Sexy menu: Nápoje, které ve vás probudí touhu

V intimních situacích, ale i při obyčejné schůzce začíná mozek jinak přemýšlet a psychika člověka se obrací… Kam? To záleží i na tom co popíjíte. Chtěli byste zjednodušit proces dobývání a svádění? Toužíte po intenzivnějším sexuálním prožitku? Vsaďte na tekutiny!

Možná se to někomu může zdát přinejmenším podivné, ale některé nápoje mohou mít vliv na naše libido. Nejvíce zarážející na tom všem je, že se nejedná o žádné „huhu koktejly“. Naopak, řeč je o běžných, dokonce i nealkoholických nápojích!

Skrytá síla čaje
To, jaké zázraky dokáže s opačným pohlavím udělat čaj, je neuvěřitelné. Hlavním činitelem jsou, často opomíjené, aromatické látky přítomné v kvalitní čajovém nápoji. Tak například Pai Mu Tan (neboli bílá pivoňka) má příjemnou chuť i vůni. Pitím tohoto čaje dochází k celkovému uvolnění, posílení duševních schopností, ale také k touze po zábavě a smíchu. V polovině pití šálku tohoto jemného, bílého čajíku se dostaví chuť studovat druhého člověka, a také touha otevřít mu svou duši. Necítíme žádnou vlnu energie, ale jakmile ji potřebujeme, náhle se dostaví. Samotný pohyb při milování se pak stává potěšením. Akt člověk procítí mnohem intenzivněji, možná by se dalo říci, duševněji.

Problém s čajem tkví v tom, že vede počínající vztahy spíše na cestu přátelství. Něco víc se sice buduje, ale trvá to neskutečně dlouho, tudíž nejlépe čajové akce proložíme něčím jiným… Probíhající lásky mohou čajové dýchánky krásně utužit, ale pozor na přehnané filozofování! Vede převážně k rozluce v názorech, což není vždycky úplně to nejlepší…

Tajemná káva
Kdo nikdy nezažil rande, schůzku, či posezení v kavárně, není zřejmě z této planety. Káva vždy byla a vždy bude klasickou energetickou záležitostí. Avšak společenské obřady z ní udělaly jakýsi kultovní nápoj.
Rande v kavárně zůstává nesmrtelným evergreenem a káva po krásně prožité noci ráno do postele – to potěší snad každého. O kávě se nedá příliš mluvit, jako o psychiku ovlivňujícím nápoji. V podstatě nemá ani poloviční účinky čaje, ale rozhodně se jejím popíjením nic nezkazí. Káva dodá vašemu unavenému tělu trochu té energie na vyvádění… Jen pozor na kofeinovou křivku! Droga způsobuje rychlý nárůst aktivity, avšak po krátké době nastane pád do „deprese“.

To v případě alkoholických nápojů není radno pochybovat o silných a rychlých účincích na člověka. Klasicky se omílá jeho schopnost probouzet primitivní pudy na úkor rozumové stránky, známá je taky předlouhá až ubíjející sexuální výdrž nepříliš opilých mužů. Pití alkoholu v souvislosti s lidskou sexualitou rozhodně neznamená sedět u piva v nějakém pofidérním podniku – pivo obecně příliš unavuje, s trochou tvrdšího alkoholem zažijete více úspěchů (luxusně působí: drahé řecké koňaky se sodou). Naopak víno je nápoj, jehož znalost dokáže přitáhnout zájem nejedné dámy, či sympatického muže. Tvrdý alkohol není radno „chlemtat“ jako limonádu. Pakliže víte, co objednat a jak to pít, už to umí na váš vysněný protějšek zapůsobit.

Absinth, samostatná kapitola
Absinth je hořký likér vyrobený z pelyňku s průměrným obsahem alkoholu okolo 70%. Dále se v něm ale nachází určité množství (do 10 mg) další drogy – tujonu. Jedná se o velice nebezpečnou látku, jež ve větším množství způsobuje některé psychické choroby, jako třeba schizofrenii, chronickou depresi apod. Naštěstí EU zakázala strkat do pití výraznější množství tujonu… spíš se desetkrát otrávíme alkoholem, než abychom propadli některé takové nemoci.

Od nudné teorie k zelenému stromu praxe… Bod jedna: zahoďte někam klasické zapalování (styl Pelíšky: „maršal Malinovskij“), ne, takhle ta proslulá hořkost každého jen znechutí. Lepší bude velkého panáka absinthu nalít do dvoudecové sklínky, dolít vodou a rozpustit v nápoji dvě kostky cukru. Výsledný mix pak na jazyku příjemně připomíná hašlerky.

Při popíjení ve dvou dolévejte podle chuti, v případě absinthu zkrátka není možné opít se špatně. Malé množství tujonu probouzí představivost a alkohol zas nastartuje to vášnivé zvíře, které se skrývá v každém z nás. Člověk si najednou přeje realizovat své sny a zbaví se všech zábran, následující milování je pak směsí upřímné romantiky s hyperaktivní sexuchtivostí.

Nikdy nezapomínejte na to, že každý člověk je unikát. Na každého z nás působí omamné nápoje jinak, někoho čaj vytrhne z reality do stavu naprostého zamyšlení, jiný může po šálku kávy vypustit duši, jak se mu rozbuší srdce a o různé odolnosti k alkoholu nemusím snad ani pokračovat. Nikoho nenuťte pít to, co pít nechce, jestliže sám z vlastní zkušenosti ví, jak na něj co působí.

17.1.2011 12:00| autor: Lucie Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist