami.

článek

„Nikdy mě nevzrušovaly, tak jako mého muže obrázky v časopise, jsou statické a chybí jim děj, avšak porno, to je jiné kafe,“ svěřila se mi kamarádka Zlatka. „V pornu jsem nasbírala nebezpečné množství nejrůznější inspirace pro mé sexuální fantazie. No a přidala jsem k tomu nějaké reálné prvky, jako například mého šéfa, který je černoch a vydalo by to už snad i na knížku. Při sexu tak trochu ráda trpím. A často si představuji sex se dvěma muži.

Pod sebou mám pěkného mladého blonďatého hřebečka a rajtuju na něm jak o závod. Za mnou, se ale začíná odehrávat další příběh, příběh z černé Afriky. Představuju si totiž, že se mě chce zezadu zmocnit můj šéf. Je to vysoký černoch s vypracovaným tělem a obrovskými dlaněmi, mluví plynně česky a pobízí mě, ať se mu hezky nastavím. Opouštím jako poslušná klisna dostihovou dráhu s mým hřebečkem a uvolňuju své vchody pro útok černého bojovníka. Ten už svými velkými dlaněmi ze zadu svírá má ňadra a napíná mi bradavky, že jsou jako struny k prasknutí. Přesto anebo právě proto, že to bolí, vzrušuje mě to. Šéf si mě nechává pro sebe a své černé velké a pevné kopí mi nečekaně vráží do zadečku. Vyjeknu údivem i bolestí, ale nechám ho pokračovat, po chvilce je mi to velmi příjemné. Můj blonďatý hřebeček stále leží pode mnou a doslova bojuje se šéfem o má ňadra, aby je taky mohl svírat v rukách.  Když vidí, že neuspěje, začíná se věnovat sám sobě. Je tak vzrušený, že po kratičké chvíli již cítím jeho sperma na svém obličeji. A téměř ve stejnou chvíli zaplavuje orgasmus i moje tělo dokonale prohnětené rukama mého velkého černého vůdce. Ten neváhá a vystříká se mi na zadeček, který mu stále vstřícně špulím.“

A co vy a vaše fantazie? Svěříte je někdy někomu?

Foto zdroj: profimedia.cz

2.4.2014 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist