Raci v posteli? Něžnost a jemnost, prosím!

Raci jsou poněkud křehké materiály, které ovšem, najdou-li si ten správný protějšek, jsou neskutečně cennými diamanty pro každý partnerský vztah. Jen jsou trochu křehcí a nesmí se na ně moc hr… Velmi zjednodušeně řečeno – Račice jsou princezny, Raci potom vysnění princové.

V tom ideálním případě, samozřejmě… a tady víc než kde jinde platí, že Rak jako velmi proměnlivé znamení ovlivňují další faktory individuálního horoskopu, ascendenty, domy apod.…

S Beranem
Nedá se říci, že by se tato dvě znamení přitahovala nějak zvlášť fyzicky. Když se však k sobě dostanou, kdožvíproč to začne velmi jiskřit. Sex nemá chybu a záhy zjistí, že si velmi vyhovují i po emocionální stránce. Berana Račice láká svou bezbranností a pro jeho uspokojení citové i sexuální je to jedno z nejlepších znamení.

S Býkem
Býkovy ochranitelské pudy a Rakovy ochranitelské instinkty se k sobě neuvěřitelně hodí. Někdy sice nadělají mnoho povyku pro nic, ale jsou to hádky plné lásky. Něha a dráždění jsou na úplně vyrovnané poloze. Sex jim vyhovuje něžný, romantický a pomalý. Žádné zběsilé střídání poloh a sado maso od nich nečekejte. Pro Býka je Račí křehká povaha doslova něčím z pohádky!

S Blížencem
Ale tak proč ne? Pokud je Rak muž činu, Blíženkyni uspokojí. Navíc je oba k sobě poutá i sexuální zvědavost.  Platí to i opačně, Blíženec celkem snadno okouzlí Račí povahu a v této kombinaci je snad toto spojení ještě škádlivější a legrační.

článek

S Rakem
Dalo by se říci, že je to luxusní stav duší, myslí a těl.posteli se odehrávají doslova mimozemské události a co tím tak trochu trpí, je možná ten praktický život. Domácnost trochu v chaosu, ale co na tom záleží, když potkáte svou spřízněnou duši, že? Tady sex funguje na jedničku. Experimenty, porno, erotické hračky, to vše patří do ložnice této dvojice.

Se Lvem
Lví síla okouzlí něžnou Račici natolik, že v něm okamžitě rozpozná chybějící mužský otcovský vzor. Starší Lev a mladší Račice je typickým vztahem lolitky a charismatického ochranitele. Pokud se sejde Lev žena a Rak muž, tvoří spolu dokonalý pracovní pár a jejich materiální konto bude růst. Nikdy nebudou na mizině a vlastně ani v posteli to nebude špatné.

S Pannou
Také jedno z nejlepších spojení vůbec. Panna dává Rakovi pocit bezpečí, zázemí a důvěru a Rak dává naopak to samé, jen v tom citovějším a emočním odstínu. Dobře spolu vychází i tehdy, žije-li si každý po svém, nemají problém se žárlivostí. V posteli jim to klape, ač to není žádná hitparáda, ani jeden z nich není žádným experimentátorem, takže kámasútru společně docela jistě nevyzkouší, ideální je pro ně jedna nebo dvě osvědčené polohy a rychle z postele pryč, přesto jsou oba spokojení.

S Váhami
Váha muž doslova miluje Račice. Nějakým hnutím osudu u nich totiž vzbouzí naprostou touhu se jim odevzdat. To slibuje nekonečné sexuální orgie.  A oba se nebrání ani bisexuálním zážitkům. Trojka, swingers party, nebo trošku tvrdší hrátky? Žádný problém. Jen pouze, je-li Váha žena, vyžaduje vztah trochu tolerance, protože Rakovi připadá jeho žena občas málo přístupná.

článek

Se Štírem
Dvě klepýtkatá znamení spolu vychází velmi dobře, panuje mezi nimi až divoká přitažlivost. Energický, silný, přesto však citlivý sex je jen třešničkou na dortu celého jejich až magického vztahu. Je-li Štírka žena a opatruje Raka, je tu i dobrý základ pro rodinné štěstí, její pud opatrovat je několikanásobně zvětšen.

Se Střelcem
Střelec si umí s Račicí poradit a jejich vztah je velmi intenzivní, rychlý a prochází velmi rychle jednotlivými etapami vývoje. V posteli je to smršť, co k tomu říci víc. Snad jen Rak muž nemá moc shovívavosti k eskapádám Střelkyň, k jejich sexuálním odskočení si jinam. Tady je vztahová konstelace o poznání horší. Ovšem pokud je mu žena věrná, v posteli se z něj stává smyslné zvíře, které dokáže svou ženu uspokojit všemi možnými způsoby.

S Kozorohem
Pravděpodobně jsou oba uhranuti jeden druhým už od prvních chvil. Tajemná přitažlivost záhy vrcholí pod peřinou, odkud se ti dva už nikdy nerozejdou každý po svém. Svazek plný lásky a soucitu se časem dostává na jakousi zlatou střední cestu, ale pevný základ tu bude vždy. Jedno z nejlepších možných spojení.

S Vodnářem
I tady to funguje, ač jsou oba dva často na kordy, je-li Rakem žena. Ona vyžaduje víc lásky a něhy, než je svobodomyslný Vodnář schopen dát. Rizikové je pro ně období, kdy opadne zamilovanost. Je-li Vodnářkou žena, pak má vztah více stability, kterou na svá bedra bere právě žena. Udržuje ve vztahu nápady a posílena báječným sexem doslova září.

S Rybami
I tady je to ideální. Dvě citlivé až přecitlivělé duše spolu splynou v nádherném svazku a pravděpodobně budou mít i společné životní cíle. Potom jim vůbec nic nebrání onomu rčení – a žili spolu šťastně až do smrti. Jeden pro druhého jsou ztělesněním romantické lásky. A podobně vypadá i sex. Jemnost, něha, láska. Spíše než na sado maso hrátky je užije na společnou vanu a něžné milování ve sprše.

Foto zdroj: profimedia.cz

28.6.2013 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist