Není třeba se stydět za erotické fantazie

O erotických fantaziích toho bylo již napsáno i vyřčeno mnoho. Je to poměrně běžný jev. Každý z nás má nějakou svou oblíbenou fantazii a k ní se přidružují fantazie neobvyklé, výjimečné. Někdy je jich zapotřebí, jindy jsou jen bonusem navíc. Ale není to nic výjimečného, nad čím by bylo nutné se jakkoli pozastavovat.

Touhu, byť by byla slabá a skomírající, můžeme sytit z vlastních zdrojů, a to právě díky sexuálním fantaziím. Fantazii můžeme využít, pokud chceme dříve dospět k orgasmu, zrychlit nástup vzrušení anebo tehdy, kdy nám psychika z jakéhokoli důvodu nedovoluje být dostatečně vzrušená. Stejně tak přicházejí na řadu erotické fantazie i v době, kdy náš partner již není tím erotickým objektem, kterým kdysi býval, když naše erotická fascinace poněkud ochabuje.

A vzhledem k tomu, že už jsme dávno vyrostly z toho, abychom věřily na báchorky a mýty, nevěříme ani na to, že kvalitní sex můžeme mít, jen pokud praktikujeme nenahraditelnou, správnou a jedinečnou soulož a ne tehdy, když se věnujeme praktikám nekoitálním, můžeme si pomocí sexuálních fantazií přivolat orgasmus velmi kvalitní. Už dávno přece víme, že je pro nás, ženy důležitější dráždění klitorisu, než pohlavní spojení. Proč si kazit krásné chvíle tím, že budeme orgasmus jen předstírat?

článek

A proto není nikdy na škodu trocha těch sexuálních fantazií. Nikdo ještě nikdy nedokázal, že mu takové fantazie v důsledku nějak uškodily. A protože jsem žena jako kterákoli jiná, i já mám své fantazie a s jednou z nich jsem se vám rozhodla svěřit.

Z nevysvětlitelných příčin mě zavádí má erotická fantazie do vězeňského prostředí. Dozorci nás vyvádějí před cely, musíme se svléknout a stát všechny v řadě. Vedení věznice si přišlo vybrat, se kterou z nás si to dnes rozdají. Nejdříve nás obchází dozorce a my si připadáme jako otrokyně před zahájením prodeje. Dívají se nám na vlasy, jestli jsou umyté, sahají na prsa, zda jsou dostatečně pevná, prohlížejí nám nohy a dokonce ohmatávají genitál.  Když na mě ředitel věznice ukáže prstem, trochu mě to vyděsí.  Za chvíli ke mně přivádějí ještě jednu ženu, spoluvězeňkyni z třetí cely. Je vysoká, má štíhlé nohy, pěkné hladké boky a je to blondýna. Jsme odvedeny do jedné z prázdných cel v oddělené části vězeňského areálu.  Ředitel si to rozdává s blondýnou a ona zřejmě trpí, sténá a chvílemi i křičí. Jemu se to líbí, a tak přitvrdí. Žena sebou příliš hází a on jí proto uštědří políček. Nakonec ji klepety připoutá za zápěstí k rámu postele. Všechno s napětím pozoruji a cítím, že začínám být vzrušená, to už se ale svlékl ředitelův zástupce a vrhá se na mě. Ode dveří nás pozoruje vrchní dozorce. Mám takový nejasný pocit, že se mi to bude líbit! Mám v sobě touhu se předvádět, ne však kvůli těm mužům, ale kvůli své spoluvězeňkyni. Moc se mi líbí.

článek

Zástupce ředitele selhal, stačily mu 2 minuty a snad ani to ne a vystříkal se mi na ňadra. Přikázal mi, ať jdu za tou blondýnou a trochu se jí věnuji, že se chce dívat. Byla jsem jeho rozkazem mile překvapena. Nečekala jsem nic takového, ale mám radost. Budu něžná a budu se jí hezky pomalu věnovat. Jen ať pozná, že se ženou je to jiné, příjemnější. Chci, aby si mé doteky užila. Nejdřív ji pohladím po vlasech, políbím na ústa a pak sjíždím níž a níž. Když se dostávám k jejímu klínu, jakoby mi něco řeklo, ať zpomalím. Pomaličku rozevírám prsty její pysky a slyším, jak ona začíná vzrušeně nahlas dýchat. Cítím, jak jí tvrdne poštěváček a mám z toho radost. Strašně mě vzrušilo, když jsem ji viděla, jak sebou pod tím chlapem házela. Nevadí mi, že se teď chová jinak. Vzrušuje mě to stejně tak. Má hebkou kůži, která je mírně vlhká. Zpotila se při tom zápasu s tím starým chlívákem. Kdykoli se jí někde dotknu, cítím, že je jí to příjemné. Jsem jí okouzlená. Vím, že si to chci užít, podobnou příležitost už mít nikdy nebudu. Zároveň ale začínám tušit, že už mi ředitel věznice ani jeho zástupce dlouho nedovolí mít ji jen pro sebe…

Foto: profimedia.cz

1.10.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist