Chlípná šlechtična

Dlouhé odloučení od mého manžela, který je velmi často na cestách, je pro mě těžké. Nejen proto, že mi chybí jako parťák, táta a kamarád, ale chybí mi také jeho mužná náruč, dokonale vypracované tělo a jazyk, se kterým dokáže skutečné divy. K tomu, abych mu byla nevěrná bych se nesnížila, a tak na jeho návrat čekám nažhavená a připravená.

Ráda mu chystám lechtivá překvapení. A tak jsem si pořídila kostým šlechtičny. Na bílé krajkové prádlo si obléknu podvazky, šaty, které více odkrývají, než zakrývají a tak se mi ňadra dmou v celé své pýše téměř celá ven a vysoké podpatky. Přítmí a stylová hudba v pozadí mají celou atmosféru dokreslit. Jakmile Petr vstoupí do pokoje, ladným krokem nadržené kočky mu jdu naproti. Nezastaví mě nic. Ani překvapený kamarád Honza stojící za ním ve dveřích. Chci ho, chci sex a je mi jedno kde a s kým. Petr se nenechá dvakrát přemlouvat. Sedne si do křesla, pokyne i Honzovi a nechá mě, ať si s ním dělám, co chci.

článek

Svůdně se před ním zavlním a dopřeju mu pohled do mého dekoltu. Rukou mu letmo přejedu přes poklopec a s radostí zjišťuji, že je dokonale připravený uspokojit mě. Dovolím mu polaskat má ňadra a vysvobodit mě z dlouhých šatů. Vlním se před ním v krajkovém spodním prádle a dráždím ho rukou. Slastně přivírá oči a nechá si vysvobodit svou mužnou pýchu z kalhot. Vrhnu se na něj, saju ho, lížu a laskám, dokud není na konci sil. Nechci, aby to skončilo tak brzy a tak se přestěhuju k Honzovi. Ten sedí a bez muknutí sleduje naší vzrušující hru. Chytnu mu ruku a přitisknu si jí na ňadro. Nezdráhá se. Vysvobodí mé bujné vnady z podprsenky a přisaje se k nim tak lačně, až mým tělem projede záchvěv vzrušení. Jeho penis je dokonale připravený. Neošidím ani jeho. Laskám jej nejprve rukou a potom ústy. Nenechá se. Položí mě opatrně na koberec a sám mě líbá na každičký kousek mého těla. Laská mě na ňadrech, postupuje dál k pupíku až k mé roztoužené a vlhké mušličce. Když mě polaská jazykem, vyjeknu vzrušením. Petrovi to nedá a připojí se k naší hře. Zatímco Honza mě jazykem přivádí k šílenství, Petr mi laská ňadra a líbá mě na rty.

článek

Jsem roztoužená, vzrušená na doraz. Položím Petra na záda a osedlám si ho. Takový výpad nečeká, slastí přivře oči a nechává se unášet na vlnách vzrušení. Honza nezahálí. Rukama mi laská ňadra a jazykem se vrhne na mou druhou dírku. Nečekám to, takže když ke mně přiklekne a zasune mi do ní svůj nabubřelý a dokonale připravený úd, vyjeknu. Ovšem slast, která mým tělem projede je nádherná. Přirážím na střídačku k jednomu i druhému a můj obrovský orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

Naše první trojka byla neuvěřitelně silná, dokonalá a vzrušující. Ale hlavně, zdaleka ne poslední…

Foto zdroj: profimedia.cz

25.4.2014 12:00| autor: Isabela

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist