Narozeninové překvapení

Ten den jsem byla pozvána na narozeninovou párty mé dobré kamarádky. Slavila třicáté narozeniny, tak byla plánována velká oslava. Její rodiče nám přenechali svůj dům v Uherském Hradišti. Míša pozvala spoustu kamarádů, všechny jsem převážně znala až na pár výjimek.

Honzu jsem viděla poprvé v životě. Míša mi nikdy neřekla, že má tak hezkého kamaráda, navíc všichni její kamarádi byli vesměs zadaní, tak jsem se sama divila, že se tam vyskytl někdo, kdo byl single. Pro mě ideální partie, já čerstvě po rozchodu, nedůvěra ke všem mužům na světě. Klasická porozchodová reakce. Byla jsem rozhodnuta dělat to jako oni, použít a zahodit. Nová metoda, která mi měla pomoci se cítit líp a Honza byl ideální pomůckou.

Oslava probíhala tradičně, na začátku jsme grilovali, bavili se, všichni ještě slušní a střízliví. Ovšem o pár hodin později začala nabírat na obrátkách. Holky začaly tančit na stolech, muzika řvala na celou ulici, nějak jsem si říkala, jestli jsem na správném místě. Moc jsem nepila, tak jsem tu zábavu nějak nemohla pobrat. Po očku jsem sledovala, jak se baví Honza, ale ten jen mlčky seděl a propaloval mě těma svýma modrýma očima. Že nastala ta správná chvíle jsem věděla téměř okamžitě.

článek

Zvedla jsem se a odešla do kuchyně nalít si nový drink. Sedla si ke stolu a čekala, jestli to Honza pochopí a přijde za mnou. Nepochopil! Po čtvrt hodině jsem se naštvaně zvedla a rozhodla se sabotovat celou tuhle moji plánovanou akci. Třeba se mu ani nelíbím, tak co si tady namlouvám! Nalila jsem si další drink a rozhodla jsem se vrátit zpátky k holkám. Když se trochu napiju, určitě se moje nálada zlepší a já se začnu konečně bavit. Čekalo mě však milé překvapení v podobě Honzy, s kterým jsem se střetla ve dveřích. ,,Co se stalo?“ ,,Jsi v pořádku?“ ,,Jasně, proč bych neměla být v pořádku,“ odpověděla jsem stroze. Neměla jsem v plánu se s ním moc vybavovat, jeho oči ve mně vzbouzely takovou vášeň, že bych ho nejradši chytla, hodila na postel a divoce se s ním pomilovala. Na druhou stranu mi ho bylo líto, připadal mi jako docela milej kluk, nechtěla jsem ho jen tak využít. Můj plán začaly postupně nabourávat vyčítavé myšlenky.

,,Jen si naliju něco na pití a přijdu k tobě“, oznámil mi Honza. Tuhle větu jsem moc nepochopila, nežádala jsem ho o pozornost, vystačila jsem si sama. Ale budiž. V porozchodovém delíriu mi to bylo nějak všechno jedno. Za pár minut se Honza vrátil, sedl si vedle mě a pořád mě pozoroval. Už mě s tím začal docela štvát, nevím, co měl za problém, že na mě musel pořád koukat. Na nic se neptal, jen si mě stále sjížděl od hlavy až k patě. Skoro jsme si nepovídali, on jen zíral a já pomalu pěnila. Měla jsem v plánu se zvednout a odejít, to už se nadalo vydržet.

článek

Honza mě však popadl za ruku a vedl mě dovnitř do pokoje. Zavřel za sebou dveře, chytl mě za vlasy a začal mě divoce líbat. Roztála jsem jako horkej nanuk a vychutnávala jsem si jeho měkké, plné rty. „Věděl jsem, že to chceš,“ pošeptal mi do ucha a začal mi pomalinku rozepínat košili. Moje taktika mi opět nevyšla, místo toho, abych sbalila já jeho, bylo to přesně naopak. Odmítala jsem to dále řešit a oddávala se hrátkám s ním. Povalil mě na postel a jeho ruka začala vyhledávat můj rozkrok. Pomalu mi rozepínal kalhoty, když jsem najednou ucítila jeho prsty v mém lůně. Cítila jsem, jak vlhnu. Nepřestával mě líbat, jeho jazyk zajížděl hluboko do mých úst a pohrával si s mým. Jednou rukou mě chytl za ruce, druhou mi laskal bradavku a pomalu do mě pronikal. Nemohla jsem se bránit, ani jsem nechtěla. Cítila jsem se tak bezmocně, což byl pravděpodobně jeho záměr. Vzdychala jsem v rychlém taktu, přesně tak, jak on chtěl. Tak moc mě vzrušoval. Jeho oči mě propalovaly i přes tmu, ve které jsme byli. Třeli jsme se o sebe zpocenými těly a za oknem slyšeli řev a smích ostatních. To nás ještě více nabudilo k pořádně akci a zanedlouho jsme oba dosáhli slastného vyvrcholení.

Foto: profimedia.cz

27.9.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist