Kočka na rozpálené střeše

V prvních jarních slunečných dnech, kdy po dlouhé a nekonečné zimě konečně vysvitlo sluníčko, hřálo rovnou docela intenzivně.

V té době byla Jana na nemocenské kvůli dlouhotrvající  nemoci. Doba omezující hodiny vycházek, jí nedávala zrovna moc možností pohybovat se po venku. Tak ji nezbylo, než užívat venkovního vzduchu jen v omezené době vycházek anebo relaxováním na balkoně.

Její přítel Dan se nebránil různým erotickým experimentům a věděl, že Jana má jedno tajné přání, pomilovat se na střeše. Nebyl by to až takový problém, těsně pod balkónem jejího bytu je rovná stříška, pod níž je vchod do místní tělocvičny. Jen se musí přehoupnout přes balkónové zábradlí.

článek

V ten den přijel Dan z práce k Janě na návštěvu o trochu dřív a docela ji překvapil. Snažila se během poledne chytat na střeše trochu bronzu, aby nevypadala jako ředitelka vápenky. Když u ní zazvonil, přišla mu otevřít jen v opalovačkách. Místo polibku na přivítanou si Janu vzal hned za dveřmi. Asi ho vzrušovala její rozehřátá kůže. Se sundáním plavek se nezdržoval. Jednou rukou zajel do kalhotek a druhou zkoumal pevnost bradavek. Během chvilky svůj nástroj zasunul do Janina vlhkého klína a tak ve stoje, bez předehry ho do ní prudce a silně zasunul.

Chvilku na to si dali kafe a povídali si. „Jani, já tě vlastně vyrušil ze sluneční relaxace. Kdepak ses opalovala na balkoně nebo na střeše?“ uvědomil si až po chvíli Dan. „Dám si sprchu a přijdu za tebou jo?“ mrknul pohledem na střechu, kde ještě zůstala deka. Jana tedy znovu zaujala pozici kočky na rozpálené střeše a sladce uspokojena usnula. Dan ji probudil svým hlazením a polibky ze zadu na krk.

Přitulil se k ní jako kocourek. Mazlinkoval se s ní a pěkně se k ní tulil. Povytáhl svůj chvost a zezadu do ní pronikal. Pak si Janu převrátil na záda a zaujali misionářskou polohu. Vzápětí přišla druhá vlna silné exploze.

článek

„Co je dneska za den? Není náhodou středa?“ zeptala se po vyvrcholení a mazlení Jana. „Jo, je a proč?“ utrousil Dan. „Okamžitě se obleč a honem zpátky do ložnice za chvíli jdou děti cvičit do sokola a nemusí být našimi diváky. To by mohly mít trauma na celý život! Možná sem ze země není vidět, ale od tamtoho domu za hřištěm jo.“

Stihli to tak akorát. Za chvilku bylo slyšet švitoření dítek u vchodu a ke všemu za půl hodiny přišli na hřiště trénovat místní fotbalisti a ti by z toho měli určitě podívanou, možná by i skandovali! Na takovou popularitu Jana nebyla připravená. Není exhibicionistka. Původně měla představu sexu na střeše, ale v noci pod hvězdami. Tak to snad Dan pochopí a splní ji toto přání úplně a do všech detailů.

Když se člověk zmíní o nějakém tajném přání, musí ho svému drahému trochu víc přiblížit, nejen kde ale i kdy, a taky určitě ne ve dne v plné sportovní aktivitě.

Foto zdroj: profimedia.cz

16.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist