Zpověď: Polykat nebo nepolykat? Jeho sperma se mi hnusí!

Orální sex jste zvládla na jedničku, ale polknout se ne a ne přinutit? Perete se s pocitem viny, protože by ho to mohlo ponížit a zároveň s pocitem na zvracení? Nejste v tom samy!

Po dlouhých letech smutku, beznaděje a zoufalství z těžkého rozchodu, jsem opět zamilovaná a šťastná. S přítelem jsem se seznámila v práci a vůbec to nebyla „láska na první pohled“, spíš naopak, neměla jsem ráda jeho vtípky, kterými bavil kolegy i kolegyně v práci. Říkala jsem si, jak je ubohý a směšný, on ke mně také neprojevoval zvláštní náklonnost. Jako jediní, jsme si netykali a naše rozhovory byly vždy pracovní, strohé a neosobní.

Celý dlouhý rok jsme vedle sebe chodili jako dva nepřátelé. Vůbec mi to nevadilo a jemu zřejmě také ne. Obrat nastal, když nás společný kamarád pozval na oslavu narozenin. Byl nádherný letní den a oslava probíhala pod širým nebem. Jedlo se, pilo, vtipkovalo a já si uvědomila, že není tak protivný, jak se mi v práci zdálo. Vlastně ani nevím, proč jsem ho neměla ráda. Oslava z nás udělala, skutečné přátelé, chodili jsme pravidelně na kávu a já si z Petra udělala vrbu. Vždy byl ochotný naslouchat mým nářkům a dokázal mi poradit z pohledu chlapa.

Jednou jsem byla úplně na dně, bývalý přítel mi nechtěl dát pokoj a neustále si vymýšlel pomluvy, které mi ubližovaly. Petr ochotně naslouchal, když jsem se mu mezi vzlykáním, polykala slz snažila vysvětlit co se děje. Chvíli bylo ticho a pak mi tichým hlasem řekl, že se do mě zamiloval.

[[related]]

Zůstala jsem sedět s otevřenou pusou, protože jsem si uvědomila, že je to asi vzájemné. Nějakou dobu jsme se jen tak jemně oťukávali a jediné co jsme si dali, byla pusa.

Z Petra se stal ten nejúžasnější přítel, byl pozorný, milý a doslova mě nosil na rukou. Začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, který nakonec vždy skončil v posteli, protože Petr byl můj pan „Božský“ a jako milenec naprosto nepřekonatelný. Hýčkal mne, rozmazloval a jeho mrštný jazyk mě přiváděl k několikanásobnému orgasmu za večer. Při dalším milování, mě požádal, jestli mi může semeno nastříkat do úst. Trošku mě to zarazilo, ale říkala jsem si proč ne, zkusit se má všechno. Jenže teď přijde to ALE, když mi tam své sperma s rozkošnickým výkřikem nastříkal, začal se mi zvedat žaludek a musela jsem odběhnout do koupelny, abych se nepozvracela. Petr naštěstí nic nepostřehl, když jsem se vrátila, celý vzrušený mě pohladil a zeptal se mě, jestli jsem ho polkla. Vůbec jsem nevěděla, co mu mám odpovědět: „Víš miláčku, málem jsem se pozvracela.“ To prostě nešlo, tak jsem zalhala a řekla, že jsem sperma polkla.

Tato malá lež odstartovala další a další lži. Petr věřil, že mi jeho vyvrcholení do úst dělá dobře a zakončovali jsme tak každé naše milování, jehož závěr, ve mně vyvolával pocity odporu a nelibosti.
Vůbec nevím, co mám dělat, říct mu pravdu? Nevydržím se již dál přetvařovat a hlavně nepozvracet přímo do postele. Nechci o Petra přijít, ale zároveň, nemohu polykat jeho sperma. Snažila jsem se, ale nejde mi to. Poraďte mi, prosím myslíte, že je nějaké řešení? Podařilo se některé z vás překonat odpor v milování nebo jsem jen sama, taková háklivá? Pokud to, nezačnu řešit, stane se pro mne dříve tak úchvatné milování noční můrou a o Petra přijdu. Záleží mi na něm, ale zároveň nejsem schopná s láskou plnit jeho přání.

17.1.2013 12:00| autor: Čtenářka Jana

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist