Cestou na dovolenou za jízdy v autě

Jedeme s přítelem na vytouženou dovolenou. Těšili jsme se na ni celý rok. Sbaleni jsme okamžitě a vyjíždíme, jen co naházíme tašky do kufru našeho skvělého pohodlného auta. Cesta bude dlouhá, ale to nevadí. Na dovolenou se moc těšíme.

Sedám si vedle přítele a s mapou v ruce slibuji, že budu v případě potřeby navigovat, kdyby selhala navigace v autě. Ostatně několikrát se nám to na cestách už přihodilo. Při vjezdu na dálnici jsem se začala shánět po minerálce, a jakmile jsem se otočila na zadní sedadlo, vyhrnula se mi sukně. Ani si ji nestačím zase natáhnout a už cítím přítelovu ruku na mém stehně. Když jsme nasedali do auta, měla jsem obavy, vypadal unaveně a trošku nervózně, ale zdá se, že tak unavený zase není. Na dálnici je naštěstí malý provoz, není pátek ani neděle, jede se dobře. Napiju se a po chvilce začínám usínat. Mapa mi padá z ruky.

Najednou jako ve snu začínám cítit Jirkovu ruku, která se mě velmi jemně dotýká na vnitřní straně stehen, ani přesně nevím, jestli se mi to zdá, nebo je to pravda. Jakmile jsem usnula, sukně se mi vyhrnula a není divu, že to Jirku patřičně rozptyluje. Začínám se probírat, přece jen se mi to nezdá. Naše oči se protnou ve vzrušeném pohledu a já tak trochu tuším, co teď bude následovat.

Jirka bere mou ruku do své, ale překvapivě si ji nepokládá na svůj tvrdnoucí klacek, ale na mou kundičku. Znovu se na něj podívám a než se stačím zeptat, co zamýšlí, řekne mi: „Dráždi se, budu se koukat!“ Je mi jasné, že kdybychom nebyli na dálnici v jedoucím autě, už mám ten jeho topořící se klacek dávno v sobě, ale takhle maximálně nabudím jeho chtíč. A na večer, jakmile dorazíme do chaty, vím, že ani nevybalíme a bude to smršť!

článek

Začínám se tedy podle jeho pokynů dráždit a kupodivu je mi to příjemné i za těchto okolností. Jirka mě po očku sleduje, jak si stahuju kalhotky a mé prsty se dostávají stále hlouběji do mé štěrbiny. Nohy roztahuji stále víc, až se mimoděk dotknu i jeho holého stehna. Jen abych nezavadila za řadicí páku. Jirka mi opět bere mou ruku do své, doslova vilně ji olízne a zase mi ji vrací tam, odkud ji vytáhl. V druhém pruhu nás míjejí rychleji jedoucí auta, ani nechci pomyslet na to, co tu vidí, ale jsem už tak vzrušená, že je mi to jedno. Už se musím snažit oddalovat orgasmus, tohle dobrodružství za jízdy mě nesmírně vzrušilo. Nedá se nic dělat, je tu vrchol. Udělala jsem se!  A teď se slastně svíjím vedle Jirky na sedadle spolujezdce. Jirku to taky vzrušilo maximálně, jeho pánské kraťasy jsou napnuté k prasknutí.

Jirka jede stále v pravém pruhu, míjí nás pořád víc a více aut a on to chce, chce to tak moc, že mi řekne: „Vezmi si mě taky!“ Zpomalí, jak jen se na dálnici dá a já mu rozepínám poklopec a beru jeho vztyčenou žerď přímo do úst, ještě, že je to naše auto tak prostorné. Lížu ho nejdřív jemně, ale zdá sem, že napětí stoupá a Jirka začíná sténat, skoro se bojím, abychom nebourali. Možná jsme to přehnali, tohle a na dálnici!

Najednou je tu Jirkův proud vlahého a docela příjemně vonícího spermatu. Mám, štěstí, Jirkovo sperma mi chutná, polykám ho a pak ještě chvíli odpočíváme, jak jen se dá za téhle situace. Ulevilo se mi hned několikrát, po orgasmu, jeho i mém a taky proto, že jsme nenabourali. Štěstí stálo při nás, ale vy to raději nezkoušejte. Můj Jirka je totiž řidič z povolání a je zvyklý zvládat lecjaké situace za volantem.

Foto zdroj: profimedia.cz

25.10.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist