Bizarní sexuální úchylky podruhé

Minule jsme si nedopověděli všechno, zvládli jsme probrat pojmy jako klaunofilie, nasofilie, římská sprcha nebo skatologie. Dnes přijdou na přetřes takové bizarnosti, jako například úchylka známého vládce Ludvíka XIV, který, jak jsme se již zmínili, byl doslova klysmatýrový fanatik.

Klyzmafilie by se dala, dívajíc se na tuto zvláštní úchylku z toho lepšího pohledu, vysvětlit jako touha po pořádku, i když se jedná pouze o pořádek ve vlastních střevech. Klizmafiliky láká nezlomná touha dostat do svých střev vodu, a to tak, že se u nich jedná přímo o sexuální ukojení z přijímání anebo také z poskytování klystýru. Nepochopitelné, řekne si většina z nás, ale tato úchylka přesto bývá často součástí BDSM hrátek. Voda společně s klystýrovou hadicí zkrátka a dobře silně stimuluje nervová zakončení konečníku způsobem, který je blízký análnímu sexu. Tak proč ne, proti gustu žádný dišputát. Ale abychom se vrátili k samotnému velkému vládci Francie. Ten byl v tomto směru opravdovým fanatikem, traduje se totiž, že ve svých 77 letech měl na svém kontě již 2000 výplachů střev. 2000 krásných vlhkých orgasmů! Nelze než závidět, že?

Fetiš bzdění je neméně zajímavou sexuální úchylkou. Je velmi dobře známo každému z nás, že konzumace stravy s sebou přináší i nepříliš vítaný vedlejší produkt projevující se více či méně ovládnutelným únikem plynu z lidských útrob. Jsou však mezi námi i tací, kteří jsou doslova milovníky bzdění, čili flatulence anebo chcete-li raději meteorismu. A i touto úchylkou byla známa jedna velmi často zmiňovaná osoba ve spisovatelských kruzích. Jednalo se o Jamese Joyce, který se kdysi vyjádřil a to doslova: „Nořiny prdy bych poznal mezi všemi“. Takto vzletně a ještě mnohem vášnivěji se tento literát vyjadřoval o chemických sloučeninách, které mu s oblibou jeho milá radostně foukala do tváře!

článek

Někteří se však spíše mohou najít ve zcela jiné úchylce, která nese zcela nezaujatě označení  hierofilie. Jedná se o touhu prznit posvátné předměty. Paradoxem je, že většinu hierofilů lze dnes nalézt právě mezi věřícími. Ve své podstatě se jedná o sexuální touhu zaměřenou na svatá místa a svaté předměty, pro někoho nevyhnutelná křižovatka mezi sexem a náboženstvím. Pokud jste touto sexuální úchylkou obdařeni, těžko pak vyčítat knězi, že vás nechce při nedělní bohoslužbě pouštět do kostela.

Abychom na závěr naše povídání o sexuálních úchylkách netradičního typu poněkud odlehčili, podíváme se zblízka na to, co je to retifismus. Možná byste se až divili, kolik retifistů je mezi námi. Pravděpodobně se vám s tím většina z nich nepochlubí, ale proč by taky, že? Vy se jim taky třeba nechlubíte s tím, že máte chorobnou touhu uklízet po svých dětech doma až několikrát za den. Správný retifista ji vezme, tu pěknou, ještě hřející kůži do svých rukou, přitiskne ji do své náruče a s neskrývanou vášní ji polaská. Nenechte se mýlit, nemluvíme zde o ženě, ale o té krásné kožené polobotce, se kterou retifista právě uléhá do lůžka, aby ji zahrnul svou maximální pozorností. Správně už tušíte, že největší podskupinu retifistů tvoří fetišisté zaměřeni na vysoké podpatky.

A o dalších bizarnostech z říše sexuálních úchylek až zase někdy příště.

Foto zdroj: profimedia.cz

22.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist