Malý bonus k nákupu

Byl pátek odpoledne a mě čekal náročný úkol. Moje kamarádka Lucka měla narozeniny a jak jsme se předem domluvily s ostatníma holkama, chtěly jsme jí koupit něco erotického v sex shopu. Ovšem co, to bylo zatím v nedohlednu.

Nakoupit jsem musela bohužel sama, neboť holky mi to na poslední chvíli odřekly. Vzala jsem auto a jela do 30 km vzdálenějšího města, neboť v našem malém městečku už žádný sex shop nefungoval. Ráda řídím, tak mi to vůbec nevadilo. Dojela jsem do místa určení, ale stále jsem nevěděla, co koupím. Nějakou představu jsem samozřejmě měla, ale spoléhala jsem na radu milé prodavačky.

Když jsem však vstoupila do obchodu, úžasem jsem nemohla ani mluvit. Já to věděla, že sem nemám jezdit sama. Paní prodavačka, nebyla paní prodavačka, ale moc sexy „pan prodavač“. I když mi nakupování v sex shopu nikdy nedělalo problém, teď jsem ho měla, a obrovský. Bylo mi jednoduše trapné řešit před krásným chlapem, jestli chci vibrátor, sexy prádlo či nějaké vibrační, nevibrační kuličky. Každopádně nic jiného mi nezbylo a musela jsem konečně vyslovit své přání. „Sexy prodavač“ mi udělal širokou nabídku a já se musela rozhodnout. Lucka byla osobnost, měla vždy svůj názor, nebála se srandy a měla ráda vtipné dárky. Proto jsem jí vybrala to, co jsem vybrala. Pan prodavač se mi v duchu určitě smál, protože takové hračky se zřejmě moc často neprodávají, a v této velikosti už vůbec ne.

článek

K tomu jsem chtěla ještě vybrat nějaké sexy prádlo. Zvolila jsem pár kousků a šla si je vyzkoušet do kabinky. Pan prodavač mi doporučil ještě jeden kousek a ladně mi jej podal do kabinky. „Sedí vám?“ zeptal se. Prádlo mi sedlo jako ulité, že jsem sama přemýšlela, že si ho nechám a Lucce koupím jiné. „Ano, je perfektní.“ Zanedlouho jsem odcházela se třemi dárečky, z nichž jeden patřil i mě. Když jsem byla na cestě domů, neustále jsem musela myslet na toho prodavače. Ten jeho úsměv, hrubé ruce, milý pohled, to mě neustále nutilo to otočit zpátky. Co by se mohlo stát? Nikdy jsem nic bláznivého neudělala. Měla jsem na něj takovou chuť, že jenom ta myšlenka mě dostávala do kolen.

Člověk má žít z minuty na minutu a tak jsem v té jedné minutě otočila auto a směřovala směr „sexy prodavač“. Vstoupila jsem do obchodu a vzápětí slyšela: „Je nějaký problém se zakoupeným zbožím?“ zeptal se. „Se zakoupeným ne, spíše s tím nezakoupeným,“ odpověděla jsem. Vzala jsem první prádlo, které jsem uviděla na věšáku a honem rychle vběhla do kabinky. Oblékla si jej a zavolala: „Můžete mi prosím poradit, zda-li mám koupit  i tohle?“ On to velice rychle pochopil, zamknul dveře od obchodu a vkradl se za mnou do kabinky. „V tom prádle vypadáš úžasně,“ řekl mi. Vzápětí mě začal vášnivě líbat, já na něj obkročmo skočila a on mě odnesl na prodejní pult. Roztáhl mi nohy a začal mě laskat v rozkroku. Jeho jazyk hbitě přejížděl od klitorisu až do těch nejintimnějších zadních partií.

článek

Byla jsem povolnější, než kdy dřív. S roztaženýma nohama jsem ležela na zákaznickém pultě a prohýbala se vzrušením. Lízal mě jako sladkou třešničku na dortě a pomalu si rozepínal kalhoty. Zanedlouho vykoukl jeho malý zázrak vztyčený jako stožár a připravený na pořádnou akci. Hnětla jsem ho rukou a těšila se, až navštíví mou jeskyňku. Za pár minut se tak stalo. Když do mě proniknul, cítila jsem mráz po celém těle. Ale chtěla jsem víc. Ukázala jsem na regál naproti mě a nemusela nic říkat. Zakrátko do mě vniknul podruhé a análním kolíkem mě dráždil v zadečku. Pomaličku zapínal vibrace a zrychloval tempo přirážení. Začala jsem vlhnout čím dál víc a mé vzrušení narůstalo do největších rozměrů. Pevně jsem se držela pultu a nutila ho přirážet ještě víc. Vzdychal a já s ním. Olizoval a sál mi bradavky až jsme nakonec oba vykřikli v mohutném orgasmu. Byl to ten nejlepší sex a zároveň nejlepší zážitek v mém životě.

Foto: profimedia.cz

15.10.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist