Kamarád taky rád 2

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Ale někdo vstoupí i třikrát, možná i vícekrát, než spadne úplně na hubu. Já do té řeky vstoupila s Kubou podruhé v krizové situaci. Pro ty, kdo jste nečetli „Kamarád taky rád 1“. Kuba byl bývalý kolega z práce a později kamarád na sex v době, kdy jsme s nikým ani jeden z nás nechodili. Občas si spolu užili erotického večera a nic víc.

Po měsíční odmlce mi Kuba napsal v sms: „Ahoj kamarádko, jak se máš, chtěl bych tě vidět!“ Co myslí tím „vidět“, bylo víc než jasné, chtěl se mnou zažít erotickou chvilku nebo i noc.

„Kubo, s někým chodím a jsem čerstvě zamilovaná, promiň, už se nebudeme nikdy scházet!“ odpálkovala jsem ho. Ale nikdy neříkej nikdy!

Rok se s rokem sešel a můj tehdejší vztah nedopadl tak dobře, jak jsem si naivně myslela. Růžové brýle zamilovanosti spadly a rozbily se na tisíc kousků. Lež a zrada od bývalého bolela víc, než jsem si jen dokázala připustit.

Procházela jsem silným duševním očistcem. V tomto bolavém rozpoložení mi podávala pomocnou ruku má starší sestra Jitka. „Ségra, kašli na něj, přijeď ke mně, přece nebudeš takhle o víkendu sama doma smutnit. Popijeme vínko a pokecáme o životě a třeba i někam vyrazíme – dámská jízda.“ Navrhla mi, když se dověděla, co se stalo.

článek

Ač nerada, raději bych se sama utápěla ve svém smutku a vzteku, nakonec jsem k sestře dojela. Normálně jsem zarytý nekuřák, ale v krizové situaci si zapálím. Tak jsem si s ní na dvoře zakouřila. Ihned mi nalila dvojku bílého, sobě si nenalila nic, že když tak mě vezme do města někam na tanečky.

„Nevadilo by ti, kdybychom nikam nejely, nějak nemám náladu na hluk velkoměsta,“ hlesla jsem a svalila se do sedačky.

Když v tom cink sms: „Ahoj spanilá tmavovlásko, jak se máš při sobotním večeru?“ Ježíš Kuba si na mě po víc jak roce vzpomněl a zrovna dnes, kdy mám veliký splín na duši, to je zvláštní náhoda!

V tomto stavu jsem měla odvahu i zavolat. „Ahoj Kubo zrovna prožívám milostnou krizi a to docela pořádnou, mám vztek na všechny chlapy na světě a jsem docela piclá!“ 

„Tak dojeď ke mně, já tě z toho vzteku dostanu“ pohotově mi navrhnul.

Já nemůžu, jsem u sestry na návštěvě a nemám se k tobě jak dopravit, obzvlášť teď navečer!“ 

Celou naši rozmluvu sestra poslouchala a tak mi ihned navrhla, že mě k němu zaveze. Co by pro mě neudělala a není nad léčbu vytloukání klínu klínem, oko za oko, zub za zub?

„Jituš, ale Kuba nebydlí zrovna za rohem, cesta bude docela složitá obzvlášť teď v noci. Tím tě přece nemůžu obtěžovat.“

článek

Během chvilky jsem už ale seděla se sestrou v autě a vezla se za Kubouuuu. Ouú, jo chci to, chci ať mi to udělá a pořádně, ať ze mě ten vztek vysexuje! Probíhalo mi hlavou. Cestu přes vesničky jsem znala i poslepu. Kolikrát jsem za noci i za mlhy k němu jezdila.

Jitce to sice vrtalo hlavou, jestli mě opravdu pro dnešní noc svěřuje do správných rukou. Když jsme dojely na místo, tak trochu zapochybovala, zda bylo její rozhodnutí správné. Ale ubezpečila jsem ji, že Kubu znám velice dobře! Není to žádný podivný úchylák. Tak nakonec s pocitem klidu odjela.

Kuba mě čekal u branky. Políbil na přivítanou a ihned vtáhl dovnitř do domku. Hned za dveřmi mi bylo jasné, že něco je jinak! Za ten víc jak rok se toho u něj taky dost událo. V domku vládla ženská ruka. Kuchyň byla jinak a ložnice- obývák taky. „ No víš, já někoho mám, bydlí tu se mnou a dneska jsme se moc pohádali, práskla dveřmi a jela ke kamarádce, nevím, co bude, jestli se usmíříme nebo rozejdeme!“ odvětil Kuba na můj otazník v očích.

Dej mi cígo a něco nalij,“ hlesla jsem. „Téda, tebe to teda sebralo, vždyť ty nekouříš! Takovou tě neznám“ podivil se Kuba. Objal mě silně a v ten moment mi už bylo všechno jedno. Roztávala jsem pod jeho dotyky a byla vláčná jak hadrová panenka. Ložnicí se rozjelo to naše staré sexuální tornádo. Kdy chvílemi jsem byla na koni já, chvílemi on. Střídali jsme pozice a místa, chvíli na posteli do mě pronikal zepředu, zezadu, chvíli na konferenčním stolku, kdy si mě vzal pěkně ve stoje. Touha spalovala naše těla, až bylo v ložnici pořádné horko. Usnuli jsme si navzájem v náruči, s pocitem klidu a bezpečí. Jen Kuba nastavil na mobilu budíka, že mě musí brzo ráno odvézt domů, než se vzbudí sousedi z vedlejšího domu, kteří by určitě s radostí jeho přítelkyni poreferovali, koho že tu měl Kuba na noc.

Když jsme ráno vyjížděli z vrat, tak jsem se musela schoulit na jeho klín, čehož jsem ještě náležitě využila a trošičku si pohrála s jeho mužstvím, měl co dělat, aby nevrazil do sloupku od brány. Po té bouřlivé explodující noci už jsme se nikdy nesetkali. Ale nikdy neříkej nikdy!

 Foto: Profimedia.cz

6.11.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist