Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Valentýn netradičně? Pět tipů, které zaručeně zaberou!

Valentýn netradičně? Pět tipů, které zaručeně zaberou!

Valentýn netradičně? Pět tipů, které zaručeně zaberou!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Redakce | vydáno 07. 02. 2013

Blížící se Valentýn vzbuzuje v řadě z nás otázku, co si se svátkem všech zamilovaných počít. Pokud nejste single nebo vysloveně zapřisáhlý odpůrcem „amerických“ tradic a Valentýna uznáváte, co máte v plánu? Pokud budete sázet pouze na partnera, nemusí to dopadnout dle vašich představ.

Možná dostanete květinu či pozvání na večeři, to sice hrozí jen u těch vnímavějších jedinců, ale je to trochu ohraná tradice. Co vzít letos iniciativu do vlastních rukou? Ukažte partnerovi, jak originální umíte být. Překvapit není těžké. Pokud chcete potěšit jeho i sebe, můžete se inspirovat některým z pěti tipů na skvělé dárky, u kterých se pobavíte oba dva.

Tip 1: Dopřejte si zimní koupel pod širým nebem
Jestli máte doma lenocha, co si rád poleží v horké vaně a nechá se hýčkat, vypravte se společně na valentýnský víkend do termálů. České lázně a koupaliště termálními prameny příliš nedisponují, a pokud ano, provoz venkovních bazénů je omezen jen na letní sezónu. Ideální je proto výlet kousek za hranice. Sousední Slovensko je skutečným termálním rájem a je pohodlně dostupné autem či vlakem. S partnerem si zde krásně odpočinete, prohřejete zimou prokřehlá těla a cestou se můžete zastavit v některém z blízkých lyžařských středisek za trochou sportu.

Tip 2: Zasoutěžte si na rychlých kolech
Pokud máte za partnera vášnivého milovníka rychlých kol, můžete ho potěšit dárkem s trochou adrenalinu navíc. Vezměte ho na motokáry a nedivte se, když v sobě objevíte soutěživého ducha. Ať už je váš vztah k vozidlům a závodění jakýkoliv, jestliže se pro jednou zapřete, můžete se na Valentýna stát jeho vysněnou zadnicí. Například v hlavním městě můžete vybírat hned ze čtyř různých center se závodními okruhy. V žádném samozřejmě nechybí restaurace a bar s občerstvením, které po pár rychlých kolech jistě oceníte. Dobrá rada závěrem, rukavice s sebou.

Tip 3: Vypravte se do muzea
Máte doma velkého kluka, co neodolá žádné hračce? Tak ho vezměte do muzea. Tentokrát ne za poučením, ale za zábavou. Pokud vynecháte historické artefakty, vycpané savce a kameny z prvohor, jistě nebude proti. Například v pražském muzeu Lega si zavzpomínáte na dětství a i vy budete žasnout nad některými exponáty. Na výstavě vláčků zase probudíte jeho chlapecké sny. Ale pozor na přehnanou motivaci, aby vám doma nezačala samovolně vznikat modelářská sbírka.

Tip 4: Vyzvěte ho na turnaj v minigolfu
Každý nadšený golfista přes zimu trochu strádá. Ať už máte pro jeho koníčka pochopení či nikoliv, s trochou nadhledu ho můžete vzít na minigolf. Hrát se dá v krytých halách i v zimě a skvěle si oba potrénujete přesné údery. Zábava je zaručena a jistě se dozvíte spoustu užitečných rad, jak správně zacházet s holí. Zarytého odpůrce golfu vezměte na lukostřelbu. Můžete si vyzkoušet střelbu z luku i kuše hezky v teple kryté střelnice a pod dohledem instruktora se rychle naučíte základy. Pak už jen stačí dobře mířit a trénovat. Třeba tak objevíte společného koníčka, kterému se můžete věnovat i doma na zahradě.

Tip 5: Vezměte ho na pivo trošku jinak
Pivaře potěšíte hlavně pivem, a pokud ten váš není zarputilým vyznavačem jedné jediné značky, rozšiřte mu obzory. Valentýnským dárkem může být i degustace zlatavého moku. Speciální restaurace nabízejí ochutnávky piv z celého světa, od klasických značek až po unikátní skvosty malých rodinných pivovarů. Vyzkoušejte ovocné, čokoládové, zelené či skořicové pivo nebo si rovnou uvařte vlastní originální várku na doma. Odborníci se vás rádi ujmou a provedou vás historií i výrobním procesem našeho lidového nápoje.

A jaký dárek máte letos pro vašeho miláčka nachystaný vy? Slavíte vůbec svátek všech zamilovaných?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
14. 02. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
13. 02. 2013 greek Vaentýn (reakcí: 0)
10. 02. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
08. 02. 2013 manislava valentýn (reakcí: 0)
08. 02. 2013 Daniela76 Valentýn (reakcí: 0)
08. 02. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
07. 02. 2013 sharez Valentýn... (reakcí: 0)
07. 02. 2013 ladouch . (reakcí: 1)
07. 02. 2013 pepina . (reakcí: 0)
07. 02. 2013 gambis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

30. 03. 2017 Horoskop Štír

Volné odpoledne si užij s rodinou a přáteli. Čeká na tebe hromada nové práce a na zábavu nebude nějakou dobu čas, tak... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist