S Petrem Kolářem o ženách, bulváru a životě

Petra Koláře jistě znáte z muzikálů Tři Mušketýři, Mona Lisa, Kat Mydlář, či Klíč králů, nebo díky jeho milostnému životu ze stránek bulváru. Jak to má Petr Kolář se ženami, prací, ale i volným časem? Vyzpovídali jsme ho za vás…

Vaše cesta za slávou byla prokládaná menšími, či většími úspěchy. Jaký z nich si myslíte, že Vás posunul a vymrštil do podvědomí posluchačů?
Tak určitě mezi ně patří setkání s Karlem Svobodou a spolupráce s ním nejen na muzikálech, ale i na mé první sólové desce, kde byl Karel producentem. Předtím to byla spolupráce s kapelami Arakain a Precedens.

Kde Vás momentálně mohou naše čtenářky vidět?
Mohou mě vidět v divadle Broadway v muzikálu Tři mušketýři, který jsme začali opět hrát, v současné době připravujeme nový muzikál – Klíč králů, ten bude mít premiéru 10.října tohoto roku a pak samozřejmě na koncertech po celé České republice, kde jezdím s kapelou.  V podstatě každý víkend mám od června do konce srpna nějaké vystoupení.

Loni jste vydal svou, v pořadí již třetí desku Čas nás naučí, kterou jste nahrával v USA. Jak jste k takovému kontaktu přišel? Oslovil Vás přímo někdo?
Ano, oslovil mě Laco Vajdička z BrainZone, který mi nabídl spolupráci s americkými producenty a hudebníky. Takovou nabídku jsem samozřejmě nemohl odmítnout. Odletěli jsme do USA na měsíc a půl, každý den jsme trávili ve studiu a vytvářeli aranžmá a sound nové desky Čas nás naučí. Spolupráce byla velmi příjemná. S muzikanty jsem si rozuměl od první chvíle, nebyla hodina, kdy bychom se něčemu nesmáli a vše probíhalo naprosto profesionálně. Velmi rád na tu dobu vzpomínám. Vlastně jsem si splnil sen.

[[related]]

Někde jsem se dočetla, že jste se nechal zlákat krabičkovou dietou. Máte problémy s výkyvy váhy?
Se společností, která distribuuje krabičkovou dietu, jsem navázal spolupráci, protože jsem chtěl zkusit, zda se dá váha opravdu zredukovat přesnou gramáží stravy a přesným typem daných potravin. První měsíc jsem zhubl 8kg. Protože dieta zabírala, zůstal jsem u ní nejen kvůli redukci váhy, ale i díky její vyváženosti stravy. V dnešním světě plným fast foodů a veškerých dalších nezdravých potravin mi krabičková dieta dává vitamíny, přesné, odměřené, zdravé a chutné porce jídla na celý den a ještě se nemusíte o nic starat – prostě vám to přivezou domů!

Jak se udržujete v kondici?
Rekreačně sportuji, snažím se pravidelně hrát tenis, mým dalším oblíbeným sportem je bowling a rád se také projedu na kole.

Čemu se věnujete, kromě zpěvu ve volném čase?
Tak určitě svým dětem, snažím se najít si čas na přátele, miluji rybaření, takže si velmi rád zajdu k rybníku, jsem společenský člověk, mám rád společenské akce mezi lidmi, rád potkávám staré známé, které jsem dlouho neviděl a pak se samozřejmě rád věnuji muzice a tvořím, poslouchám a přitom relaxuji.

Poslední dobou se v médiích rozebíral Váš osobní život. Já se ale i přesto všechno zeptám, jak to máte s ženami?
K ženám mám pozitivní vztah, ženy jsou citlivé bytosti a já sám jsem také velmi přecitlivělý, nic jiného než pozitiva a klady říct nemůžu…

Co pro Vás ženy znamenají?
Jemná, krásná stvoření, komunikaci, odpočinek, sounáležitost.

Jaké ženy se Vám líbí nejvíce?
Inteligentní, komunikativní se smyslem pro humor. Neřeším nijak zvlášť vzhled, jestli bruneta nebo blondýna je mi jedno, především mi jde o komunikaci, mít si se ženou co říct, mít podobné zájmy i názory.

Co plánujete v nejbližší době?
Práce, práce a zase jenom práce.

Foto: Profimedia.cz
30.1.2013 12:00| autor: Nikol Kouklová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist