Sedm nejčastějších mužských fantazií

„Bohatý fantazijní život může jedině přispět ke zkvalitnění reálného sexuálního života, a proto by si ho měli lidé dopřávat bez jakýchkoli pocitů viny,“ říká známý sexuolog Petr Weiss. Zapomeňte proto na žárlivost a pojďte si přečíst, o čem sní možná právě váš partner.

Sex se dvěma ženami

Představa, že jednoho večera přiberete do postele kamarádku, je pro muže velmi rajcující. Fantazie se ale může týkat dvou zcela neznámých žen, většinou lehkých a odhodlaných k neobvyklým praktikám i k vzájemnému lesbickému mazlení. Stejně tak si muži často představují, že mají okolo sebe celý harém krásných dívek, které se věnují jen jemu.

Sex s náhodnou kolemjdoucí

Náhle ji potká a hned se na sebe vrhnou. Může jít o dívku, kterou potká na ulici, exotickou cizinku nebo třeba stopařku. „Mým nejskrytějším přáním bylo, aby mě stopla na opuštěné silnici zcela nahá dívka. Moje přítelkyně mi chtěla udělat radost a přání mi skoro splnila – bohužel jsme se trochu minuli časově a stopnul si ji někdo jiný… musel to být pro ni strašný trapas“, líčí svou historku dvaatřicetiletý Martin.

Hra na paní a otroka

Jsou muži, kteří v sexu milují submisivní roli. Sní o tom, že je partnerka sváže a donutí k sexuálním orgiím. Často na sebe v duchu berou roli otroka, který svou paní musí poslouchat na slovo, někdy se stylizují do role neposlušného žáka, jehož ztrestá přísná paní učitelka. Pozor, v reálném životě může jít o dominantní typy, zatímco submisivita se projevuje jen v intimní sféře.

článek

Sex v letadle

Neobvyklá, nebo dokonce veřejná místa, kde vás může někdo kdykoli překvapit. Může jít o rychlovku na záchodku v letadle, v převlíkacích kabinkách v obchodním domě, nebo ve výtahu. Jde o tajnou fantazii, která by pro vás mohla být přijatelná a docela snadno uskutečnitelná…

Nedostižný cíl

Ano, muži sní o divokém sexu se slavnými herečkami či modelkami. Jde o fantazii „bezpečnou“ – v tomto případě víte, že se na devadesát devět procent neuskuteční. Předmětem mužovy skryté touhy ale bývají i ženy nedostupné jiným způsobem – může jít například o manželku šéfa, o vaši sestru nebo jinou příbuznou (jsou i případy, kdy muž tajně sní o své tchyni…)

Zadečkové fantazie

Muže obvykle dělíme na „horňáky“ a „dolňáky“. Jsou ale i tací, kteří se můžou přímo zbláznit ze ženského zadečku. K jejich fantaziím obvykle patří plácání i švihání bičíkem a samozřejmě také anální sex nebo hrátky s análními vibrátory.

Žena s výrazným věkovým rozdílem

Nemusíme hned pomýšlet na gerontofilii. Spousta mladých zajíčků si představuje, že je do tajemství sexu zasvětí zkušená paní kolem čtyřicítky, zatímco starší muž sní o mladém panenském těle lolitky, kterou připraví o věneček. Ačkoli takové páry existují, mnohem větší počet mužů zůstává při snech. Ostatně jako v případě všech ostatních fantazií…

Foto zdroj: profimedia.cz

15.12.2014 12:00| autor: Libuše

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist