Tajné fantazie: Sex s tlusťochem

„Představuji si sex s opravdu tlustým chlapem s velkým břichem. Chci, abych si to se vší parádou užila já i on. Myslíš, že jsem divná nebo dokonce zvrhlá?“ zeptala se mně nejlepší kamarádka Jitka v neděli nad šálkem lahodné kávy a dobrým dortíkem.

Trochu mne tím překvapila. Vím, že její partneři nikdy nepatřili mezi nejštíhlejší, ale tohle mne v první chvíli přece jenom zarazilo. Vzápětí jsem si ale řekla: Proč ne? Než jsme dopily kafíčko, došly jsme k tomu, že s Jitkou je po sexuální stránce všechno v pořádku. Každý z nás přece má nějaké sexuální fantazie, a pokud tím nikomu neubližuje, neexistuje žádný důvod, proč by si je alespoň jednou v životě nemohl vyzkoušet na vlastní kůži, sežene-li k tomu toho správného partnera.

Dokonalý svět? Děkuji, nechci
Myslím si, že v tom zdaleka nejsem sama. Jenom se trochu stydím o tom mluvit,“ vysvětlila mi Jitka. Když jsem se jí zeptala proč, na chvíli se zamyslela a odpověděla: „Všude vidím dokonalé muže. Musí mít vypracované štíhlé svalnaté tělo, voňavé podpaží, zářivě bílé zuby, nagelované vlasy. Už mne ti reklamní panáci lezou krkem. Tohle je virtuální svět. Skuteční muži vypadají jinak. Chtěla bych, aby v reklamách ukazovali normální chlapy, třeba takové, kteří mají břicho. Nebo snad chtějí v lidech vytvořit dojem, že šampon používají jenom tihle nafoukaní frajírci?“

Musela jsem Jitce přikývnout, strojený reklamní svět, kde všichni vypadají jako přes kopírák, mi stejně nikdy nebyl po chuti. Mám raději přírodní rozmanitost. Nikdo přece není dokonalý a dokonalost, to je jenom jedna velká nuda.

[[related]]

Sny mohou být na dosah
Vadí mi, že tohle všechno lidem vnucují a vydávají za vzor. Kdyby připustili, že lidi vypadají jinak, než jako reklamní figurína, asi by mi tolik nevadilo otevřeně mluvit o tom, jak se mi líbí tlustí chlapi a že chci s nějakým z nich mít dobrý sex,“ líčí Jitka zaujatě.

Nezbývá mi, než s ní souhlasit i tentokrát. Kdo nějak vybočuje z řady, jde proti proudu, nikdy to nebude mít lehké. A nezáleží na tom, jestli se jí líbí silnější muži v době, kdy jsou zrovna v kurzu hubeňouři, nebo jestli se učí japonsky, když všichni právě šprtají angličtinu. Zkrátka je jiná. „Tak si svůj sen splň,“ navrhla jsem jí po zralé úvaze s posledním soustem větrníku. „Jsi přece teď volná, s Davidem ses rozešla, tak proč si nenajít muže podle své nejtajnější fantazie?“ zadívala jsem se na ni. Pár vteřin na mně trochu překvapeně koukala, jakoby se ještě nemohla srovnat s tím, že sny mohou být na dosah a pak kývla: „Vlastně máš pravdu.“

Nedejte na mediální masáž
Ženské a mužské tělesné proporce vnímá každý trochu jinak. Co se jednomu líbí, může druhého odpuzovat. Ale právě v rozmanitosti a možnosti výběru je krása. Zatímco silnější ženy mají větší problém najít si milence, protože jejich protějškům někdy nadváha vadí, u tlustých mužů to ovšem většinou neplatí. Partnerky nějaké to kilo navíc tolerují, zvlášť v případě když ho mají samy také.

Například francouzská studie profesorky Natálie Bajtové uveřejněná v roce 2010 v časopise British Medical Journal tvrdí, že baculky si obvykle hledají tlustšího partnera. Pokud vás tedy vzrušují silnější muži, k nimž patří větší či menší bříško, neohlížejte se na společenské předsudky a mediální masáž dokonalých modelů. Vybírejte si muže z masa kostí a nestyďte se o tom mluvit.

Jak jste na tom vy se sexuálními fantaziemi? Přibližuje se váš protějšek vašemu vysněnému ideálu, nebo se při jeho výběru necháváte ovlivňovat diktátem doby, protože se bojíte, že budete vybočovat z řady?

8.8.2012 12:00| autor: Helena Stejskalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist