Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Osm vlastností ideální ženy

Osm vlastností ideální ženy

Osm vlastností ideální ženy

Magazín: Sex a vztahy | autor: Jana Rysková | vydáno 12. 05. 2011

Mel Gibson se v hollywoodském trháku snažil odhalit, po čem ženy touží. My se pokusíme sesumírovat, po čem touží muži. K ruce nám budou rady americké publicistky Lisy Daily, která čtenářům pomáhá najít ideální protějšek. Jak by tedy měla vypadat dokonalá partnerka?

1. Je samostatná
Nedopusťte, aby se váš přítel stal celým světem, celým vesmírem. Měla byste si ponechat dostatečný kus  vlastního života, přátel a koníčků, abyste na svém drahém nezůstala závislá. Muži mají rádi samostatné  partnerky, nikoli přívěsy. A věřte, že i pro vás to tak bude lepší.

2. Nechá muže udělat první krok
Zní to staroškolsky, ale některé tradice si zaslouží zachovat. Není dobré stíhat chlapa pětkrát denně na  telefonu a vyptávat se, kdy už konečně půjdete na rande. Iniciativa musí přijít z jeho strany, jen tak  budete vědět, že o vás opravdu stojí. Pokud má zájem, ozve se určitě sám a bude vás dobývat. A poznámka  na okraj - není příjemné po letech manželství poslouchat stížnosti, že jste ho uhnala.

3. Je sexy, ale ne laciná
Být oblečená jako lehká děva z E 55 rozhodně není styl, který průměrný muž označí za přitažlivý. Na  druhé straně nemusíte vypadat jako jeptiška. Zvolte zdravý střed - buďte decentně sexy. Nenápadnými  gesty a jako by náhodnými dotyky mu dejte najevo, že vás fyzicky přitahuje. Ale nesahejte mu hned na prvním rande pod stolem mezi nohy.

4. Nespěchá na sex
Možná namítnete, že na první sex obvykle spěchají muži. Ale dneska je jiná doba a věci jsou často obráceně. Lisa Daily doporučuje první milování až po měsíci romantického vztahu. Aby se nestalo, že mezi vámi nebude existovat žádné pouto mimo ložnici.

5. Dává najevo, že jí na muži záleží
Přestože jste třeba každý den pracovně vytížená a nestíháte ani pořádně uvařit, najděte si čas na  maličkost, kterou svému drahému dokážete péči. Ať mu třeba ráno zabalíte svačinu do práce nebo mu dopřejete malou masáž před spaním, ukazujete mu, že vám na něm záleží. A to samé by měl on dělat pro vás.

6. Podporujte jeho image
Partneři by měli stát jeden při druhém. Zásadně ho neshazujte před přáteli! Když plácne nějakou hloupost  a všichni se mu zasmějí, zdržte se poznámky typu: Ty jsi ale blbej, tohle by věděl i prvňák! Myslíte, že byste něco takového partnerovi nikdy před lidmi neřekla? Počkejte po pěti letech manželství...

7. Na muže netlačí
"Myslím, že bychom se tak za rok mohli vzít," nadhodí vdavkůchtivá dívka. Špatně! S takovým nápadem musí přijít sám. Tlačení do společného života mnohé muže zastrašuje a často berou do zaječích. Jste-li jeho princezna a nikdy už nechce žádnou jinou, určitě se s tím prstýnkem jednoho dne vytasí.

8. Má pevné zásady
Jestliže nesnášíte kouř, nedovolte svému partnerovi, aby vám kouřil v bytě a všechno tam načichlo. I když ho milujete víc než všechno na tomto světě, musí se přizpůsobit vaším pravidlům. Pokud vás má opravdu rád, nebude s tím mít problém. Stejně tak jako vy ráda ustoupíte jemu v jiných ohledech.

A rada na závěr: ačkoli se tvrdí, že se protiklady přitahují, podle psychologů spíš fungují právě ty vztahy, kde jsou si oba partneři podobní. Kdybyste se rozcházeli v názorech na výchovu dětí nebo na správu rodinných financí, hádky by nebraly konce. Ať už vám to v posteli klape, jak chce…

Další články z rubriky

Komentáře (16)

Datum Autor Nadpis
30. 10. 2011 Valinka Lichotit, lichotit, lichotit! (reakcí: 0)
27. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
07. 07. 2011 helenadon ideál (reakcí: 0)
29. 06. 2011 Lafik :-) (reakcí: 0)
22. 05. 2011 Kari + (reakcí: 0)
17. 05. 2011 evelina ... (reakcí: 0)
15. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
15. 05. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
14. 05. 2011 Selena24 Dokonalý partner (reakcí: 1)
13. 05. 2011 jaba ????? (reakcí: 0)
13. 05. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
13. 05. 2011 kralicek ideál!? (reakcí: 0)
12. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 2)
12. 05. 2011 Anya Ideál :) (reakcí: 0)
12. 05. 2011 aduja ideální žena (reakcí: 0)
12. 05. 2011 wrazedkyne :-\ (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

28. 10. 2016 Horoskop Střelec

Nestihla jsi zhubnout do plavek a teď už si říkáš, že to na zimu nemá cenu? Děláš velkou chybu, pusť se zdravého jídl... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist