Hříšná touha minulosti

Spousta lidí si myslí, že jsem divná, ale copak za to můžu, že dokážu cestovat časem? Pravda, občas nevím, kde se ocitnu, ale vždycky to stojí za to. Třeba naposledy jsem se dostala na konec devatenáctého století. Věděli jste, že tehdy byl velmi módní skupinový sex?

Nikdy nevím, kde se objevím, proto probuzení v kajutě neznámé lodi a mírné pohupování vln na moři pro mě bylo tak trošku šokem. V kajutě jsem byla sama, ale slyšela jsem hlasitý hovor a smích za dveřmi. Vyskočila jsem na nohy a podívala se kulatým okýnkem ve dveřích. Vedlejší kajuta byla plná lidí. Dvě dívky se spolu něčemu chichotaly, dva opravdu hodně sexy mladíci stáli za nimi a u sklenky whisky o něčem ropzrávěli. Družný hovor i zábavu přerušil až příchod mladé zámožně oblečené ženy. Všichni ztichli a obrátili svou pozornost k dámě. Ta si nechala od dívek připravit lázeň a pomalu, řekla bych až hříšně svůdně se soukala ze svých šatů. Nejrpve se objevila majestátní a bujná ňadra, potom zarostlý klín, do kterého smyslně zajela rukou.

Pánové zalapali po dechu a oba přiskočili, aby jí pomohli do lázně. Dáma se usadila a pokynula oběma mužům i dívkám, aby se vysvlékli. K sakru, ti byli ale vybavení. Jejich mužství před ně trčelo a pulzovalo touhou. Chtěli jí a chtěli jí hned. A rozhodli se nebrat si žádné servítky a nehledět na společenské postavení. Tmavovlasý k ní přistoupil a donutil jí vzít jeho penis do pusy. Nechal se od ní laskat a sát a slastně přitom přivíral oči. Druhý nezůstal pozadu. Ihned k ní přistoupil z druhé strany a její ruku položil na svůj penis. Sám přitom rukama drtil její mohutná ňadra.

článek

Dívky se začaly mazlit spolu, ale tak aby všichni tři ve vaně viděli jejich vzrušení. Laskaly si navzájem ňadra, zajížděly rukou mezi nohy a vystrkovaly svůdně zadečky…celým mým tělem projížděly záchvěvy touhy. Cítila jsem jak nebezpečně vlhku. V tom se v okýnku objevila mužská hlava.

„Zdá se, že máme diváky,“ zachechtal se, sáhnul rukou po mně a vytáhnul mě před ostatní. „Tak se nám ukaž, bledulko,“ poplácal mě po zadečku a rukou si potěžkal mé prsy se vzrušením postavenými bradavkami.

„Pěkná,“ pochvaloval si. „Tak nám ukaž, co umíš.“ Poručil mi a donutil mne před ním pokleknout. Do pusy mi strčil svůj naběhlý penis. Nebránila jsem se. Toužila jsem po něm, víc než si myslel. Laskala jsem ho sála, hrála si s ním, škádlila jej tak, že za chvíli vystříknul v mohutném orgasmu. Nestačila jsem se ani rozhlédnout a už u mne byla ta vznešená dáma a její dva milenci. Ti mě vysoukali z prádla, aby si mne mohla prohlédnout. Obcházela mne a prohlížela velmi dlouho. Pak mi polaskala ňadra a něčím tvrdým mi zajela mezi nohy. Vzrušením jsem zalapala po dechu. Ještě nikdy jsem se nemilovala se ženou. A tahle byla opravdu náruživá. Dovedla mě k obrovské posteli, položila mě na ní a začala mi laskat jazykem nejprve bradavky a pak ochutnala i můj pošťeváček. V milování se vyznala, zatímco mi jazykem kroužila po povrchu, prsty zajížděla dovnitř a nekompromisně plenila mou dírku. Muži stoující okolo na nic nečekali. Jeden se postavil přímo nade mne a nechal mne, ať mu předvedu svůj um v uspokojování pusou, druhý se postavil za mou milenku a tvrdě do ní vrazil svůj vzrušený penis. Obě dvě dívky se nenechaly pobízet a zapojily se do naší hry. Jedna si lehla pod mou utěšitelku a jazykem střídavě laskala její štěrbinku a penis, který do ní rytmicky vrážel blonďatý námořník. Poslední muž, můj objevitel, se vzpamatoval z prvního vzrušení a zatoužil po dalším.

článek

Chvílemi jsem ztrácela vědomí o tom, čí ruka mne právě laská. Cítila jsem rej rukou na svých ňadrech, poštěváčku, uvnitř štěrbinky i v zadečku. Vzrušením jsem přerývavě oddechovala a toužila jsem, aby si mě konečně někdo vzal. Nemusela jsem čekat dlouho a už jsem stála na všech čtyřech, v puse stále nádherně naběhlý penis tmavovlasého námořníka, v zadečku jazyk a prsty vznešené dámy a v mé nadržené štěrbince obří penis některého z mužů. Zalykala jsem se vrzušením a touhou, hladově jsem polykala penis, ale bylo mi to málo, chtěla jsem rozdávat. Ve chvíli, kdy jsem v puse ucítila horkou dávku spermatu, už jsem se sápala po jedné z dívek a jazykem jsem jí zkoumala v její štěrbince. Ztratila jsem přehled, kdo si koho osedlal, kdo komu to dělal jazykem a kdo právě křičel v ohromném orgasmu, sama jsem měla co dělat sama se sebou. Orgasmus, který přišel byl ten nejšílenější, jaký jsem kdy prožila. Chlípný, zvrhlý a nádherný.

Kde se asi objevím příště?

Foto: profimedia.cz
19.6.2013 12:00| autor: Taylor

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist