Beran(ka) je dokonalá erotická herečka

Žena Beran je neobyčejně dvojitá. Vrtošivá, rozkošná a hravá. Ovšem uvnitř je úplně jiná, než se jeví navenek. Navíc neobyčejná jiskra vášně jí zůstává až do vysokého věku. Kdepak „ovečka“… ani v nejmenším! V posteli si svou cestu k orgasmu kontroluje sama.

Pro pány z těchto žen čiší jedna nepříjemnost – nesnesou lajdáctví. Takže, když něco slíbíte, milí pánové, musíte to splnit. Nenechá sebou zametat, a když se o to pokusíte, se zlou se potážete. Tato žena umí být pěkně agresivní nebo žárlivá, když na to přijde.

Umí si plnit své sny!
Možná se ani příliš nebude zaobírat nějakým vysvětlováním, co má v sexu ráda a co ne. Proč taky. Nemá problém za svitu lampy, slunce nebo za úplné tmy si prostě na muži vzít právě to, co ráda má. A on? Však ho to právě naučila, no ne? Příště to jistojistě už bude vědět. A když ne, jeho chyba. Každý její milenec se musí chvíli cítit jako bezmocný samec, který se teprve rozkoukává, kdežto Beranka je už rozvášněná na maximum. Nemá rozhodně zábrany hrát si sama se sebou a to jak o samotě, tak se svým milencem.  Ať jí vyhovuje nebo ne, pokud potřebuje nějaký dílek vzrušení, postará se o něj svými prstíčky sama. A žadoní, žadoní a kňučí, že chce ještě, že už nechce, že chce víc… každičký její orgasmus si milenec vyslechne v nejrůznějších hlasových projevech.

[[=====]]

Rozhodně není tichá voda
To ne! Takovou ženu se nepokoušejte rozvášnit někde za tenkými stěnami nebo ve výtahu – i když by se určitě nebránila, ale vystavujete se riziku, že váš sex uslyší polovina města. Křičí, škrábe, úpí a sténá rozkoší a vždy požaduje orgasmus, při kterém se chvěje zem. Nebo alespoň ona sama. Pokud natrefí přece jen na muže, který její potřeby nemíní respektovat, velmi rychle má kufry přede dveřmi.
Tahle ženská potřebuje opravdového samce, který leccos vydrží. Fyzicky i psychicky!

Máte rádi bolest? No prosím…

Beranka se nebude žinýrovat a rozhodně to na vás někdy zkusí. Přinejmenším pořádně postisknout ostrými nehty vaše půlky, pánové. Dojde-li i na bičík, vysoké podpatky a latexové kozačky až do půl stehen, nechám na vás. Ona se bránit rozhodně nebude. V potřebách mužů se vyzná a penis a jeho reakce na jakékoliv drobnůstky, pro ni nejsou neznámou.  Stejně tak bez rozpaků obhospodaří milencův zadeček, protože anální sex i sama miluje. Proč tedy neposkytnout stejnou rozkoš i jemu?

Citlivější je dole
Něžné mazlení ji neuspokojí. Nebo ne natrvalo. Ona ho v sobě prostě potřebuje cítit! Vzrušuje ji už jen pohled na vzrušené mužské přirození a je v tu chvíli doslova magneticky přitahována i ke svým vlastním intimním místům. Její klitoris je doslova výbušný, a pokud je jeho laskání zkombinováno ještě s hodně, ale opravdu velkým penisem, máte vyhráno. Ona žena v Beranu tak nějak musí při spatření mužského vybavení poněkud ztratit dech, takže malí kašpárci mohou jít rovnou o dům dál.

Kupodivu obrovská vzrušivost, kterou vlastní dole, není nahoře. Prsa má tak nějak krásná, ale příliš rozkoše s nimi nenadělá. Ale jinak, TOHLE je pravá drsná žena, živočišná, nenasytná, krásná, přitažlivá!!! A přece jen, pánové, potřebuje k sobě chlapíka, co její rány umí oplácet, žádného ňoumíčka. Beranka miluje sex se vším, co k němu náleží.

Foto zdroj: profimedia.cz

29.4.2013 12:00| autor: Renata Petříčková
Více o tématu: orgasmuszvěrokruh a sex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist