Popusťte uzdu své fantazii! Pozvěte si do postele dalšího muže, nebo Brada Pitta.

Hádej, na co myslím? Tak tuhle otázku nesmíte, milé dámy, při sexu nikdy vypustit z úst! Tohle patří k základním sexuálním tabu. Říká se, že žádná erotická pomůcka není při sexu tak účinná jako vlastní fantazie. A zcela jistě budete souhlasit s tím, že fantazie se umí zatoulat hóóódně daleko od reality, že ano?

A právě proto, že erotické fantazie jsou takové nepolapitelné vážky naší mysli, není třeba se s nimi partnerům svěřovat. Dobře rozvinutá smyslná představivost dokáže jednoho přivést i k vyvrcholení, tak proč nefantazírovat. Není třeba mít liché představy o tom, že naši partneři sní pouze a jenom o nás a o sexu s námi, z toho je třeba co nejrychleji vyrůst. Ale stejně tak ani není zapotřebí zjišťovat, koho si v okamžiku našeho vzájemného souznění těl představují oni.

Vědci tvrdí, a není důvod jim nevěřit, že nejlepší způsob k rozvíjení erotických fantazií je masturbace. Situace je ideální nejen proto, že jen my sami známe svoje tělo nejlépe, ale také proto, že do hlavy nám nikdo jiný nevidí a jen my víme, co v ní ukrýváme. To, že je náš mozek nadmíru vzrušený, nejspíš ani nebude poznat, ale když naše tělo začne signalizovat vzrušení, trčící hroty bradavek anebo nafukující se oblast zipu v pánských kalhotách, to už je jiná, naprosto nepřehlédnutelná věc.

článek

I kdybychom byli zvyklí říkat si s partnerem všechno, tak tohle bychom měli tedy rozhodně tutlat. I náš mozek má právo na svou třináctou komnatu. A stejně jako vy byste se nechtěla při sexu dozvědět, že váš současný milenec myslí na bývalou ženu, tak ani on nechce vědět, že když vám dělá orál, představujete si vy mezi svými stehny Brada Pitta.

Ženy obecně upřednostňují 3 sexuální fantazie: 

  • Zažít sexuálně dominantního muže, kdy se sex bude odehrávat na hranici mírného násilí. Dotyčný muž je musí tak trošku děsit a zároveň i přitahovat.
  • Zažít trojku anebo povedený grupáč.
  • Být alespoň na chvíli štětkou, která si může dovolit všechno a taky si to patřičně užívá.

Našly jste se v některé „běžné fantazii“ milé dámy?

článek

Myslím, že i moje sexuální fantazie je naprosto běžná, jen ji partnerovi doposud úspěšně tutlám. Ale vám se svěřím. Rozhodně se sebemrskačsky nevěnuji myšlenkám na to, na co asi on myslí při sexu a užívám si. Když to chlap dělá se mnou, dělá mi to dobře a stejně tak i jemu, neřeším u toho jeho myšlenkové pochody.

Velice často při sexu, hlavně v ložnici, aby to nebyla nuda, si představuju, že nás při tom někdo sleduje. Zatímco my si to s partnerem rozdáváme na prostorném letišti, poloha střídá polohu, končetiny se vzájemně ovíjejí okolo těla toho druhého, nenecháváme zahálet žádné místečko byť sebe lépe skryté, v rohu ložnice sedí pěkný vysoký blonďáček, tak trošku nevybouřené mládě a pozoruje nás. Sleduje dychtivými očima milující se pár se zkušenostmi, které ho inspirují. Mučivě ho trýzní, že se smí jen dívat, ale nesmí se přidat. Lačný pohled jeho očí se setkává s mým pohledem a já jako bych mu dávala najevo, že tohle dělám pro něj. Blondáček si dává ruku do rozepnutých kalhot a pěkně si ho honí tak, abych měla na jeho ztopořeného hada hezký výhled. A zatímco muž v mé posteli nemá ani tušení o muži sedícím v rohu ložnice, já jsem zmítána jedním orgasmem za druhým.

Foto zdroj: profimedia.cz

13.2.2014 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist