Dámská detektivní agentura – nejen pro žárlivky

Celá polovina dotázaných rozvodových právníků v Británii uvedla, že v poslední době rozváděla páry na základě manželovy nevěry odhalené detektivní agenturou. Zdá se, že obliba služeb soukromých detektivů roste. A není to jen zahýbání, které vám pomůžou odhalit.

Zakladatelka Dámské detektivní agentury Rebecca Jane z Manchesteru objevila díru na trhu v době, kdy sama podezírala svého muže z nevěry. Narážela ale pouze na nesympatické hrabivé detektivy mužského pohlaví, kterým nemohla pořádně důvěřovat. Rozhodla se tedy objevit pravdu na vlastní pěst – a když se jí to podařilo, rozjela vlastní firmu. Stmelila tým ženských vyšetřovatelek, které mohou klientkám nabídnout citlivý přístup a případně i slova útěchy.

Rebecca tvrdí, že přijít na tu správnou stopu je velice snadná záležitost. „Většinou už během prvního telefonátu s klientkou tušíme, kterým směrem se vydat.“ Typickým příznakem nevěrného manžela je uzamčený a zaheslovaný notebook i telefon, nápadně časté pracovní výjezdy a přesčasy do půlnoci. Detektivové v sukních mohou umístit na auto sledovaného štěnici, pozorovat ho na služební cestě, nahrávat jeho jednání na kameru schovanou v kabelce, někdy také na žádost klientky nastrčí „návnadu“ v podobě přitažlivé svádějící ženy.

Zdaleka ne všichni podezřelí muži se ukážou být vinní. „Jeden pán odmítl blondýnu, kterou jsme mu podstrčili. Jeho manželka se s tím ale nespokojila a vyžadovala, abychom vyzkoušeli ještě zrzku,“ směje se Rebecca, jejímiž klientkami jsou bohaté dámy z vysokých kruhů i obyčejné ženy mající často hluboko do kapsy. „Jedna paní si vzala na naše služby úvěr. Manžela jsme sledovaly až do Brightonu a přespávaly ve stejném hotelu jako on. Ukázalo se, že ji nepodváděl, ale měl velké problémy s alkoholem… Účet se vyšplhal na 2000 liber (téměř 60 tisíc korun), přesto toho nelitovala,“ vypráví Rebecca.
[[related]]
Službu soukromých detektivek však nevyhledávají jen vdané žárlivé ženy. Obracejí se na ně i rozvedené paní, které chtějí zjistit, zda si jejich bývalý našel novou vážnou známost, a také jestli nelže v přiznávání svých příjmů. To je důležité zejména při vymáhání alimentů, což je, jak známo, palčivý problém mnoha rozvedených maminek. Soud ex-manželovi snadno uvěří, že nemá jiné příjmy než ty uvedené na oficiální výplatní pásce. Ale co si vydělá načerno bokem, může hravě zjistit soukromé očko…

18.4.2012 12:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist