Proč muži tolik milují orální sex?

Uspokojit ho pusou? Tak po tom touží chlapi možná mnohem více, než vás dostat do postele. Váš jazyk na jeho mužské chloubě je pro něj něčím nepředstavitelně vzrušujícím, takže pokud mu to odmítnete udělat pusou, zřejmě to bude vaše velká slabina.

Přiznejme si, že i my máme rády, když se zanoří jazykem mezi naše nohy a přivede nás k šílenství. A muži na tom nejsou jinak. Orální sex je pro ně vrcholem blaha a až devadesát pět procent mužů uvádí, že si neumí představit milování bez této praktiky.

Není divu, v pohodlné pozici se nechávají unášet na vlnách vzrušení, aniž by museli hnout prstem. Přitom si mohu nerušeně snít. Odhodlala jste se vzala si jeho penis do pusy? Pak si s ním náležitě pohrajte. Nejprve jemnými pohyby kružte kolem celého žaludu, potom jej jemně oždibujte svými rty a sajte jen na konečku. Teprve potom přidejte i samotnou stimulaci, při níž si můžete pomoci rukou. Není pravda, že všichni muži vyžadují, abyste polykala jejich sperma. Pokud se vám to hnusí, klidně to vyplivněte, nebo před samotným vyvrcholením pokračujte už jen rukou. Mnozí z nich ani nemají tušení, kam se jejich sperma při vyvrcholení podělo.

článek

Chcete umocnit jeho prožitek? Pak mu předtím puste nějaký erotický film a dopřejte mu, ať se nechává vzrušovat pohledem na souložící pár a přitom ho vzrušujte. Mnozí muži se raději, než na porno nebo erotiku budou dívat na to, jak ho uspokojujete. Nechejte ho tedy stát, aby dobře viděl, jak jeho penis mizí ve vaší puse. Jeho orgasmus bude mnohem silnější a rychlejší.

Ať už se vám to líbí nebo ne, muži to chtějí. Takže pokud mu budete toto potěšení odpírat, horzí vám, že vyrazí někam, kde se mu to bohatě dostane.

Máte s tím problém? Pak zkuste vždycky před tím skočit do sprchy a klidně si ho nalaďte tím, že mu jeho penis umyjete. Nechutná vám sperma? Použijte třeba čokoládovou nebo jahodovou polevu. A jak už bylo řečeno, polykat opravdu nemusíte.

A co vy a orální sex? Odmítáte nebo mu jej bohatě dopřáváte?

Foto: profimedia.cz
18.2.2014 12:00| autor: Taylor
Více o tématu: orální sexpenissperma

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist