Znásilnil mě duch

Soulož s nadpřirozenou bytostí není nic výjimečného. Snad se nedivíte? Spektrofilie, jak se tato úchylka nazývá, je vlastně nejoblíbenější formou sexu vůbec. Stále nevěříte? Možná si jen málo my lidé všímáme svého okolí. Vězte, že první dochovaná zmínka o tomto mimořádném jevu už pamatuje pěknou řádku let. Celých 500let je již známa spektrofilie, možná jen ne vždy to bylo pod tímto více či méně známým označením. Možná jste už sex s duchem zažila a ani o tom nevíte! Vzbudila jste se už někdy celá zpocená a s bušícím srdcem? No vidíte, tak to byl on – duch, co vám to způsobil!

Ještě o něco dál, spíš o hodně dál, až o tisíce let zpátky sahají vztahy mezi sexem a vegetací. Možná jste už slyšeli nebo četli o dendrofilech. Pro ně jsou sexuálními objekty stromy. Někdo zkrátka získává v přírodě energii a někdo od stromů dostává ještě mnohem, mnohem víc. Nemáte-li na večer zrovna žádný program, nic vám nebrání, abyste shlédli film Sama Raimiho s názvem The Evil Dead, který se dá bez nadsázky nazvat nejnázornějším popisem dendrofilie. Tak do toho! Možná po zhlédnutí tohoto filmu zjistíte, že vaše láska k přírodě přerostla doslova do gigantických rozměrů.

Ale to už jsme zase o kousek dál, u makrofilie. Není na místě si ji plést s láskou k nakupování v Makru, známém velkoobchodě. Jste muž a milujete obryně? Ano, tak to je váš případ. Někteří skeptici tvrdí, že v tomto pozemském životě si makrofilové moc neužijí, neboť nejvyšší žena světa měří pouhých 231 cm a nejvyšší muž světa jen 237 cm. Ale i tak si myslíme, my nemakrofilové, že je to dost na to, si tu lásku ke gigantickým rozměrům lidského těla a jeho částí přece jen dostatečně užít.

článek

A jen o krůček dál je touha zaručeně a opravdu bezpečná. Maximální riziko, které tu hrozí, je že si umažete ruce anebo zlomíte tužku, ale rozhodně to nebude žádná pohlavní nemoc, co se na vás přenese, pokud budete jen yiffovat. Že nevíte, co to znamená? Napadlo vás někdy, že kreslené komiksové postavy mohou být objektem něčí erotické touhy? Ano, je to možné a jedná se o komiksofilii aneb yiff. A proč by taky nemohly, vždyť jsou v mnoha směrech dokonalejší než my lidé. Dokážou například bojovat za své přesvědčení, dokud nepadnou, a když je něco nebo někdo skolí, znovu vstanou z mrtvých a bojují dál, což my smrtelníci obvykle nedokážeme.  Jen si nesmíte všímat takového malého detailu: že nejsou opravdové, jsou to jen postavy kreslené.

A nyní k úchylce, která se jeví jako velmi pravděpodobná, neboť jak je všem dobře známo, láska prochází žaludkem a kromě lásky nám v žaludku často leží i jídlo. A jsme u jádra věci. Sitofilie je vlastně takovou gastronomií sexu. Jak praví klasik, v jistém bodě nastalo protnutí dvou cest, cesty jídla a cesty sexu, což vyústilo zprvu možná v bláznivý nápad, který se posléze dočkal mnoha a mnoha repríz. Už jste pořídili svému partnerovi nebo partnerce jedlé prádlo? Koupili jste si čokoládu, abyste ji mohli aplikovat na tělo svého milence a poté ji z něj slízat? Pak už jistě tušíte, o jakou hru se jedná. Sitofilie je fetiš, nebo úchylka, chcete-li, s takřka s neomezeným množstvím možností. Touha v jídle se vyválet, rozetřít ho po těle svém nebo jiném, obšťastnit jídlem některý z tělesných otvorů anebo souložit s hrdlem ještě ucpaným jídlem, to vše je v sitofilii zahrnuto. Již před dvěma tisíci let se stávalo, že na pořadu dne bohatých Římanů pořádání orgií, kde se jídlo a sex mísily dohromady.

A zdaleka ještě nejsme u konce, nemyslíme tím teď však konzumaci čehokoli, ať už jídla nebo sexu. Nejsme u konce s výčtem mimořádných a ještě mimořádnějších sexuálních úchylek. Tak zas někdy příště…

Foto zdroj: profimedia.cz

29.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist