S cizincem v posteli

Chodíte po Praze a potkáváte nespočetné množství Italů, kteří vás sjíždějí pohledem? Ale co se od nich dá čekat? Berou vás jako pobavení na jednu noc?

Italští muži jsou velmi senzitivní, romantičtí a vášniví, s typickým jižanským entusiasmem. Rozhodně se s nimi nebudete nudit, jsou stále mladí, vždy rádi vyrazí do společnosti a navštíví diskotéku. Jsou velmi komunikativní, budou s vámi dlouze rozebírat různá témata, nejraději ovšem mluví o lásce. Důležité je pro ně udržovat dobré vztahy rodinné, kamarádské a společenské.

Jsou známí svým vybraným vkusem v oblékání a svému zevnějšku věnují velkou pečlivost. Ke svým partnerkám jsou pozorní a štědří. Je pro ně otázkou prestiže objevovat se ve společnosti půvabné a hezky oblečené ženy. Nešetří prostředky, aby vás překvapili dárkem nebo navštívili společně hezkou restauraci, rádi s vámi stráví čas nakupováním. Nemusíte se bát jazykové bariéry, italští muži, zvláště ze severní části Itálie, mluví anglicky, často francouzsky či španělsky.

Italové Vám věnují láskyplnou péči, jakou nepoznáte u mužů z jiných zemí, milují hluboce a vášnivě, s nimi poznáte, co znamená „la dolce vita“. Je to kouzelná věta, takové zaklínadlo, které jediné funguje na zbavení se dotěrného Itala. Věta: “Non parlo italiano,“ je většinou neodradí. Naopak. Na Italy to působí jako afrodiziakum. Pro ně jste prostě exotika. I když vám nerozumí ani slovo… a na co taky.

Jak je poznáte?

Italští muži jsou většinou lehce metrosexuální. Někdy to jsou ovšem těžký kalibry. Vzhled je pro ně důležitý a je to na nich vidět. Ovšem upnuté kalhoty, pánský pásek s obrovskou sponou vykládanou blýskavými korálky, košile s rozhalenkou a vlasy s tunou gelu…jak komu to připadá sexy. Piercing je u mužské populace taky celkem oblíbený…a snad se radši ani nezmiňovat kde všude.

Jak se jich zbavíte?

Cizinci a předně Italové jsou jako pobláznění, když spatří krásnou blonďatou českou ženu, která se pro ně v tu chvíli stane nejkrásnější ženou světa. Jsou schopni udělat cokoliv, aby vás s vámi mohli promluvit, pozvat vás na kafe a pak k sobě domů. Nikdy pro ně nebude překážkou, že jste zadaná. Jejich typickým heslem je: Tu sei qui e lui è là=Ty jseš tady a on je tam.

Bude vám bez přestání něco povídat, pozve vás na skleničku, na kafe, hned po několika minutách je schopen vám vyznat lásku. Nevadí jim, že moc nemluvíte, rádi vedou monolog, ale zbavit se jich slovně, je přímo nadlidský čin. Raději než dlouhé vysvětlování proč nemáte zájem, zkraťte a prostě od něho odejděte.

26.2.2010 12:00| autor: Renata Jarošová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist