Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » S Rybou v posteli

S Rybou v posteli

S Rybou v posteli

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 15. 02. 2013

Rybičky jsou nejcitlivější znamení zvěrokruhu, jež plynou s okolním proudem, ale jejich duše přitom zůstávají tak nějak mimo to lidské hemžení. Možná tím trochu klamou sami sebe, ale život s Rybou obohacuje jejího partnera o často až nepochopitelné zážitky. Nesmí ho ovšem utlouct svou převahou.

Hned zkraje je třeba říci, že Ryby k sobě potřebují stejně jemné partnery. Uzurpování nesnesou a jejich fantazijní povaha trpí. Rádi se pak více, než jiná znamení uchylují k drogám a alkoholu či jiným prožitkům, které je opět vynesou mimo ten hlavní vědomý proud života. Zpět do vody, do snů, mimo svět. Pokud se tohle podaří sdílet s Rybím člověkem „za střízliva“ jsou to doslova tvořivé a umělecké žně života.

Žena Ryba je oběť i vítěz
Snad největší paradox zvěrokruhu. Možná jen Blíženkyně jí může konkurovat, ale Ryba to má prostě ještě lépe vymyšleno. Nesmírně empatická žena, která si může na svá bedra nabrat všechnu bolest světa, tvářit se velmi trpitelsky a přitom všem dokáže přinutit své okolí, aby jí zobalo z ruky jako velké vítězce. Žena v Rybách nemívá lehké vztahy s muži, ale pokud ustojí tlak okolí a morálky, končívá velkým happyendem, s mužem, který se k ní bude chovat jako k princezně. Pokud ne, je ideální obětí tyranských mužů. Mívá i léčitelské schopnosti.

Úzkostná bohyně se strachem z nedoceněnosti
Tato žena je stvořením někdy až nehmotným, fascinujícím, následně se však mění v dámu tvrdou jako ocel. Její vnímavost jí může přinést i stinné stránky, snadno se nechává využívat a citlivé je i její tělo. Špatně snáší alkohol i jiné drogy, snadno podlehá nepěkné opilosti či halucinacím, její tělo nemá rádo nekvalitní stravu plnou chemie, ovšem nešťastná či zoufale hledající žena se ke skleničce vína přece jen ráda uchýlí. Kdybych tak mohla žít znovu – zní pak z jejích úst… Přesto je tato úzkostná žena bohyní, má-li možnost se rozvíjet, posuďte sami: Elizabeth Taylor, Drew Barrymore, Sharon Stone nebo Ivana Trumpová. V posteli nebývá žhavou milenkou, rozkoš vnímá jen tak mimochodem. Syrový sex je pro ní moc, raději o něm sní, sní o tom, jaký by měl být. Prostě romantická duše!

Muž Ryba je tulák životem
Rybí muž se životem toulá s hlavou v oblacích. Na rozdíl od svého ženského protějšku má větší schopnost dávat dohromady své protiklady. Jakoby jeho mužská přirozená energie opravovala tu přecilivělost, se kterou si ženská energie neví rady. Muž je velmi intuitivní a umí životem obratně proplouvat i bez toho, aby se nechal ovlivňovat druhými, i když lví bojovník z něj nikdy nebude. Má ale jednu celkem výhodnou schopnost – ne vždy vidí problémy, takové, jaké jsou. Žije svůj vlastní svět. Snad je to jeho forma sebeobrany. Úspěšná.

Erotika? Ne, ta ho nešokuje!
Zvláštní je muž v Rybách v posteli. Člověk by čekal probuzení spícího obra, ale ono se nějak nekoná. Erotika je pro Rybu tak nějak mimochodem, za účelem plození, budiž. Jediné, co ho v hloubi duše vzrušuje, je sex na zakázaném místě, kde by je mohl někdo vidět. Jinak bez okolků a jakékoliv intimní účasti umí navštívit vykřičený dům nebo dlouholetou kamarádku jen za účelem sexuálního vybití.  Nepotřebuje sex tolik, jako jiná znamení. Bohužel dává často přednost skleničce alkoholu, před milostným dováděním. Je to pro něj snazší cesta k zapomnění. Když však potká tu osudovou, nejlépe také Rybu (či Račici), je jeho život o několik tříd lepší. Je to nebe a dudy.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
13. 11. 2013 Very ? (reakcí: 0)
19. 02. 2013 Iviii Ryba a ryba (reakcí: 0)
16. 02. 2013 krockovapavla .) (reakcí: 0)
15. 02. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
15. 02. 2013 pepina . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

26. 03. 2017 Horoskop Střelec

Do života ti přichází nový muž. Bude mladý a pohledný a tobě se z něj zatočí hlava, ale nenech se unést na vlně vášně... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist